-
Už nějaký DLC byli i pro Hardline.Radši bych zas pro změnu nějakou tu hru, dávají DLC zdarma páč nikdo nekupuje... -
Pro zajemce je ted do 24.5. zdarma BF4 final stand DLC.
-
Tak ten clanek je samozrejme kravina a jde vpodstate o clickbait, co se jen pozastavuje nad marketingem. Naprosto kazdemu racionalnimu cloveku musi byt jasne, ze si ma pockat na nejake skutecne tesny a ne na prezentaci pri odhaleni.
Samozrejme vzdycky se najde spousta lidi, co to pobezi hned kupovat, ale je to stejna skupina lidi co po cinematic traileru predobedna hru i se season passem. -
Jsou tam jisté změny třeba vypadají ty ksichty trochu víc detailnějc a v případě džoukra zlověstnějc.
-
ty obrázky vypadají jak vytípaný z youtube, a potom ještě zvětšený na vyšší rozlišení, takže z toho nejde moc hodnotit
-
Obrazem: Srovnání původní a remasterované verze hry Batman: Return to Arkham.
Vždyť ty původní hry vypadají líp než remaster. Zvlášť screenshot Huga Strange z remasteru vypadá naprosto odporně a vypadá to, jak kdyby měl falešné vousy z Team America. -
Chtěl jsem si vzít DI, ale už jsou vyžrané. Aspoň by to místní žrout mohl napsat, když už si to vzal....
-
A já druhé *1* *1* *1* Díky!
-
Dovolil jsem si vzít třetí Saints Row. Díky moc!
-
Dead Island: Game of the Year Edition
72L7Y-0A6M0-R53P7
Dead Island Riptide Complete Edition
5GEXV-HIV7A-TAXRM
Saints Row: The Third - The Full Package
69Z5V-9JFZD-Z2LCW -
Zase pár starších kousků z bundle
Risen
6R27Q-6BJX8-6BYN8
Risen 2: Dark Waters Gold Edition
6P5FZ-VD9GG-X5LCE
Saints Row 2
6QT0W-Q6MZL-YPDE5 -
Nevěřím tomu, že nVidia žádá nebo dokonce uplácí weby, aby něco psaly nebo nepsaly. To je kravina. Jen existence takové praktiky by byla taková novinářská bomba, že by to zákonitě uniklo a kdekdo by se na tom přiživil. Bavíme se o herních novinářích, ne o agentech CIA, kteří mají bezpečnostní prověrky.
Že nVidia dělá nepoctivou reklamu, tomu věřím. Ale zas kdo dělá poctivou, že... Kdyby to bylo AMD, kterému ujel vlak s async compute, tak by mlžili úplně stejně. Nebo si myslíš, že by vydali tiskové prohlášení, že tohle teda fakt podělali a že se všem poníženě omlouvají? To by byli sebevrazi. -
Pouze pro pobavení pro hráče World of Tanks
https://www.youtube.com/watch?v=MZ16WGXeFFg
+ Total War: Warhammer - Soundtrack (preview): https://www.youtube.com/watch?v=wTh_I8j4mfA
+ Total War: Warhammer - Greenskins Army Guide (with QuickyBaby): https://www.youtube.com/watch?v=I6JgNoBXHvE
+ Total War: Warhammer let's play - DWARF CAMPAIGN: https://www.youtube.com/watch?v=EvC2rubKyes (GameRiot) -
na EG píšou, že to demo by se mělo objevit na internetu
-
gtx1080 - co nebolo zatial povedane
http://www.overclock-and-game.com/news/pc-gaming/46-gtx-1080-what-s-not-being-discussed -
Video: Záběry ze zrušené PSP verze hry The Elder Scrolls IV: Oblivion.
Hmm tak to je docela škoda. To bych si na své loni zakoupené PSP určitě zahrál. To už asi nevyjde, co? *1* -
Dobře ale na pc nebyl remástr, sice nevidím důvod proč by měl bejt, nicméně rejžovat se má ještě za tepla.
-
na PC to vyšlo už dávno a jmenuje se to GOTY edice
-
Můžeš na něj kliknout? podívat se do profilu? ne mně iknognito nevadí ale vadí mi že jsou tu pak inkognitové bez obrázku a dělaj většinou neplechu. Oni si asi myslí že bůhví jak není zajímavý nebýt možnost se kouknout co mají v profilu nebo se za něco stydí kdoví.
-
co vlastne znamena, ze je nekdo inkognito? nejak jsem nikdy neprisel na rozdil mezi registrovanym a inkognito... teda nejak intenzivne jsem po tom nepratral