-
Páčkaři mají strach *5* -
Lichdom Battlemage
Vývojáři se pořád snaží posunovat laťku; když ji nepřeskočí, tak ji musí podlézt. V Digital Foundry našli rekordmana ve specifické kategorii. -
No... každýmu poctivýmu podnikateli, zvlášť s neotřelým nápadem, přeju samozřejmě jen úspěch. Ale vidím to podobně jako Mickey a v případě, že se tam opravdu bude lejt jako v hospodě, tak přeju zákazníkům co nejméně roztřískaných a na lavičkách zapomenutých notebooků cestou domů. Znám 100+1 dobrých důvodů, proč výpočetní technika do hospody nepatří (třeba to, jak popisuješ tu bitku *1* ), ale tak ať se jim daří. *4*
-
Tohle by mělo být spíš Bar ale jen pro ty co si donesou vlastní pití... nebo budou míz možnost ignorovat... no ták vždyt je to E-SPORT takže si donesou vlastní basu energetáků a můžou čumět do zemdlení. Prostě bar jen pro ty co opravdu chtějí...
-
Mám obavu, že hráče budou z e-sportování děsně rušit servírky, když budou každou hodinu prudit, jestli náhodou někdo nechce aspoň limonádu.
-
Děkuju za odkaz. Zajímavý článek.
-
Jéééééé MILO, který se propadl kamsi do zapomnění :D Takhle pohromadě je to opravdu smutná přehlídka zbytečně utracených miliónů.
-
E-sport bar
Chcete zažít nefalšovanou hospodskou atmosféru při sledování oblíbeného sportu? Abyste mohli halasně od škopku poučovat hráče, jak to měl zahrát, případně dát někomu židlí přes držku, když pípne slovíčko podpory na adresu protihráčů? A mrzelo vás, že při e-sportu nic takového nezažijete? Nezoufejte, právě pro vás bude jako stvořený e-sport bar, který se otevírá v Brně.
Než se někdo zeptá, tak nevím, co tam točí, ani co tam budou promítat za e-sporty, ale samotný nápad zní zajímavě. -
Děláš jako by to nebylo jasný už předtim *7*
-
No vidis..
-
Tak urcite.
-
They will ...
Taky v to pevně doufám ráád bych viděl veřejně Stream s pc hráčem kterého OWNULL tvrdě, nějakej páčkovač *5* *14* To by byl skoro nej den ukázal by že PC hráči jsou víc PLebs než konzolisti... jak se jim to snaží každou chvíly vnucovat neprávem. -
když ji neudělali za 6 let, tak teď už vůbec
-
Kombinace myši a klávesnice by přinášela PC hráčům výhodu, proto si proti majitelům Xbox One a PS4 verze hru Overwatch nezahrají.
A kde je chyba ? *7* Nebo je totánální rozluštění dilematu zda joypad může konkurovat myši ? -
Myslíš geekové. Nerdi opovrhujou i myší, potřebujou jen terminál a když už hrajou hry, tak leda nějaký simulace typu přistání na Měsíci v textovým režimu. Z onlinovek jen šachy přes dálnopis. Myšlenka, že by nerd hrál pohybovou hru, je pak dokonce úsměvná. I nerd má pud sebezáchovy a dobře ví, že by ho to mohlo zabít.
-
To bude brekotu az na to udelaji strilecku a pc nerdi zjisti ze jim to nejde tak rychle jako na klavesnici a mysi protoze fyzika nepusti
-
co je to za šaška, ten v brýlích?
-
Kinect :D
https://www.youtube.com/watch?v=fgJqliVWSSg -
Nevím píšou to v recenzích a není to fuk ani nic se nepovedlo někomu dokonce nejde ani spustit lol... FAIL! *11* *7* *12*
-
Může mi tvůj mozek vysvětlit, co to má společného s nějakým vzkříšením Swatu? *7* To každý taktická hra bude pokus o vzkříšení?