-
HOMEWORLD® REMASTERED COLLECTION
https://www.gog.com/game/homeworld_remastered_collection -
Ale ale mi pak něco říkej *15*
-
Call of Duty Infinite Warfare nepoběží na novém engine.
Překvapení by bylo kdyby běžel *5* -
Frontwire Studios | Galaxy in Turmoil Teaser Trailer (neoficilání Battlefront 3)
https://www.youtube.com/watch?v=8L6HdX74-mA -
Děkuji. Vzal jsem si jej.
-
Resident Evil 5
Steam: 2V5K0-JCWHP-2QQBI -
Homeworld Remastered Collection Update 2.0
Konečně vyšel dlouho očekávány update pro HW remastered!
Změn a oprav je opravdu spousta, kompletní changelog najdete zde. -
Povodny zamer bol, ze to pocitace utiahnu aj s otvorenymi mestami. To vsak bolo predtym, ako sa rozhodli vymenit vacsinu assetov a poriadne pridat na detailoch. Inak s tymi modmi je dost problemov.
-
Do Oblivionu i Skyrimu vyšel mód, kde v určitý míře (nevím jestli to bylo stoprocentní) otevřený města lidi udělali. Skywind určitě bude mít balík nějakejch addonů, aby všechno mělo fungovat tak jak má. Engine to zřejmě umí, překážky jsou jen v HW náročnosti a vychytání bugů spojených s podobným zásahem. Myslím si, že je to jednodušší dobře udělat právě u Skywindu, kde je ta celá mapa už od začátku koncipovaná na minimum loadingů, než zasahovat do původního Skyrimu.
-
Samotne kuzlo levitacie nebude problem. Otazka znie, ci je sanca na to, aby boli vsetky mesta otvorene tak ako v Morrowinde.
-
nevies, ci v Skywinde riesia aj levitaciu?
-
to není moc odpověď na můj dotaz. Steam nadšeně oznamuje, že už prodal půl milionu ovladačů, ze kterých může získávat zpětnou vazbu, a vyznění bleskovky je krapet jiné. jde mi o tu větnou skladbu, která to převádí do negativního významu.
-
Na základě toho, že jsou započítané jak ovladače, které se prodaly ve společném balení se Steam Machine, tak ovladače prodané samostatně.
-
Tjn, na zbytek našetří zas od nějakého trolla... třeba *3*
-
Aspoň se ten týpek s Twitche, může odstěhovat z garáže :D
-
Troll rozházel přes Twitch 50000 dolarů, žádost o vrácení peněz mu následně PayPal zavrhl. (+ video)
Dobře mu tak blbečkovy, za takovéhle trollení by se mělo hezky platit he! *12*
Tím nechci číct že jiní, Twitcheři by si to zasloužily to vůbec ale nicméně... aspon se může sám užírat jak se vypekl vlastním prankem^^ ( To jsou fakt někteří trollové tak blbý že, si myslej že ostatní jsou taky tak blbý nebo coo...) -
Skywind - 'Prevalence' (June 2016 Progress Update)
https://www.youtube.com/watch?v=KB_ldn6JQ0o -
Guru Jenda si pochvalný komenty píše sám a tomu zabere dost času, takže nemá čas na vlastní obsah.
-
Hearts of Iron IV: Cadet Edition
https://www.imperialgames.com/kb/1025/39590/hearts-of-iron-iv-cadet-edition -
Není to tak že si tam nechává jen své uctívače a vlezdoprdele., zbytek nekompromisně skryje? *2*