Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nexuiz giveaway

    Zdravim, prave probiha giveaway klicu pro PC betu Nexuiz.. tak kdo ma zajem, at nevaha :) Prvnich 2000 zmizelo docela brzy.. http://alienwarearena.com/giveaway/nexuiz-beta-key-giveaway/ . Ta hra nevypada vubec spatne :)
  • Potvrzeno: Raven Software (Singularity) spolupracuje na vývoji nového dílu Call of Duty.

    Nejsou to ti, kteří dělali aj na Quakeovi 4? Ten mě moc bavil, třeba trochu pozvednou úroveň CoDčku.
  • USER47

    Takedown update

    Krátký video, který ukazuje postup vývoje nedávno kickstartovanýho nástupce starejch Rainbow Six či SWAT:
    http://www.youtube.com/watch?v=ZqoMpOLyRe8
  • Kozy
    Budete dělat recenzi na hotline miami? Bylo by to fajn, když tady byla "hra" retro city rampage
    • 13_11
      Si piš! Ale ty už to stejně víš.
    • GlaDOS
      Petr se myslím zmiňoval, že bude. Zatím si můžeš přečíst tuhle: http://nezavislehry.cz/hotline-miami/
  • jindra.veliky

    beta NFS

    tak co rikate na betu need for speed? vcera jesm hral 3 zavody a moc me to nechytlo zatim, ovladani aut je takovy tuhy, ale zase pri driftu se snadno protoci o 180 stupnu
    • Kravina dle očekávání.
  • http://hextcg.com/
  • jamar28

    Dabérka Alix Wilton Regan naznačila vývoj Dragon Age 4.

    Po Andromedě? https://www.youtube.com/watch?v=v3A-LHx8PfM
    • jakubc
      Ne, celý Bioware přestane dělat hry kvůli tomu, že Andromeda nedopadla úplně tak, jak hráči očekávali...
      • Lukyz
        Ten sarkasmus chápu, ale možná by to tak bylo lepší *3*
        • jakubc
          Já nesouhlasím, na nový Dragon Age se těším, trojka byla sice rozředěná blbostmi, které natahovaly herní dobu, ale svět, příběh a i ty postavy za návrat stojí. Jaká jiná série ti dá takovou kontinuitu, byť za jiné hlavní postavy...a takovou míru ovlivňování dění i těch charakterů.
  • Jack1947

    Valiant hearts:the great war

    Užasná hra, hodně mně baví i se něco člověk přiučí z dějin 1.světové. Pecka. *5*
    • ringmancz
      kolik her co sis stáhl, jsi teď koupil ve slevách na stranu?
    • Malleth
      Jsem teď poslední kapitole a nudí mě to k smrti. Té hře by prospělo kdyby ji zkrátili minimálně na polovinu. Je tam několik skvělých momentů a zajímavých nápadů, ale většina hry se skládá z pasáží kde jen bezmyšlenkovitě nosíš předměty z bodu A do bodu B.
      Krom toho sem tam měl dva bugy, kvůli kterým sem musel restartovat celou sekvenci od začátku.
      • Keyz
        Hlavně to je jako hra lehké jako prase. Sice super, že to je další forma jak se něco málo (hodně málo) naučit ale hraje se to strašně lehce. Celé to je extra zjednodušené. Jako hra tedy dost slabé. Navíc řešení úkolů je hodně komické. To by mi nevadilo, kdyby to bylo děláno celé jako komedie ale má to vážné téma a je to spíše pro smích. Toho jsem se obával.
        + složitě se to ovládá. Hlavně v menu kde máš fakta a inventář. Na to, jak moc to je lehké tak tohle udělali složitě *15*
      • Ronox
        Zavřele? Jsi to ty?! *1*
        • Malleth
          Lol, ne, ale už sme se o tý hře bavili u oběda a máme v podstatě stejný dojmy :)
    • teprve ted mi doslo proc jack, jack sparrow, taky nejvetsi pirat ze vsech *5*
  • Na internetu se objevila tajmená teaser stránka http://thesurvivor2299.com/, na které je zatím jen odpočet....

    konečněěěě, ještě bych rád dodal, že z morseovky jde vyluštit datum 11.12.13. zdroj a další info: http://www.incgamers.com/2013/11/fallout-4-clues-abound-thesurvivor2299-com
  • Člověk by si na této fotce řekl, že jde pouze o obyčejnou skříň - opak je však pravdou.

    tohle je jako dělaný na noci prosezený za nějakou hororovou hrou..nebojíte se že na vás něco vyskočí
    • asdf

      Nj, ale si představ že sedíš v takové kakoboudě seš posranej strachy a najednou musíš nutně na záchod, ale co když je za dveřma bubák?!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit