-
Nioh
Demo Nioh je venku a je hodně dlouhé a hodně těžké :) -
Další Souls hra od FS jen tak nebude
http://wccftech.com/dark-souls-3-director-started-working-ip-demons-souls-sequel-remaster/
Započaly práce na nové IP. -
Amazon předčasně (dva týdny před oficiálním vydáním) odeslal několika zákazníkům plnou verzi hry Uncharted 4. Šťastlivci by je měli obdržet již zítra.
A někdo už hraje, pokud to není #kachnadivoka. -
na gog sa predava
Vampire the Masquerade Bloodlines
https://www.gog.com/game/vampire_the_masquerade_bloodlines
*14* -
Video: Semaphore, tvůrci klonu hry Uncharted s názvem Unearthed: Trail of Ibn Battua, oznámili novou hru Badiya.
To si zas recenzenti pošmáknou. -
To je loňský apríl, ale skočilo na něj tehdy spoustu lidí.
-
Homefront: The Revolution 'America Has Fallen' Trailer
https://www.youtube.com/watch?v=fkAYv-ay4Bc -
taková cenzura patří do přeminulýho století. a navíc pořád existuje - http://bindingofisaac.com/post/115192982234/rebirth-coming-to-3ds-wiiu-and-xbox1
-
My mezitím budeme čekat, až si ty KOUPÍŠ hru.
-
tak někteří se ještě nenaučili ani shodu přísudku s podmětem .) Jinak hype je synonymum pro CDP :)
-
Neboj. Pro opožděné diváky bude zpomalený přenos cca o 50%.
-
Neni to hrozne rychlý, to jen ty jsi pomalej.
-
DREAMHACK CS:GO
Tak co koukal někdo na Cool v neděli ? Jestli takhle nějak probíhají i normální komentované zápasy, v zahraničí tak doufám že se přesunutí k nám do televizí hoodně spozdí... navíc, to není fotbal nedovedu si představit jak se to dá komentovat - Vždyt je to hrozně rychlé - Pif ted sundal jednoho, druhého výborný triple kill streak bla bla... snad bych "možná" pochopil nějakou MOBU no i když nevím... navíc když to komentuje někdo jako ty dva pošuci... Třeba mimo čr to má úroven nemůžu soudit já jsem nikdy žádný komentovaný zápas neviděl. -
Video: Semaphore, tvůrci klonu hry Uncharted s názvem Unearthed: Trail of Ibn Battua, oznámili novou hru Badiya.
Němelo to mít několik čáastí? neřikám že to byla nějaká kvalita originalita už vůbec ale tak nějak se vykšlali na "doepizodování" a frr na novou značku... ale asi se s tím nějak hráči smíří koneckonců o nic nešlo. *3* -
Počkej až jednou si koupíš hru (ne ve slevě) a nepoojede ti , doufám že se podělíš a rád se zasměju. *3*
-
Jojo, jasná věc. Popravdě jsem si dřív myslel, že se ta cenzura týkala třeba i Japonska podstatně víc. V USA je to jasný, tam se vždycky najde někdo dotčenej, schopnej zakládat organizace proti čemukoliv. *1*
-
Láďa se asi věnuje už jen skinování, pořád mele něco o kůžičkách. *4*
-
NOA
Chtěl jsem poděkovat za tip na článek o NOA. http://www.jjmccullough.com/Nintendo.php
Zajímavé je, že když to člověk čte nejdřív primárně odsuzuje Nintendo za cenzurovaný přístup ke hrám. Vůbec mě nenapadlo, že šlo primárně o cenzuru v jen v USA. Díky tomu mi doteklo ... uznávám, nejsem rychlík, co se přemýšlení týče ... že vlastně ta cenzura reflektuje pravděpodobně to, že kdyby zmíněné věci ve hrách byli, určitě by se našli nějaké americké organizace, které by prosazovali odstranění. Jako třeba sex, drogy a nacistické symboly ... každopádně zajímavé počtení. Díky. -
If Video Game Commercials Were Honest - Honest Ads
V podstatě 90% všech vystoupení na různých videogames show v kostce. -
To chce inspektora ve výslužbě Láďu Hrušku!