Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mrkněte, jak se změnil vzhled Floatera v připravované hře XCOM: Enemy Unknown.

    Artwork (2012) vypadá skvěle, ale ta herní podoba vypadá trochu jak od Pixaru.
  • Veskoslav

    System Shock Remake Gameplay Trailer - PS4/Xbox One/PC

    https://www.youtube.com/watch?v=gv_i6I5N4o8
  • 0011

    Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia, Fire Emblem Heroes

    pro ty, kteří by si rádi vyzkoušeli, co že je na tom fireemblemu tak skvělého, nintendo vydá budgetovou verzi na mobilní telefony se jménem heroes jako F2P na android, jinak plnohodnotná hra Echoes na 3ds/2ds má vyjít už 19. května
  • Veskoslav
    Tak jsem zjistil, že v současné chvíli je nejlepší prohlížeč IE ve Win 10. Nejenom že mi zobrazuje všechno správně, ale nežere tolik jako Chrome (cca 30% z toho, co si bere Chrome)či nepadá jako Mozzila (tam se tvůrci asi vykašlali na jakoukoliv novější podporu). Má jednoduchý design, je přehledný. Pro mě asi nejpříjemnější překvapení ve Win 10.
  • ringmancz

    pár obrázků a konceptů z Deadpoola

    http://www.comicbookmovie.com/news/?a=73764
  • Portal 2

    Ľudkovia, nevyšiel náhodou ten mapeditor do Portal2? V novinke aktualizácií píšu čosi o Portal puzzles...

    Btw, stále mám Portal2 na výmenu, ak by niekto chcel :-)
    • A hej vlastne, je to ono, som si to pred tým neprečítal poriadne...
  • SOMA Systems

    koho tu před nedávnem zaujalo to virální video s počítačem, co strašil tu paní, vězte, že na stránkách http://somasystems.org je další video...
    • cha, tak to asi moc lidí nezaujalo :D
      • cha, tak to asi moc lidí vidělo dva dny zpět http://games.tiscali.cz/video/chystany-horor-od-autoru-amnesia-predvadi-dalsi-video-64220 ...
        • cha, tak jsem slepej jak patrona :D a to by člověk řekl, že když sem lezu několikrát denně, nic mi neujde... holt asi opotřebení materiálu ;) dík za korekci
  • Kozy
    Legends of Eisenwald právě dorazilo na steam šulínci.
  • FIFA 12 - GAMESPEED

    Lidi, nevíte, jestli je nějaká utilita, která sníží rychlost hry ještě více než je možno nastavit ve hře? Protože i na nejnižší nastavení je hra asi 3x rychlejší než normální fotbal a to je pak prd hra

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit