Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu, proč jsi agresivní. ID engine je nejhorší engine ever. Je to zaostalé, má to desítky giga, vypadá to nanejvýš průměrně, textury se nenačítají. Poslední Wolf by neskutečně zaostalá hra. Většina studií by takový engine poslala rovnou do pekla.
  • Veskoslav
    Já vím, 60 euro (což jsem nedal, ale nechám tvou bídnou dušičku při tom) je asi tolik, co ty jsi dal za hry za celý život:) No jo, místní "socka" a "vyžírač" klíčů.
  • Draken69CZ
    Ono i Halo 4 vypadá lépe *15* ale pššš místní tady za to dali 60€ tak aby se jich to nedotklo *15*
  • Nadprůměr? Na PC scénu? Na konzolovou scénu?

    Tady jsou screeny z Killzone.

    http://forum.i3d.net/threads/info-killzone-shadow-fall.190574/page-3

    Obrázek si každý udělá sám...
  • Draken69CZ
    Ano je to lehký nadprůjem a mezi hrami na X360 se to řadí k tomu lepšímu ou moment ono to vyšlo včera *15*
  • MT

    Poslední dobou se tu řeší čisílka na MT, jako by to bylo něco směrodatného(což samozřejmě není), tak jsem si všiml, že jim ani nesedí průměrné % u her(recenze u kritiků samozřejmě). Buď blbě počítám nebo mají chyby u průměrného čísla u MGS V( PC verze) a Dark Souls 3(XO verze)
  • Trochu moc informací o DOOMovi. Mohl by sis dát chvilku pauzu.
  • Veskoslav
    Nesmí ti ale chybět: http://postimg.org/image/o2kqgabxt/
  • Veskoslav
    Jako někdo si dal fakt práci:) Zítra jdu na tvorbu, protože ten editor je stvořen na to, aby tam lidi udělali dalších X desítek levelů *1*
  • Veskoslav

    Doom (2016) Review "Buy, Wait for Sale, Rent, Never Touch?"

    https://www.youtube.com/watch?v=dqe248Pokzc
  • Hanzales
    Ja se taky podělím, průběžně přihazuji :) Mně třeba zaujaky odlesky, nebo particle efekty, které se odrážejí i od zbraní v ruce. To se musí hrát v pohybu :)
    http://imgur.com/a/veKmz
    http://i.imgur.com/62bTE98.jpg
    http://i.imgur.com/AgVq5LY.jpg
  • Veskoslav

    DOOM

    Pár obrázků, co mě ve hře zaujaly a vypadaly zajímavě. Graficky to není rozhodně průměr, jak tu někteří Drakenové tvrdí. Rozhodně se řadí k nadprůměru, co se týče efektů, grafiky a zpracování prostředí:) Hlavně pokud člověk prolézá opravdu všechno, tak narazí na dost narážek nejenom na původní sérii a hry od Bethesdy:)A jsou to spíše takové obrázky, co neobsahují spoilery a nic neprozrazují:)
    http://s32.postimg.org/z7mlafi7p/20160514214618_1.jpg
    http://s32.postimg.org/8ab1rnr3p/20160514213740_1.jpg
    http://s32.postimg.org/3xqqxu3g5/20160514215335_1.jpg
    http://s32.postimg.org/ujz2sfz79/20160514215139_1.jpg
  • Co máš teď za GPU?
  • Kravicka
    nereferencni 980ti = referencni 1080 bez OC
  • Veskoslav

    DOOM Easter egg Skyrim

    http://s32.postimg.org/68zq61zlh/20160514165502_1.jpg
  • solomon.short
    Zalezi i na tom co mas ted a co se chystas hrat. Papirove vypada Polaris od AMD dobre a 1080/1070 od nvidie taky
  • Draken69CZ
    Záleží v jaké výkonnostní/cenové třídě si chceš GK pořizovat, AMD v blízké době vydá mainstream, high end má prý v plánu na vánoční trh, s 1080 chybu neuděláš pokud nespěcháš klidně si počkej na konec roku a rozhodni se podle situace stejně asi nemá cenu kupovat tu jejich Founder's Edition a počkat si na lepší nereferenční řešení.
  • Veskoslav

    DOOM – PC Low vs. Max + Details Graphics Comparison

    https://www.youtube.com/watch?v=PV5ly9TNuVY
  • Zalezi na spousta faktorech. Obtiznost, skill hrace, plneni vedlejsich veci... Ale jsem koukal, tak lidi hlasi kolem 13 hodin pri stredni obtiznosti pokud se clovek nezdrzuje se secretama. Jinak ja hraju na Ultra Violence, zatim vsechny mapy na 100%, 6 mise ze 13 a nahrano mam zatim 10 hodin. :)
  • GTX1080

    Myslíte, že má cenu se teď chystat na koupi grafické karty z nové řady nVidie nebo počkat s čím přijde AMD?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit