Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Green Man Gaming nabízí PC verzi Alan Wake za 20 dolarů, stačí zadar promo kód HALFT-ERMHO-RRORS...

    ja ju mam zadara *1*
  • Rumunská stránka Sony se zmiňuje o PS4 titulu Siren.

    Já jsem vždy myslel že Rumuni neví co to je Sony... stejně to asi furt neví :P
  • Keyz

    V Divinity: Dragon Commander je údajně překvápko pro piráty

    http://www.larian.com/forums/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=468356&an=54#Post468356

    Zde je debata o tom co by to mohlo být:
    http://www.larian.com/forums/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=468426
    • Roztřese se jim muška a po půlhodině hraní se permanentně promění na racky ....
      • To je stejný jako v ArmA...hehe, jak si na to lidi stěžovali
      • Keyz
        A to jsi zjistil jak? Já se díval na různé stránky a nic jsem nenašel. Ale kdyby to tak bylo byla to celkem sranda *15*
  • Jack1947

    29. prosince dojde k vypnutí online serverů pro hru Devil's Third, jejíž cena právě klesla na polovinu.

    Hmm tak to jim moc nevyšlo to maj z toho že nechtěli udělat normální Sp hru, takovouhle bbost nikdo nehrál. ( Jsem ani neveděl že beta nebo že vůbec to snad beží) ale co už.
    • Vogon
      Devil's Third má singleplayer.
      • Jack1947
        Jo ale je to zatím jen na konzolích ne? My bad se mi úplně vytratilo z hlavy že to nakonec vyšlo jen na Wiiu.
  • Nové info ze světa her

    Mohl by mi někdo zavolat na mobil nějaké nové info ze svšta her?Na firemní číslo 64454060-3.Máme automat jako např.O2,stisknete trojku(ta za pomlčkou) a přepojí vás to na majítele firmy(mě).Díky
    • MickeyMutant
      Zavolám, ale musíš mi slíbit, že na oplátku prozradíš něco pikantního o svém jaderném programu. Předběžně doporučuju Defcon, to by se ti mohlo líbit.
  • nVidia předpovídá, že v roce 2014 porazí PC hry (z hlediska tržeb) hry konzolové.

    eh, dobre jsem se zasmal nad tim clankem. Co by asi mohla taky NVidia tvrdit jineho, kdyz jim kvuli konzolim rapidne klesly prodeje grafickych karet? *1*
    • nVidia předpovídá, že v roce 2014 porazí PC hry (z hlediska tržeb) hry konzolové.

      Pod to se muze jedine podepsat *3*
    • Taky me to celkem pobavilo,ale na druhou stranu free2play hry bych nepodcenoval.Mozna to je jen chvilkovy trend ,ktery brzo upadne a nebo se opravdu chytne a s velkym naskokem konzoli ,co se vydelku tyce, muze jeste docela zamavat.
  • Valve Game 3

    Tak trademark na HL3 byl odstraněn, místo toho tu máme http://i.imgur.com/dR5STN4.png

    Edit: A mimochodem ten původní zápis neprošel schvalovacím procesem, nejspíš proto zmizel.
  • Keyz

    Cities: Skylines - první recenze

    IGN-8.5/10
    PC Gamer-86/100
    PC World-4/5
    Everyeye.it - 9/10
    • tak hlavne že ukradli nápad a nedali tam ani špetku vlastní invence, rad bych stavel napr. futuristicke mesto
      http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/c2/Depiction_of_a_futuristic_city.jpg
      • XXDarthVaderXX

        123

        Budu rad za funkcni, budovatelskou RTS. Invenci klidne ozelim.
      • Poslední SimCity mělo invencí tři pr.... a k čemu mu to bylo. A Skylines je plně modovatelný takže možná i futuristický města budou
      • A ja jsem za to naopak fakt vdecnej. Konecne poradny Sim city.
  • ringmancz

    Uncharted má nového režiséra

    http://www.moviezone.cz/clanek/32545-uncharted-ma-rezisera-bohuzel/

    kdo ví, třeba se s tím popere obstojně. nebo ho ještě stihnou vyměnit
  • Atari oznámilo Dungeons & Dragons Dagerddale - multiplayerové akční RPG pro PC, XBLA a PSN.

    Nejedná se o multiplayerové akční RPG, ale o akční RPG. Coop je tam jako bonus, mělo by se jednat o následovníka Baldur's Gate Dark Alliance 1,2 a D&D Heroes.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit