Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cena konzole PS4 překvapila i Hideo Kojimu. Také si myslí, že zabudovaná kamera se stane normou.

    Aby to nakonec nedopadlo tak, ze kameru bude vyzadovat vetsina her i na PS4, takze nakonec si tu kameru budou muset poridit i majitele PS4 a cena se tak dostane v konecnem dusledku na stejnou uroven jako je tomu u xboxu.
    • Miserius
      porad bude o 50 euro min...
  • http://i.imgur.com/y6L3zYe.jpg
    *1*

    Opradu super, mega hra jak tvrdí velké weby v launch traileru
    https://www.youtube.com/watch?v=e_q-s3QdmU8
  • Alienware a Asus se předhánějí v tom, kdo jako první vydá 360Hz monitor.

    Noooo tak hlavně aby k tomu byl odpovídající HW, který ten 360Hz monitor nakrmí 360 FPS.... 

    • dworkin

      Nepotřebujeme 360 FPS. Potřebujeme, aby monitory jako Acer Predator X32 nestály sto tisíc, ale dvacet.


  • Ne všechny matky nesnáší Dead Space 2 :)

    Fajná ženská, ta si z toho nic nedělá a tak to má být. Vždyť to jsou jen 1ky a 0ly.
  • zaphod

    Otec učí svého pětiletého syna hrát StarCraft II. A jaká byla první hra, do které rodiče zasvětili...

    Supaplex
  • Jack1947

    Nový díl série Yakuza je ve vývoji, vyjde ještě na PlayStation 4 a s novým hlavním hrdinou.

    Tak to je hezké, už jsem se lekl že ten další díl je jen online a zatím v Japonsku only.

  • Veskoslav

    Rise of the Tomb Raider – DX11 vs. DX12 @ AMD R9 390X Benchmark & Performance Comparison

    https://www.youtube.com/watch?v=KkMc2xZUXiQ
    • Spades
      HAHAHA
      Prej na AMD jede DX12 lépe, jak nVidia :D
      Čekal jsem aspoň 5% boost, ale 20% FPS drop, oproti zmiňovanému 20% boostu je docela dobrý rozdíl :D
  • http://thesurvivor2299.com/ sledoval to někdo? jak dlouho už tam je tohle datum?
    • rancor1223
      Stránka zřejmě spadla, ale předpokládám, že to bude datum vydání slíbeného fake traileru.
      • 27.12. tam bylo... snad se budeme ještě divit
  • Lukass

    Battlefield 1 update

    Tak co rikate na novou mapu BF1? ZA me naprosta spokojenost, dalsi skvela clenita mapa *5*
  • Valve nebude ?

    Jen se chci zeptat, zda Valve bude neco predvadet na E3 nebo ne?
    • Přesně jak říká "bla" - nebude.
    • Nebudou....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit