-
Spekulace: Sledgehammer Games připravuje pro příští rok nové Call of Duty, které se bude odehrávat ve VIetnamu.
...viděli jak je všichni poslali... pryč po ohlášení BF1, nebo co? -
DS3
Tak jako pokaždé znovu načínám DS3, co je tristní tak je nepodpora 21:9 rozlišení, takže doufám, že se to vyřeší v co nejbližší době...
https://youtu.be/rwkmYBJMLTo -
Začátkem listopadu by (minimálně) v Japonsku měla vyjít vylepšená verze úspěšné hry Okami....
Potvrzeno i pro Evropu, jen jako stazitelnej titul na PSN.
http://blog.eu.playstation.com/2012/06/20/kami-hd-puts-the-celestial-paintbrush-back-into-players-hands-with-playstation-move/ -
-
Díky za potvrzení infa o vydání i v Evropě, bleskovka poupravena.
-
-
Bethesda zvažuje, zda nevydat The Elder Scrolls V: Skyrim až na příští generaci konzolí.
No tak co sem ten článek přečet, tak tomu nadpisu teda vůbec neodpovídá. Stojí tam, že Bethesda vydání na další generaci herních krabiček plánovala, ne že to pořád plánuje. Naopak se tam jasně píše že takový plány už pustili z hlavy.
Když sem viděl nadpis tak sem se lek že hrozí zdržení jedný z mejch nejočekávanějších her a ono je to přitom takováhle mystifikace *2* -
-
Taky mi to krapánek zamrazilo úsměv. To snad udělal bleskař schválně.
Bacha na to, jo. O některejch věcech se nežertuje. Ve vzduchu se vznáší další ban na moučník *3* -
-
hlavně že nebude ban na maso *4*
btw: děkuji Vám oběma za opravu
-
-
-
kde je ta recenze ?!
:D -
Problém s češtinou
Ahoj, nainstaloval jsem po dlouhé době Spellforce 2 a vše jelo dobře.Akorát jsem si řekl že bych to chtěl česky pro větší pohodlnost. Ovšem z češtiny se vyklubaly klikyháky a nic nejde přečíst.. Když odinstaluju hru a nainstaluju, je tam pořád tohle.... Mám originál z cédečka. Patch tky nepomáhá. Díky za rady, popřípadě jinou verzi češtiny než je ta z Bonuswebu. -
Něco se děje kolem možné PC verze Dark Souls
Naděje žije. Snad.
http://forums.namcobandaigames.eu/showpost.php?p=2342815&postcount=2799 -
Kingdom Come PS4
tak už přišly kódy, jde to někomu redeemnout? mně zatím ne :/ -
-
Ještě není 13.2.
-
-
Někdo to dostal dříve a už hraje zatímco ostatní čekají na 13.2 *7*
-
tak někdo zjevně PS4 verzi hraje, když se objevují videa na youtube. koupit hru si taky můžeš, což by mělo simulovat to redeemování. já ale nejsem schopný si tu hru přidat do knihovny, což úplně správné chování není. minimálně ta chybová hláška je hloupá.
-
-
-
Která konzole měla podle IGN v uplynulém roce kvalitnější hry? Vítězem se stává...Xbox360.
Neobjektivni hodnoceni, co treba pocet ks her na jednu konzoli? Kdyz jich vyjde o 20 mene, urcite to muze chybet, ne? *3*