Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Neboj dabing nebude takže klíd *4*
  • MickeyMutant
    Zkorumpovaná policie. V depu vybírají výpalné.
  • MickeyMutant
    Rad vidim, ze PicusTV zustala i v tomhle dile*4*
  • jindra.veliky
    to jsem na ten remaster zvedavej, kdyz grafika novych CoD vypadata vicemene stejne... *12*

    ale CoD 4 bych si dal rad znova v MP
  • jindra.veliky

    Cities Skylines

    am vysokou kriminalitu v tramvajovym depu i kdyz jsem postavil hned vedle policejni stanici

    kapcity mam v poho, tak co to je? Bug? *10* *10*
  • Lukyz

    Deus Ex: Mankind Divided - 101 Trailer

    Trailer žádná bomba, trailerům a propagaci Human Revolution to nesahá ani po kotníky, snad hra samotná mile překvapí *4*
  • Jediné COD co jsi nikdy neukradl?
  • SkillJam

    Mafia III

    Oficiální FB stránka Mafie postnula před chvílí tuhle fotku a za pár minut to zase smazali http://i.imgur.com/kBx0nlI.jpg
    Že by nějaké pomrknutí na české hráče? Ale font zvolily hezký *15*
  • Jack1947
    V lepší grafice si to dám rád ( njn, snad jediné COD co jsem nedohrál tedy když nepočítám COD1).

    I když o té grafice by se dalo celkem dost polemizovat nooo *7*
  • Lukyz

    Call of Duty 4: Modern Warfare remaster

    Tak to vypadá, že se na populární vlně remasterů sveze i CoD4.
  • Eso_Rimmer
    Ukradne hru, na které je napsáno zlodějův konec. Mě by asi taky zamrazilo *1*
  • drasta
    No asi ne moc daleko... pise nekde kolem nej takze bych to videl tak maximalne do dvou nebo tri kilometru.
  • V Anglii bylo z dodávky ukradeno několik kopií hry Uncharted 4.

    Zlodej ukradl hru s podtitulem Thief's End, pobavilo *15* *1* *15*
  • Chim
    V jaké vzdálenosti od vesmíru by sis to tak představoval?
  • Lukass
    No ja si spis myslim ze z neho chteji udelat nesvepravnyho tzn. s islamem to nema nic spolecnyho a pachatel je blb co se zhlidl ve videohre.
  • Jack1947
    Tak vidíš ( když se GTa dostane do křížku s idioty z bruselu je o "zábavu" postaráno) Nikdo není perfektní ani nejsem neomylný nicméně to souvisí i s tím že se budu přepisovat a nechám to tam viset!( jak již sem dříve psal).
  • Tilwaen
    Je pravda, že se nám chudák asi nikdy ničím nezavděčí, ale zrovna s těmi koupelemi jsem to ironicky nemyslela. Ty mě opravdu pobavily mnohem víc, než cokoliv v tom linku mělo být původně.
  • Jack1947
    Tak už GHOStT to téma trochu nakousl, já pevně věřím že to bude ve vesmíru to by byla paráda nahánět Rusáky nebo čínani či jiné na oběžné dráze *14* *5*
  • MickeyMutant
    Jestli se nové CoD bude odehrávat někde kolem vesmíru, tak na něj budu strašně zvědavej.
  • MickeyMutant
    Teď sis to trochu pokazil. Ale jinak se určitě shodnem, hlavně co se GTA týče.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit