Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Femto

    Nioh

    Demo Nioh je venku a je hodně dlouhé a hodně těžké :)
  • Femto

    Další Souls hra od FS jen tak nebude

    http://wccftech.com/dark-souls-3-director-started-working-ip-demons-souls-sequel-remaster/

    Započaly práce na nové IP.
  • MickeyMutant

    Amazon předčasně (dva týdny před oficiálním vydáním) odeslal několika zákazníkům plnou verzi hry Uncharted 4. Šťastlivci by je měli obdržet již zítra.

    A někdo už hraje, pokud to není #kachnadivoka.
  • na gog sa predava

    Vampire the Masquerade Bloodlines
    https://www.gog.com/game/vampire_the_masquerade_bloodlines
    *14*
  • MickeyMutant

    Video: Semaphore, tvůrci klonu hry Uncharted s názvem Unearthed: Trail of Ibn Battua, oznámili novou hru Badiya.

    To si zas recenzenti pošmáknou.
  • MickeyMutant
    To je loňský apríl, ale skočilo na něj tehdy spoustu lidí.
  • oktavius66

    Homefront: The Revolution 'America Has Fallen' Trailer

    https://www.youtube.com/watch?v=fkAYv-ay4Bc
  • ringmancz
    taková cenzura patří do přeminulýho století. a navíc pořád existuje - http://bindingofisaac.com/post/115192982234/rebirth-coming-to-3ds-wiiu-and-xbox1
  • ringmancz
    My mezitím budeme čekat, až si ty KOUPÍŠ hru.
  • Femto
    tak někteří se ještě nenaučili ani shodu přísudku s podmětem .) Jinak hype je synonymum pro CDP :)
  • Veskoslav
    Neboj. Pro opožděné diváky bude zpomalený přenos cca o 50%.
  • OPenetrator
    Neni to hrozne rychlý, to jen ty jsi pomalej.
  • Jack1947

    DREAMHACK CS:GO

    Tak co koukal někdo na Cool v neděli ? Jestli takhle nějak probíhají i normální komentované zápasy, v zahraničí tak doufám že se přesunutí k nám do televizí hoodně spozdí... navíc, to není fotbal nedovedu si představit jak se to dá komentovat - Vždyt je to hrozně rychlé - Pif ted sundal jednoho, druhého výborný triple kill streak bla bla... snad bych "možná" pochopil nějakou MOBU no i když nevím... navíc když to komentuje někdo jako ty dva pošuci... Třeba mimo čr to má úroven nemůžu soudit já jsem nikdy žádný komentovaný zápas neviděl.
  • Jack1947

    Video: Semaphore, tvůrci klonu hry Uncharted s názvem Unearthed: Trail of Ibn Battua, oznámili novou hru Badiya.

    Němelo to mít několik čáastí? neřikám že to byla nějaká kvalita originalita už vůbec ale tak nějak se vykšlali na "doepizodování" a frr na novou značku... ale asi se s tím nějak hráči smíří koneckonců o nic nešlo. *3*
  • Jack1947
    Počkej až jednou si koupíš hru (ne ve slevě) a nepoojede ti , doufám že se podělíš a rád se zasměju. *3*
  • MikeR
    Jojo, jasná věc. Popravdě jsem si dřív myslel, že se ta cenzura týkala třeba i Japonska podstatně víc. V USA je to jasný, tam se vždycky najde někdo dotčenej, schopnej zakládat organizace proti čemukoliv. *1*
  • MikeR
    Láďa se asi věnuje už jen skinování, pořád mele něco o kůžičkách. *4*
  • alladjex

    NOA

    Chtěl jsem poděkovat za tip na článek o NOA. http://www.jjmccullough.com/Nintendo.php
    Zajímavé je, že když to člověk čte nejdřív primárně odsuzuje Nintendo za cenzurovaný přístup ke hrám. Vůbec mě nenapadlo, že šlo primárně o cenzuru v jen v USA. Díky tomu mi doteklo ... uznávám, nejsem rychlík, co se přemýšlení týče ... že vlastně ta cenzura reflektuje pravděpodobně to, že kdyby zmíněné věci ve hrách byli, určitě by se našli nějaké americké organizace, které by prosazovali odstranění. Jako třeba sex, drogy a nacistické symboly ... každopádně zajímavé počtení. Díky.
  • Lukyz

    If Video Game Commercials Were Honest - Honest Ads

    V podstatě 90% všech vystoupení na různých videogames show v kostce.
  • To chce inspektora ve výslužbě Láďu Hrušku!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit