Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Doskočilovic totalitní blog je na tom čím dál tím líp. Se divim, že tam ještě vůbec někdo leze. Takový sebemrskačství :)
  • ringmancz
    První česká recenze tento čtvrtek vycházejícího rebootu parkúrové akce - a o koních přitom žádná zmínka v recenzi, zvláštní
  • Veskoslav
    To skvěle promazali:-D tam nic nezbylo. Už chápu, že tam nikdo nechodí a ani nediskutuje *1* *1*
  • Veskoslav
    Ta je více směšný ten jejich systém medailí nebo co to je za pičovinu. EG nečtu prakticky žádné, české je vyloženě tragické a u anglické mutace stojí akorát jejich reporty z akcí.
  • Draken69CZ
    Budovatel návštěvnosti už má překlad, schválně jsem se ho zeptal "Proč nenapíšete že autor je Martin Robinson a jedná se o překlad z eurogamer.net?" tak jsem zvědav jak dlouho to tam vydrží.
  • ringmancz

    první recenze na Mirror's Edge

    7 až 8

    http://www.ign.com/articles/2016/06/06/mirrors-edge-catalyst-review
    http://www.pushsquare.com/reviews/ps4/mirrors_edge_catalyst
    http://www.playstationlifestyle.net/2016/06/06/mirrors-edge-catalyst-review-ps4-playstation-lifestyle/#/slide/1
    http://www.pcgamer.com/mirrors-edge-catalyst-review
  • Jack1947
    Bohužel... propadák.
  • Veskoslav
    Herní propadák to bylo, finanční nebyl, ale Ubisoft přiznal, že očekával větší prodeje.
  • nekromant33
    Mám dojem, že nevíš, co znamená slovo propadák.
  • Jack1947
    Je tak nízkej že to ani nestojí za řeč.
  • Lukass
    Ovecky.
    Jinak se divim ze se jeste na nejaky takovy video muze vubec nekdo tesit, nebo ho brat nejak vazne.
  • Jezis jak to že takovej propadak muže mit 2 dil ?
  • Lukyz

    Watch Dogs 2 reveal

    Ubi dnes spustilo webovky, kde 8. června v 18h dojde k odhalení prvních záběrů z Watch Dogs 2.

    EDIT: Tak podle leaknutého reklamního banneru, opravdu došlo ke změně protagonisty a hra bude zasazena do San Francisca.
  • da-bum tss
  • ucho

    Od vydání Steam Machine (tedy sedm měsíců) se prodalo půl milionu Steam ovladačů, počet prodaných zařízení je tedy ještě mnohem nižší.

    proc je v te vete "tedy" a na zaklade ceho se to srovnava? mimochodem vyzneni te zpravy je na Steamu krapet jine.
  • Vyšel hearts of iron
  • Fremencz
    Tak snad vyjde i PC verze *3*
  • Tram-tada-dá..

    https://youtu.be/D2-bWotLKqo
  • Gamespot udělal takový "fajnový" srovnání PC a PS4 verze Overwatch

    a dostal na čumák

    https://www.youtube.com/watch?v=53CXm7QoD7Q
  • Jack1947
    Ok pěkné auto to pro mně třeba není škoda že tam nemají ty emerické Muscle cars *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit