Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy

    Darks Souls VR mod

    https://www.youtube.com/watch?v=yUGZW2x-hhw&feature=youtu.be
  • Jack1947
    Moje řeč, anonymové zde nemůžou psát tak proč by sem měli chodit ne? *7* Je třeba vymýtit anonymy z diskuzí jednou provždy!
  • Qwer
    Proc to tak hned prekrucujes? Nikde jsem tady nebrecel, ze si to vzal nejaky anonym. Jsem naopak rad jestli si to vzal nekdo komu to udelalo radost. Byl bych vsak radeji kdyby si to vzal nekdo kdo to opravdu vyuzije a ne sberac, ktery si jen rozsiruje knihovnicku. Kdyz by se musel predtim zaregistrovat tak by byla vetsi pravdepodobnost, ze si to rozmysli nez klic vezme...
  • Summary na LinkedIn stojí za to. *4*
  • Nikde tam o PC neni zminka
  • Jack1947
    Dej už pokoj holá hlavo s hřebíkama *16* *10*
  • 0011
    Žádný z těch klíčů jsem nepoužil, ale sorry, pokud to chceš dám jenom registrovaným uživatelům, tak nemáš házet rovnou klíče do diskuse jen tak, i když s tagem spoiler, to je tzv tvoje blbost, pro příště požádej ať ti pošlou mail, z toho se hnedka dovíš, jestli je registrovaný tady na tiscali nebo ne a nemusíš potom brečet, že ti je nějaký anonym vysockoval *7* s pozdravem "anonym" 11 *5*
  • MickeyMutant
    Nebo tak.
  • frag.ment
    A nebo na to je*ou
  • Lukyz
    Bleskař tuším pro Level nic nedělá.
  • MikeR
    Zhruba ve zmíněnou dobu jsme si pojistili vítězství v základní skupině. Třeba bleskař ještě slaví.
  • frag.ment
    Jo dělá..
  • MickeyMutant
    Bleskař dělá Level?
  • MickeyMutant
    Nejspíš dostali kopii až v pondělí a nejspíš chtějí recenzovat i multiplayer.
  • frag.ment
    Neblíží se náhodou uzávěrka Levelu? To by celkem dost věcí vysvětlovalo :-(
  • MickeyMutant
    Spekulace / nepotvrzeno: Vzhledem k tomu, že od úterý 14:00 nepřibyla žádná bleskovka, má asi bleskař prázdniny.
  • frag.ment
    Nechci být trapnej, ale co ten DOOM? Nikdo z redakce mi neodpověděl a mám takového tucha, že si to nechávají do nového Levelu. Hlavně že je tu recenze na nějaký Subterrain..
  • Draken69CZ

    Escape from Tarkov

    Livestream

    https://www.youtube.com/watch?v=qxitZI9JfIo
  • Jack1947
    Holdjaí to na pc vydat stejně rozbité jako Arkham knight? *12*
  • Jack1947
    Dokonce udělali i fake reklamu Disney že lumíci schválně páchají sebevraždy skokem ze skály... nicméně to nebyla pravda. vyjootubujte si ji ted jí nemůžu najít.Od toho právě vznilkl ten nápad že lumíci budou se chtít zabíjet i ve hře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit