-
Další nepovedený pokus o vzkříšení kultovního SWAT?
http://store.steampowered.com/app/397320/ -
To je potom pořádnej zoufalec... jestli hlavní část popularity tkví v tom že si předplatil subscriby... připadá mi česká jewtubrová scéna ještě zoufalejší než jsem si prve myslel.
-
... :D
Tohle prostě nikde jinde na světě nemají -
Jistou dobu opravdu měli přísný podmínky, ale neznamenalo to, že by ve hře nemohlo být násilí. Jen ho tam nesmělo být příliš a nesměla se zobrazovat krev, což pokud si dobře pamatuju, zrovna Killer Instinct řešil cákáním modré kapaliny (pak jim to ukradli tvůrci reklam na hygienické pomůcky *1* ). Nějaký kompromis zkrátka možný byl. Někteří developeři určitě nebyli ochotni do podobných kompromisů jít, takže ne všechny hry spatřily světlo světa.
O těch pravidlech existuje zajímavej článek. -
nekrvavé Nintendo
Dneska jsem se díval na retroplay Moonstone. Bylo tam zmíněno, že Nintendo hru odmítlo, protože směrovali svoji platformu nekrvavě. Zaslechl jsem to od lidí z redakce už několikráte v rámci FC, ale až dneska mi došlo, že to určitě nebude pravda minimálně do určité doby. Protože skvělý Killer Instinct, který byl na SNES i Nintendo 64, určitě není sluníčková hra ;] -
Pyre
Kdyby někoho zajímaly záběry z hraní a další informace o té nové hře od Supergiant Games, směle do toho! https://www.youtube.com/watch?v=K-uZq_KauSo *4* -
MikeR: Popravdě se v této problematice nevyznám natolik, abych dokázala říct, co je/není reálné, ale něco na tom bude. Ostatně jak píšeš výš, každý třetí Čech nebo Slovák v dané věkové skupině jako odběratel je celkem přestřelené *4*
-
Tobě je kolik 15?!
Neezajimá tě to, víš co to značí že máš vlastní rozum ale povídej to dětem pod 15 a jinejm kteří nevědi nic o světě a jejich největší hrdina je nějakej Gejmr" kterej bude nejspíš pěknej zoufalec... ale co hlavně že mu to spye ne i když na světové Jewtubry si bude muset svým malým rozmachem ještě počkat nebo spíš dorůst *3* -
No já ti nevim. V principu máš samozřejmě pravdu, ale víc než 600 000 je děsně přehnaný. Těm nejúspěšnějším letsplayerům v ČR a na Slovensku jsem schopnej věřit do 250 000 reálných odběratelů, zbytek jsou mulťáky. Že se subscriby běžně kupujou (stejně jako lajky) je taky známá věc. A pokud se někdo zaměřuje na jednu konkrétní hru, byť megaúspěšnou, tak mi připadá přestřelenej i ten čtvrt milion. Na víc jsme zkrátka moc malej rybníček. V tom že asi něco dělá dobře souhlas, jen těch 600k odběrů určitě a ani náhodou neznamená 600k lidí.
-
Proč? Kdyby za nás něco takového tehdy existovalo, tak bychom to sledovali taky, stejně jako jsme četli Bravíčko. Pokud mu to cílovka žere, jakože s takovým množstvím odběratelů zřejmě ano, tak asi něco dělá dobře. Že se to nemusí líbit lidem mimo jeho cílovou skupinu ho vůbec nemusí trápit - a nás taky ne.
-
je to hnus *13*
-
Na to, že ČR má něco kolem milionu obyvatel ve věku 10 - 20 let (nepředpokládám, že by ho sledovalo mnoho mladších a už vůbec ne starších) a kromě Slováků, kterých je půlka, se nedá počítat s jinou národností sledující český letsplay, tak to číslo je dokonce fascinující. V podstatě to znamená, že ho odebírá každý třetí Čech a Slovák ve zmíněném věkovém rozmezí. Believable. *1*
-
No to je pěkný na to jsem taky narazil když jsem něco hledal ale žádný program není abych si to tam mohl nastavit všechny jen ukazují jaký program kolik tahá já to potřebuji jednotlivě omezit.
-
bundle
Zajímavý bundle, i tím provedením
https://www.macheist.com/ -
661k subscriberu na ceskyho letspleyera neni uplne spatny. To bych asi taky dokazal hrat minecraft do zblbnuti.
-
gejmr
tak jsem si dneska na youtube otevrel sekci "trendy" a tam narazila na gejmra, nedela snad tyhle stupidni Minecraft lets playe uz od vydani? To musi bejt nejak nemocnej, ne? Jak na to muzou lidi koukat..
https://www.youtube.com/watch?v=1jLJ6x7BI0o -
http://alternativeto.net/software/netlimiter/?license=free
-
Net manager
Potřebuji nějaký prográmek kde se dá jednotlivým programům nastavit maximální download/upload něco jako NetLimiter pokud možno free, díky. -
Dík
-
Normalne vse doprava, vypada to cisteji a ostreji nazivo (nic strasnyho ani nic co by melo posadit na zadek)