Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Draken69CZ
    Jinak tahle hra by byla v bezpečí i kdyby tam klíč byl kompletní.
  • Jack1947
    Něco na tom bude protože pak nejvíce oplusovanej příspěvek visí na hlavní stránce... možná to zvyšuje nějak magicky návštěvnost kdo ví... a rozčilování není třeba.
  • V to jsem tak trosku doufal *1*
  • Draken69CZ
    Ty bláho pro mě je opruz jen to kopírování keje natož hádat písmenko *11*
  • jindra.veliky
    kdybych mel neco spatne nastaveny, tak mi to nejde ani doma
  • Veskoslav
    No mě to říkej. Buďto máš něco špatně nastavené a systém se ti prostě nepřihlásí nebo Strojový duch tvého pc je nemocný a je nutné povolat Technokněze.
  • Morningstar: Descent to Deadrock

    Kdyby mel nekdo o klic na tuhle hru na Steam, tak tady je kod :
    HCN8A-J608N-CQMZ?
    Misto otazniku doplnte chybejici pismenko, tak to nema jeden konkretni clovek tak snadny :)
  • jindra.veliky
    aha, ty si chytrej...njn, ja se proste doma pripojit umim, ale jakmile jsem pryc tak vzdycky zapomenu jak se to dela....no, aspon si jeste pamatuju jak se propojit na ten battlenet, origin, uplay a samozrejme na STEAM v prohlizeci :) ale v programu to asi dokazou jenom takovy HC typci jako ty
  • Jsem v praci kde se ani videa na youtube nenactou jak jsou vsechny externi stranky omezeny, ale Steam bezi naprosto bez problemu. Takze problem bude klasickej PEBKAC nebo provider *3*
  • Veskoslav
    V životě jsem neměl problém s připojením na Steam kromě doby útoku na něj či výpadku servrů. A to jsem jel i přes mobilní net s rychlostí 256 kbit/s. Takže ano, myslím si, že problém bude mezi židlí a klávesnicí.
  • jindra.veliky
    jasne, ja se neumim pripojit na steam, ale jakmile vzdycky dorazim domu, tak vse funguje jak ma :D :D
  • Veskoslav
    Zoufalec cca půl roku. A to buď rád, jeho operační radius je něco mezi -60 až -400. Redakce to neřeší, tak proč bych to měl řešit já. Dříve jsem se nad tím rozčiloval, že místní redakce s tím nic nedělá a ani nechce dělat, ale když jim to vyhovuje mít nefunkční prvek, tak ať to tak i zůstane.
  • Veskoslav
    A nebo jsi jednoduše mamlas, co se neumí připojit na Steam. Mimoto říká ti něco mobilní aplikace pro Steam? Zkus se tam připojit a pokud ani to nepůjde, tak pak řeš přes ticket, protože ta aplikace žere méně dat než všechny tebou zmíněné.
  • jindra.veliky

    steam

    Jsem ted na free netu mimo domov a steam me opet jenom prekvapuje. Origin se bez problemu pripoji a jsem online, uplay taky a to same battlenet. Ale steam? Samozrejme, ze nefunguje a pise to, ze se nelze pripojit k serverum. Pritom se na tomhle netu bez problemu nacitaji i videa na youtube ve 480p (a to je celkem co rict na to ze je to zdarma pro cely mesto)

    Takze, kde udelal burtik chybu tentokrat, ze vsemi vychvalovany steam opet zaostava za vsema tema ostatnima "nenavidenyma" sluzbama? *4*
  • MidnighT91
    Ty si ty mínusy dáváš sám, nebo tu nějakej zoufalec každej den sedí a čeká až napíšeš?

    Já jen že vždycky když sem přijdu a vidím tvůj příspěvek tak je u něj -65(+ -)...
  • jindra.veliky
    ja teda bravicko nikdy necetl a smal jsem se tem co jo.... *4*
  • Veskoslav
    No tady člověk neví, na čem je. Navíc jsem si myslel, že jsi Drizzl a ten by to myslel vážně.
  • drasta
    Skoda. Ten puvodni prispevek byl legracni o neco vic.
  • Veskoslav
    Doufám, že ironie
  • Prijemnej filmovej framerate. Ja tam zadnej rozdil proti 30 nebo 60 FPS nevidim.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit