-
Doskočilovic totalitní blog je na tom čím dál tím líp. Se divim, že tam ještě vůbec někdo leze. Takový sebemrskačství :) -
První česká recenze tento čtvrtek vycházejícího rebootu parkúrové akce - a o koních přitom žádná zmínka v recenzi, zvláštní
-
To skvěle promazali:-D tam nic nezbylo. Už chápu, že tam nikdo nechodí a ani nediskutuje *1* *1*
-
Ta je více směšný ten jejich systém medailí nebo co to je za pičovinu. EG nečtu prakticky žádné, české je vyloženě tragické a u anglické mutace stojí akorát jejich reporty z akcí.
-
Budovatel návštěvnosti už má překlad, schválně jsem se ho zeptal "Proč nenapíšete že autor je Martin Robinson a jedná se o překlad z eurogamer.net?" tak jsem zvědav jak dlouho to tam vydrží.
-
první recenze na Mirror's Edge
7 až 8
http://www.ign.com/articles/2016/06/06/mirrors-edge-catalyst-review
http://www.pushsquare.com/reviews/ps4/mirrors_edge_catalyst
http://www.playstationlifestyle.net/2016/06/06/mirrors-edge-catalyst-review-ps4-playstation-lifestyle/#/slide/1
http://www.pcgamer.com/mirrors-edge-catalyst-review -
Bohužel... propadák.
-
Herní propadák to bylo, finanční nebyl, ale Ubisoft přiznal, že očekával větší prodeje.
-
Mám dojem, že nevíš, co znamená slovo propadák.
-
Je tak nízkej že to ani nestojí za řeč.
-
Ovecky.
Jinak se divim ze se jeste na nejaky takovy video muze vubec nekdo tesit, nebo ho brat nejak vazne. -
Jezis jak to že takovej propadak muže mit 2 dil ?
-
da-bum tss
-
Od vydání Steam Machine (tedy sedm měsíců) se prodalo půl milionu Steam ovladačů, počet prodaných zařízení je tedy ještě mnohem nižší.
proc je v te vete "tedy" a na zaklade ceho se to srovnava? mimochodem vyzneni te zpravy je na Steamu krapet jine. -
Vyšel hearts of iron
-
Tak snad vyjde i PC verze *3*
-
Tram-tada-dá..
https://youtu.be/D2-bWotLKqo -
Gamespot udělal takový "fajnový" srovnání PC a PS4 verze Overwatch
a dostal na čumák
https://www.youtube.com/watch?v=53CXm7QoD7Q -
Ok pěkné auto to pro mně třeba není škoda že tam nemají ty emerické Muscle cars *7*