-
Ja novyho dooma fakt miluju ale s timhle asi zit dokazu.
-
Uncharted a fyzika
https://www.youtube.com/watch?v=BaAw4wr0Me0 -
Ty si myslíš, že to bude jediná sedmička?
-
Zase tak tragicky bych to nevidel. Proste je jina doma a podle toho vypada i hodnoceni. Ja na doomovi vyrostl ale proste dneska me to uz nebavi.
-
Vulture o Uncharted
http://www.vulture.com/2016/05/uncharted-4-and-gamings-greatest-storytellers-c-v-r.html -
recenzoval to aspoň stejný člověk?
-
IGN opět ukázalo, proč ho nikdo nebere vážně. CoD AW 9.1, Evolve 9. CoD Ghost 8.8 a nejlepší nakonec, naprosto zasloužené CoD BO3 za 9.2. Je to jenom číslo, ale jasně ukazuje, že IGN je partička CoD dětiček, které nebere vážně ani část vlastní redakce. Nový DOOM 7.1. Doporučuji přečíst zejména těm, co nadávají místním redaktorům za úroveň:)
-
Jo, paráda, děkuji, vidím, že to vychází 22 příštího měsíce. Jinak kdo by si chtěl zkrátit čekání, zkoušel jsem teď o víkendu bylo testování na steamu zdarma empyrion a můžu celkem doporučit obzvlášť za tu cenu. Dost se od té hry taky čeká do budoucna.
-
no man's sky?
-
Otevřený vesmír
Ahoj, byla ve vývoji ostře sledovaná hra, měl to být náhodně generovaný otevřený vesmír něco jako starbound jen ve 3D. Poradíte někdo název? Díky -
to jo, ale u předchozích tří dílů nějak zapomněli tam vložit i zábavnou hru
-
Ty detaily jsou brutální. V nějakým levelu jsem šel v podzemí chodbou, úsek z herního hlediska tak na 10 sekund, a říkal jsem si, kolik drbačky s tou chodbou museli mít, protože tam byly sochy, šutry, prostě nic jednoduchýho.
A ta grafika je taky parádní, podle mě jsou v Naughty Dog machři na optimalizace, aby ošálili lidský oko, jinak to nedává smysl :) -
Dan Vávra a Uncharted 4
Je nějaká možnost,že se dočkáme pozvání Dana Vávry do Fight Clubu na nějakou větší diskuzi o Uncharted 4 než jeho dva řádky na Twitteru?Vzhledem k tomu jak tahle hra přes nespočet kvalit tlačí hlavně na každý malý,místy až neviditelný detail by bylo zajímavé slyšet jak to co Naughty Dog dokázali vytřískat z mašinky za 8000 hodnotí Dan,když on taky přistupuje podobně ke každému detailu. -
DOOM
https://www.youtube.com/watch?v=6bbIBs0P2t0 -
DOOM: Behind The Music Part 1
https://www.youtube.com/watch?v=ua-f0ypVbPA&feature=youtu.be -
A hratelnosti je castecne o tri generace dozadu ale musim rict ze si ho opravdu moc uzivam a mam velikou radost ze dali pryc ruce od CoD i Dooma 3. Grafika me neurazi a misty je i hezka :D
-
jojo, na ten jsem zapomněl...
-
Mozna Battlefront
-
Tak je to první hra na PS4 a už skoro tři roky stará a měli jsme od té doby nějaké hezčí FPS?
-
Jj umi udelat peknou scenu o tom zadna. Snad je jen trosku skoda ze to vypada jinak trosku divne rozmazany.