-
Tak dat sem fotku peknyho auta je urcite lepsi nez ty vase nesmyslny hadky o nicem. A nez tvy prispevku to uz je lepsi i ten spam *3* -
Bacha na to aby to tvé tečení z každého nového auta nepřešlo ve spam *3*
-
Project Cars
Porsche GT3RS, krasavec *4*
http://imgur.com/a/9YuP0 -
Jak rikas *5*
-
je to videt ze to jsou tvoje screeny 800x600 ultra low
-
tady se reklama ukaze i s adblockem
uz delsi dobu mam na hlavni strance nejaky granule pro kocky ci co to je
reakce na tebe budu urcite litovat -
Promiň, kámoš to nakonec vzdal a já tím pádem taky, ale přidal jsem si tě tak snad až zas budem hrát tak se přidáš :)
-
Project Cars
Do Project Cars zacali pribyvat prvni auta vytvoreny komunitou, skvela prace
Mala ukazka ,sou to moje sreeny:
http://imgur.com/a/zw94k
EDIT: Tak sem najezdil nejaky kilometry s Lambem a Ferrari a musim rict ze parada, hra dostala novou stavu, hlavne z toho Ferrari uplne caka adrenalin a radost z jizdy, neskutecny *14* -
Enigmatis 2: The Mists of Ravenwood
Enigmatis 2: The Mists of Ravenwood
4QZ7K-7AFP3-0H7CY -
Bethesda vydala v PS Store novou verzi DLC Fallout 4: For Harbor, která by měla mít opravené předešlé problémy. Prostý patch pravděpodobně nedokázal chyby vyřešit.
Patche jsou stará vesta, teď frčí re-downloady. -
zajímá to někoho?
-
neozval ses, jdu spát :-(
-
Z3 O víně a krvi
Tak po 10 hodinách jsem zjistil, že dohrání všech nových questů atd mi zabere tak 30-40 hodin a to nemyslím objevování otazníčků na mapě:) Za ty směšné peníze naprosto parádní. Zatím mi přijde, že hra běží mnohem plynuleji a lépe než základní hra a celkově to působí plynuleji. A pohádkové prostředí je skutečně udělané tak, že si připadáte někde ve Francii, kde popíjíte na terase dobré víno.
Teď jsem dojel jeden z "vedlejších" questů a příběhově paráda. Možná ještě lepší než Krvavý baron z hlavní hry. A to jsem naprosto náhodou narazil na ten quest. A co si budeme nalhávat, nejvíce mě potěšil nový balíček do Gwintu, vydat ho ve fyzické podobě a budu spokojený:) -
Já jedu bez adblocku
-
Spíš zvážím jestli tam budu ještě chodit *3*
Ty jinak jedeš s games ve whitelistu ? nekece *7* -
Jasny :) Nick: LukynakCZ
-
Njn i tam redaktoří mají hlad a lidi jako ty jim ten rohlík z držky rvou.
-
Já jen že Games je parádní vemte si nikde vám necpe at zvážíte předplatné nebo tak prostě vám nenutí vypínat Adblock. Skoro až násilím.
Takže kdo hemzá na to že tady to je blbé a skoro horší jak jinde at bere na vědomí že to tak není , konec hlášení. -
Bonusweb
Už delší dobou, ( no asi týden) vám vyskočí tohle - při vstupu
Váš prohlížeč blokuje reklamu
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.Pokud chcete tuto výhoduzachovat, povolte ve vašem prohlížeči zobrazování reklamy.Jak povolit reklamu?
Nechcete vidět reklamu?Pokud vám nevyhovuje možnost čtení zdarma výměnou za zobrazování reklamy,
můžete si předplatit iDNES.cz bez reklam.
Přístup do iDNES.cz bez reklam
Pokud budete mít dotaz ohledně služby iDNES.cz bez reklam nebo nám budete chtít nahlásit
podvodné reklamy na našich stránkách, napište nám na ferove.reklamy@idnes.cz.
Vyřeším to příště, teď chci na iDNES.cz -
platí to ještě?