Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukass
    Tak dat sem fotku peknyho auta je urcite lepsi nez ty vase nesmyslny hadky o nicem. A nez tvy prispevku to uz je lepsi i ten spam *3*
  • Jack1947
    Bacha na to aby to tvé tečení z každého nového auta nepřešlo ve spam *3*
  • Lukass

    Project Cars

    Porsche GT3RS, krasavec *4*
    http://imgur.com/a/9YuP0
  • Lukass
    Jak rikas *5*
  • Kravicka
    je to videt ze to jsou tvoje screeny 800x600 ultra low
  • jindra.veliky
    tady se reklama ukaze i s adblockem

    uz delsi dobu mam na hlavni strance nejaky granule pro kocky ci co to je

    reakce na tebe budu urcite litovat
  • OPenetrator
    Promiň, kámoš to nakonec vzdal a já tím pádem taky, ale přidal jsem si tě tak snad až zas budem hrát tak se přidáš :)
  • Lukass

    Project Cars

    Do Project Cars zacali pribyvat prvni auta vytvoreny komunitou, skvela prace
    Mala ukazka ,sou to moje sreeny:
    http://imgur.com/a/zw94k

    EDIT: Tak sem najezdil nejaky kilometry s Lambem a Ferrari a musim rict ze parada, hra dostala novou stavu, hlavne z toho Ferrari uplne caka adrenalin a radost z jizdy, neskutecny *14*
  • ucho

    Enigmatis 2: The Mists of Ravenwood

    Enigmatis 2: The Mists of Ravenwood
    4QZ7K-7AFP3-0H7CY
  • MickeyMutant

    Bethesda vydala v PS Store novou verzi DLC Fallout 4: For Harbor, která by měla mít opravené předešlé problémy. Prostý patch pravděpodobně nedokázal chyby vyřešit.

    Patche jsou stará vesta, teď frčí re-downloady.
  • iSpirit
    zajímá to někoho?
  • homeles8
    neozval ses, jdu spát :-(
  • Veskoslav

    Z3 O víně a krvi

    Tak po 10 hodinách jsem zjistil, že dohrání všech nových questů atd mi zabere tak 30-40 hodin a to nemyslím objevování otazníčků na mapě:) Za ty směšné peníze naprosto parádní. Zatím mi přijde, že hra běží mnohem plynuleji a lépe než základní hra a celkově to působí plynuleji. A pohádkové prostředí je skutečně udělané tak, že si připadáte někde ve Francii, kde popíjíte na terase dobré víno.

    Teď jsem dojel jeden z "vedlejších" questů a příběhově paráda. Možná ještě lepší než Krvavý baron z hlavní hry. A to jsem naprosto náhodou narazil na ten quest. A co si budeme nalhávat, nejvíce mě potěšil nový balíček do Gwintu, vydat ho ve fyzické podobě a budu spokojený:)
  • Draken69CZ
    Já jedu bez adblocku
  • Jack1947
    Spíš zvážím jestli tam budu ještě chodit *3*

    Ty jinak jedeš s games ve whitelistu ? nekece *7*
  • OPenetrator
    Jasny :) Nick: LukynakCZ
  • Draken69CZ
    Njn i tam redaktoří mají hlad a lidi jako ty jim ten rohlík z držky rvou.
  • Jack1947
    Já jen že Games je parádní vemte si nikde vám necpe at zvážíte předplatné nebo tak prostě vám nenutí vypínat Adblock. Skoro až násilím.

    Takže kdo hemzá na to že tady to je blbé a skoro horší jak jinde at bere na vědomí že to tak není , konec hlášení.
  • Jack1947

    Bonusweb

    Už delší dobou, ( no asi týden) vám vyskočí tohle - při vstupu
    Váš prohlížeč blokuje reklamu
    Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.Pokud chcete tuto výhoduzachovat, povolte ve vašem prohlížeči zobrazování reklamy.Jak povolit reklamu?
    Nechcete vidět reklamu?Pokud vám nevyhovuje možnost čtení zdarma výměnou za zobrazování reklamy,
    můžete si předplatit iDNES.cz bez reklam.
    Přístup do iDNES.cz bez reklam
    Pokud budete mít dotaz ohledně služby iDNES.cz bez reklam nebo nám budete chtít nahlásit
    podvodné reklamy na našich stránkách, napište nám na ferove.reklamy@idnes.cz.
    Vyřeším to příště, teď chci na iDNES.cz
  • homeles8
    platí to ještě?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit