-
Vyšla nová verze (4.4) módu The Witcher 3 HD Reworked, která vylepšuje grafické zpracování hry. (+ video)
Zůstanu u klasiky ..takovej trochu zbytečnej HD rework :) -
-
Lepší textury nejsou "nikdy" na škodu, když to grafika utáhne *3*
-
-
Proč rovnou nenaprogramují předem definované věty"
-
Potvrzeno - naši západní sousedé se nedočkají dema ani plné hry Mortal Kombat.
Tohle ti puritáni, co by pořád někomu vnucovali, co je pro něj dobré a co špatné *6* -
dotaz
Prisla uz nekomu slibovana flashka od games? -
-
Rikali rozesilani behem ledna. Zatim byly 3 pracovni lednovy dny... Doprdele lidi už!!! *16*
-
-
no omlouvam se bohuzel ne na kazdy fight club si najdu cas, v puvodnim PR clanku snad take nebyla zminka kdy budou odesilat. Tak neni nutne se okamzite rozcilovat *4* A skutecne moje otazka znela jestli uz ji nekdo ma :) ne za jak dlouho konci leden.
-
S MojeID na věky a nikdy jinak ....
:) Otázka nezněla kolik dní zbývá do konce ledna , ale jestli někomu už ta flaška
fyzicky přišla ...
No tak nebuďte všichni tak tajemní a pochlubte se -
-
Moje odpoved mela znamenat, ze je tutove jeste ani nezacali rozesilat...
-
-
-
-
War in Britain
Nechcete časem napsat něco o té válce herní novináři vs. firemní PR a samotní novináři vs. novináři, která se nedávno rozpoutala v Británii? Jestli to tedy někdo z redakce sleduje. V diskuzi o tom tady několikrát psal Ringwraith.
Souhrn nejzajímavějších článků:
Původní článek Roberta Florence: https://docs.google.com/document/d/1UwjiuUC-zMi7b_HHPexKINzRK4O6tkDbbHjHcAyG4EE/edit?pli=1
DecadentFilms@tiscali.cz překlad: http://i50.tinypic.com/jrw57k.jpg
Marcus Puckett (Gather Your Party): http://www.gatheryourparty.com/articles/2012/10/25/eurogamer-contributor-robert-florence-steps-down/
Ringwraith překlad: http://pastebin.com/9e5CWKXg
Erik Kain (Forbes): http://www.forbes.com/sites/erikkain/2012/10/26/all-the-pretty-doritos-how-video-game-journalism-went-off-the-rails/
John Walker's blog: http://botherer.org/ -
-
Sleduje. Nadhodil jsem to jako případný téma do podcastu, tak uvidíme, jestli se na to dostane v něm nebo nějakou jinou formou.
-
-
Tak to je fajn. Jěště by to chtělo ten případný podcast hned uploadovat na own3d, aby ti, co nesledují živě, nemuseli několik dní čekat (a odpadla by zdlouhavá práce se střihem*3*).
-
-
Own3d už používat nebudeme, nový studio by navíc práci se střihem mělo notně odlehčit, výhledově možná i eliminovat.
-
-
Já to bohužel nestíhám .. hádám, že je to tedy konec nesestříhané verze? :(
Zachrání nás Mr. Slotermayer?!
-
-
-
-
-
Pokemon :D
-
-
Představujeme profesionálního trenéra Jirku
Jirka je zkušeným lovcem, jehož odhodlání, naučené triky a nezbytný čich na Pokémony vám zaručí pořádné rozšíření sbírky. Zná místečka, kde se kvalitní Pokémoni vyskytují a dokonce má kancelář přímo u PokéStopu.
„Pokémony lovím už od svých 10 let, mám tedy 15letou praxi. Za své první vydělané peníze jsem si koupil gameboy s hrami Pokémon (jakože fakt). K největším uspěchům řadím určitě chycení Pikachu na mém gauči. Pro kvalitního Pokémona tak už ani nemusím vycházet z bytu!“
Jirka vám za hodinu nachytá až 20 nových kousků a ujde (či naběhá, když to bude nutné) mnoho kilometrů.
*15* *1* *2* *15* *15* *15* *12* Nah -
-
je hezký, že máš základy počítačové gramotnosti v malíku, ale nemusíš to tady prezentovat
-
-
"Svěřit Jirkovi svůj telefon a pak už se jen těšit*, až vám jej za hodinu vrátí nacpaný novými příšerkami!"
* doufat :) -
https://i.ytimg.com/vi/a1jCVIf_WQg/maxresdefault.jpg
-
Takhle to dopada kdyz se lidi muzou svobodne rozhodnout komu daji svoje penize :D
-
Kam půjdou vaše peníze?
Výtěžek z akce získá organizace UNICEF, která jej využije na podporu programů na pomoc strádajícím dětem.
Zkrátka takovej sranda příspěvek na charitu. -
-
No to doufám :)
-
-
-
Oddworld: Abe's Oddysee Free on Steam for 24h
http://store.steampowered.com/app/15700/ -
-
Ježiš, jak já tuhle hru miluju :)
-
Jackovi do knihovny přibude třetí hra! Já si Abea koupil hned jako úplně první hru na steamu. Zkoušel jsem, jestli mi to funguje :)
-
-
Tak já už to taky nějakou dobu mám, sice jsem to nehrál a jen koupil kvůli nostalgii, ale to je vedlejší :D Moje první hra na steamu byl asi Serious Sam HD, tehdy jsem nedával, že potřebuju jakýsi steam :) Teď tam mám přes 500 her a nedokážu si představit, že to někdy fungovalo jinak :P
-
-
Někdo tě má asi hodně rád *15*
Jo, fungovalo jinak a pak si uvědomíš že ti ten Steam jednou vypnou copak když ty hry nestihneš všechny dohrát... ty humble nubdle maniaku. -
-
+/- systém mě opravdu netrapí :) a když z toho má někdo radost, tak ať to dá klidně na - 100 :)
Jo no a jednou možná příjde konec světa :) Na coby kdyby moc nehraju ;) ... To měl být pokus mě urazit? :P Ale je fakt, že já si za měsíc koupím víc her než ty za celý rok, ať už ve slevě, bundlu nebo protože hru prostě chci :) To je něco co ty neznáš co? Raději si zas něco stáhni, pusť si intro a až budeš v menu, tak můžeš psát svůj duchaplný názor na to, že je dobře, že si to ukradl, protože to přece nestojí za to si to koupit a hurá na další krádež. -
-
Skoro by se dalo říct že si mnou až posedlý... fakt bundle? aneb hry co nikdy nebudu hrát to je teda výhra. *5*
-
-
-
-
-
Díky. Nechápu, za co dostáváš ty mínusy *7* . Asi závist konsolistů.
-
-
Závidíme že ji už máme dávno zadarmo :(
-
To máš fuk, já se z toho nezhroutím :)
-
-
-
Dotaz, kdo má 8.1 a Project Spark Beta
Nevíte, jak si přidat ikonku na plochu aniž bych musel Start/Aplikace/Projekt Spark? Jo a ještě dotaz. Nevíte, jak se to pak vypíná? Nenašel jsem v menu vypínací tlačítko. Děkuji. -
-
Co tak vyhledávat pomocí metra? ve Win 8.1 je to vyhledávaní opravdu dobře udělané nebo si ikonku přidej k metru.
-
-
Metro rozhraní mám vypnuté, takže nepoužívám;) Tam si ikonku dát umím. Ale neumím si ji dát na normální pracovní plochu.
-
-
Najít EXE ve složce hry a vytvořit zástupce...
-
-
-
-
Vyšmelím dvě akční dino-hry ;-) za jednu co nemam!
Alan Wake je už vyšmelenej, ale dále na šmelení nabízím dvě 3D akční dino-střílečky: Dino D-Day a ORION: Prelude, které jsem koupil ve 4-packu. Obě mají na Steamu převážně kladné hodnocení a režim více hráčů!
Obě dvě vyměním za jednu jakoukoli Steam hru, kterou ještě v knihovně nemám, např. za nějakou vámi taky zakoupenou ve 4-packu Beru vše: nezávislé, retro i staré hry pod rok 2005. Udělejme si radost, jsou vánoce!
Zde je můj Steam profil a seznam her které vlastním, beru hry, které ještě nemám:
http://steamcommunity.com/profiles/76561198036975584/games/?tab=all -
-
ty ses fakt po**** ty kluku.
-
-
prosím o dodání alespoň třetího písmenka,
předpokládam, že to slovo je na 6 písmen *4*
Pro ostatní: Dále na šmelení nabízím nádhernou plošinovku Awesomenauts, má i lokální splitscreen multiplayer a podporuje i gamepady! Nabídněte! *14* -
-
Myslíš ty awesomauts, který jsou aktuálně na Steamu za 0,99 euro. Tak já tě někdy pozvu na jedno čepovaný a pak ti povím, že to s tebou vyměním za nějakou hru.
-
-
Dobře, tak já se ti ozvu, až bude za 10 *15*
-
-
Steam kazi ksefty a pritom jsi to sam nakoupil na Steamu jako gift aby sis na tom nahrabal alespon 1€ a mel z toho euforii. Ty jsi fakt ubozak *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
-
Dej to Drakenovy on chudák, nemá peněz a tak šmejdí kdy kdo se smiluje a dá mu... udělal bys mu radost. *4*
-
Ten Steam mi kazí všechny kšefty, jste moc namlsaní,
už aby skončili ty výprodeje, počkám si na herní sucho *1* -
Buď chlap a někomu to dej, nebo si takovej ten vychcanej pražák?
-
-
-
-
-
-
Během letošního roku vyjde nový Need for Speed, na E3 se ale neukáže.
Tak EA nemá být na E3 tak je jasný že tam nic nebude.