-
To jsi hral na telefonu nebo ta hra takhle vypada normalne?
-
Tak to seš pašák... nejdříve Division a ted Mirrors edge...
BTW: Taky mi přišel klíč ale nevím no pomalu až se mi do toho ani nechce po těch informací... ten MP se mi taky moc nelíbí. -
Mirror's Edge Catalyst closed beta
https://www.twitch.tv/kravicka/v/62203269
http://i.imgur.com/6QC905a.jpg -
Diky, vzal jsem si ten prvni :)
-
Mirror's Edge Catalyst closed beta
Hážu do placu dva kódy, kdyby měl někdo zájem. Oba jsou na Origin.
7CQQ-MR7L-6MAE-3DLY-FS48
DCT3-AG52-LZBL-NA56-LZ4S -
Dyk v poho ne *3* tak nemůže MS říct že jsou tragédi a neumí to udělat musí to na něco svést.
-
Tak ja tady su , ale nemam potrebu tu jako jini psat koment ke kazde blbosti *5*
Jinak sem zdesen ze se na klavesnici a mysi hraje FPS lip nez na gamepadu -
Venku je pěkně asi ho mladá vytáhla na vzduch nebo pirátí po silnici ve svém rodinném sedanu.
/hmm ani lukass tady není, nic z toho nevyvozuji *15* -
Kombinace myši a klávesnice by přinášela PC hráčům výhodu, proto si proti majitelům Xbox One a PS4 verze hru Overwatch nezahrají.
Kde se kruci fláká LV426, když mu tady už přes hodinu visí taková nahrávka na smeč? -
Bandai Namco zabanovala nepoctivé hráče PC verze Dark Souls III.
Pointa zprávy je, že zabanovali POCTIVÉ hráče, ne nepoctivé. Je to tedy přesně naopak, než tvrdí bleskovka. Ti teď debatují, co to mohlo způsobit, a čekají na vyjádření od Bandai Namco. -
Aký typ hráča si?
Ahojte,
chcel by som Vás poprosiť o vyplnenie krátkeho dotazníka k mojej bakalárskej práci. Je zameraný na nás hráčov a budem vďačný za každú pomoc. =)
Link:
https://www.survio.com/survey/d/X2K5R1J4J6W6M6W1K
Ďakujem, GL HF
P.S. Dotazník má v sebe zabudovanú logickú maticu, teda za náklade vašich odpovedí pre Vás vyberaj aj vhodné otázky =), preto sa nezľaknite skokov v počítadle =) -
Ted aby ty necheatery odbanovali , nebo budou mít smůlu že se s tím svým programem zapsali omylem na blacklist? ... to by bylo celkem nespravedlivé. *7*
-
Společnost Take-Two si zaregistrovala ochrannou známku "Judas".
Vidím to buď na Red Dead Crucifixion, nebo Grand Theft Donkey: Golgotha. -
"20" číslovka složená ze dvou číslic 2 (dvě) 0 (nula), "fps" zkratka frames per second - snímková frekvence (počet snímků za vteřinu). Nevíš zeptej se jsme tu od toho.
-
20 fps. Nechapu.
-
Warezit částečně multiplayorovou hru. Nechápu.
-
dekuji :)
-
Však jo, a proto jsem tě doplnil o to, koho mimo cheatery to postihlo.
-
jiste, ale to nepopiram. kdezto tady je to prezentovano, ze ban postihnul pouze cheatery
-
Bandai Namco zabanovala nepoctivé hráče PC verze Dark Souls III.
Jak tam ti zoufalci brečí že nepodváděli a mají ban neprávem :-) To já si hezky hraji CODEX verzi offline a s trainerem. Chci se kochat hrou a ne opakovat jeden úsek stokrát a běham kilometr k bosovi.