Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jsi hral na telefonu nebo ta hra takhle vypada normalne?
  • Jack1947
    Tak to seš pašák... nejdříve Division a ted Mirrors edge...

    BTW: Taky mi přišel klíč ale nevím no pomalu až se mi do toho ani nechce po těch informací... ten MP se mi taky moc nelíbí.
  • Kravicka

    Mirror's Edge Catalyst closed beta

    https://www.twitch.tv/kravicka/v/62203269

    http://i.imgur.com/6QC905a.jpg
  • Diky, vzal jsem si ten prvni :)
  • froztik

    Mirror's Edge Catalyst closed beta

    Hážu do placu dva kódy, kdyby měl někdo zájem. Oba jsou na Origin.

    7CQQ-MR7L-6MAE-3DLY-FS48

    DCT3-AG52-LZBL-NA56-LZ4S
  • Draken69CZ
    Dyk v poho ne *3* tak nemůže MS říct že jsou tragédi a neumí to udělat musí to na něco svést.
  • Lukass
    Tak ja tady su , ale nemam potrebu tu jako jini psat koment ke kazde blbosti *5*
    Jinak sem zdesen ze se na klavesnici a mysi hraje FPS lip nez na gamepadu
  • Draken69CZ
    Venku je pěkně asi ho mladá vytáhla na vzduch nebo pirátí po silnici ve svém rodinném sedanu.

    /hmm ani lukass tady není, nic z toho nevyvozuji *15*
  • MickeyMutant

    Kombinace myši a klávesnice by přinášela PC hráčům výhodu, proto si proti majitelům Xbox One a PS4 verze hru Overwatch nezahrají.

    Kde se kruci fláká LV426, když mu tady už přes hodinu visí taková nahrávka na smeč?
  • MickeyMutant

    Bandai Namco zabanovala nepoctivé hráče PC verze Dark Souls III.

    Pointa zprávy je, že zabanovali POCTIVÉ hráče, ne nepoctivé. Je to tedy přesně naopak, než tvrdí bleskovka. Ti teď debatují, co to mohlo způsobit, a čekají na vyjádření od Bandai Namco.
  • Aký typ hráča si?

    Ahojte,

    chcel by som Vás poprosiť o vyplnenie krátkeho dotazníka k mojej bakalárskej práci. Je zameraný na nás hráčov a budem vďačný za každú pomoc. =)

    Link:
    https://www.survio.com/survey/d/X2K5R1J4J6W6M6W1K

    Ďakujem, GL HF

    P.S. Dotazník má v sebe zabudovanú logickú maticu, teda za náklade vašich odpovedí pre Vás vyberaj aj vhodné otázky =), preto sa nezľaknite skokov v počítadle =)
  • Jack1947
    Ted aby ty necheatery odbanovali , nebo budou mít smůlu že se s tím svým programem zapsali omylem na blacklist? ... to by bylo celkem nespravedlivé. *7*
  • MickeyMutant

    Společnost Take-Two si zaregistrovala ochrannou známku "Judas".

    Vidím to buď na Red Dead Crucifixion, nebo Grand Theft Donkey: Golgotha.
  • Draken69CZ
    "20" číslovka složená ze dvou číslic 2 (dvě) 0 (nula), "fps" zkratka frames per second - snímková frekvence (počet snímků za vteřinu). Nevíš zeptej se jsme tu od toho.
  • 20 fps. Nechapu.
  • Femto
    Warezit částečně multiplayorovou hru. Nechápu.
  • solomon.short
    dekuji :)
  • Vogon
    Však jo, a proto jsem tě doplnil o to, koho mimo cheatery to postihlo.
  • solomon.short
    jiste, ale to nepopiram. kdezto tady je to prezentovano, ze ban postihnul pouze cheatery
  • Bandai Namco zabanovala nepoctivé hráče PC verze Dark Souls III.

    Jak tam ti zoufalci brečí že nepodváděli a mají ban neprávem :-) To já si hezky hraji CODEX verzi offline a s trainerem. Chci se kochat hrou a ne opakovat jeden úsek stokrát a běham kilometr k bosovi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit