-
Vzhledem k tomu jak je EU velky trh, tak by to Google nikdy neudelal. Jinak EU te chrani pred monopolem Googlu, ktery sve postaveni zneuziva. Nic spatneho v tom neni. Podobne problemy meli v minulosti i jine firmy, avsak prave ze stejnych duvodu stejne zustali.
-
Právě vyšla PC verze Salt and Sanctuary, 10% sleva
http://store.steampowered.com/app/283640/ -
Microsoft je soukromá společnost, tak si přece může integrovat Windows Media Player a IE. Facebook je soukromá společnost, tak si může upravovat výsledky trendů podle svých politických preferencí. EA je soukromá společnost, tak může zákazníkům povolit při hlasování o své hře jen maximum hvězdiček a navrch jim zdarma přibalit SecuROM.
Nebo ne? -
Tak buď jsem divnej já nebo je divnej někdo v Bruselu, ale někdo z nás dvou hledá dost zvláštní věci. Protože odkazy na další služby Google se mi nahoře objeví málokdy. S výjimkou YouTube, ale ten někde v první půlce první stránky výsledků chci.
Ale i kdybych byl divnej já a i kdyby nakrásně celá první stránka výsledků vedla na vlastní služby, tak co je komu do toho? Jsou furt nějaký akce a demonstrace za ochranu svobody na internetu, ale tohle je v principu úplně stejný, kdo jako má co Googlu nařizovat, co a jak má zobrazovat na svým webu? Že je to obří společnost, to na tom vůbec nic nemění. Má úplně stejný právo nenechat si kecat do toho, co bude mít na svým webu, jako nějakej zaprdlej politickej aktivista z Horní Dolní, kterej se bojí o svou nenavštěvovanou stránečku s nonkonformníma názorama. Google.com je soukromě vlastněná doména a web jako drtivá většina jinejch, zdarma přístupnej. Nikdo nikoho nenutí Google používat, nikdo nikoho nenutí kupovat placenou část služeb. Jestli se někomu nelíbí výsledky na Google, tak ať si vleze na Bing a nevotravuje. Nebo si může postavit vlastní hlodač, to tady dlouho nebylo.
To jsem se zase rozčílil, mi nedělej. *1* -
"...před čím nás to vlastně ty komise chrání?"
Před zneužíváním dominantního postavení? -
hele a nemůžou být ty služby Google výš kvůli tomu že na ně víc lidí chodí?
-
ve světě, hlavně v USA je to VELICE populární seriál (+19 filmů), to že se o něco nezajímáš neznamená, že to není populární, to že u nás měl gameboy, na který první hra vyšla, jen málokdo už je věc druhá, ale jinde ve světě je seriál oblíbený hlavně díky prvním hrám pokémon red/blue
-
Google potřebuje EU daleko víc, než EU potřebuje Google.
-
takový filosofický offtopic
Sem si nedávno říkal, jak by proběhla situace, kdyby se například Google nakrknul na požadavky EU a prostě by služby pro EU zakázal ... to by byl podle mě služnej mazec ;]
Když si čtu tohle:
http://www.svethardware.cz/eu-pry-pripravuje-pro-google-pokutu-3-miliard-eur/42357
tak si říkám, před čím nás to vlastně ty komise chrání?
Lidi se čílí nad tím, jak se chová k IT společnostem Čína a aniž bych chtěl tvrdit, že jde o stejnou míru, vidím zrovna v tomhle s EU jistou paralelu. *16* -
Je to parádní návrat a pocta DOOm1, a hlavně 2 co víc by si chtěl vědět ? *7*Takhle měl vypadat DOOM3 a dál ??
-
Hele za mě singl 9-10/10, multiplayer je tak rozbitý, že bych tomu nedal ani 1/10 a oni to prostě zahrnuli do hodnocení. Ano vůči skvělému singlu je to nefér, od ign beru vážně jenom recenze na nintendo tituly, ale skutečný důvod proč tomu dali tak málo - abych parafrázoval oblíbený youtube vtip na IGN - Too much demons 7/10 *1*
-
Femto, dotaz jsem upravoval a ty jsi stihl zareagovat na původní verzi :-) Ale DOOM je všem k dispozici od pátku, takže si myslím, že 4 dny na dohrání a sepsání recenze je celkem dostatečná doba.
-
Recenze na Uncharted 4 už tu je dávno. Doom má celosvětově jen pár recenzí, jelikož Bethesda neposlala kopie na recenze. Takže když vynechám recenze na Big N, tak tu chybí Ratchet & Clank a The Old Hunters....
-
Kdepak vázne recenze na DOOM?
Nějak tu vázne recenze na DOOMa. U pokračování legendy (trojku nepočítám, to je odklon) bych to nečekal.. -
zase a znova DOOM
https://www.youtube.com/watch?v=XZ6VAbHxzxM
stara FX8350 vs shiny novucicka i5 6400
*5*
edit
pre tych, co nemozu otvorit video
Average FPS: 104 vs 90 (FX vs i5)
Min: 72 vs 66 (FX vs i5)
Max: 164 vs 131 ( FX vs i5 ) -
díky. nějak sem si toho nevšim. mno zkusim ještě pátrat než začnu vyhazovat peníze ;] stejně mě čeká i obstarání nějaký kamery. přemejšlel jsem jestli by byla vhodná nějaká GoPro (nebo ala GoPro). Tu bych případně i využil na lyžích. Osobně nemám žádné video ambice, ale na některé věci a informace, které potřebuje je video nejlepší. Zkoušel jsem nějakou bráchovo starší kameru (720x576) a vestavěné mikrofony, ale to je tak zoufalý, že bych si to netrouf někomu ukázát. A zas profi kvalitu taky nepotřebuju.
-
mikrofony mají pořád. na to co chceš ty je ideální jeden mikrofon, kterej umí zabírat větší plochu. třeba jak to mají na hrej
-
micro ve FC
Netušíte jak kluci ve FC / gamesplay řeší nahrávání zvuku? Dřív měli na hlavách mikrofony, ale teď už je podle mě nemají. Řeším teď nahrávání zvuku od dvou třech lidí kolem stolu a nechce se mi pořizovat nějaké hypersuper vybavení. -
no, skus stupnut na 3-5kg kamen, ci sa bude spravat ako susen z nosa
ale posun vo fyzike tam je :) -
To je skoro jako Pillars of Eternity. Velký úspěch.