-
NVIDIA stahuje své prohlášení o GTA V, prý netuší, jestli a kdy PC verze hry bude, příspěvek jen vyjadřoval...
Ať si Rockstar ráčej políbit řiť. -
Ve 52 letech zemřel Dmitrij Diačenko, kromě rolí v seriálech měl na kontě přes 30 herních dabingů v různých dílech Call of Duty, Falloutu 4 či The Last of Us.
Dneska nějaký morbidní bleskovky RIP
-
Dying Light pro současnou generaci konzolí nabídne na jedné obrazovce stejný počet zombie jako verze...
Narez, to je neskutecne co jeste dnesni old gen dovede *4* *5* . -
-
TY už buď taky zticha prosimtě, spamuješ tady šílený sra**ky. Zapni mozek, to nemá s tím, že by současná generace byla kdovíjak výkonná. Volně přeloženo to znamená. Uděláme na obě verze stejný počet. Samozřejmě na nextgenu (4x výkonnějším hw) by to jelo s mnohem víc objektama, pokud by chtěli.
-
-
Nojo, hlavne zesi ty zareagoval a radne mi to nandal vid. Ty Antikonzolisto az za hrob *15* .
Neprestan hateovat, a delat ze sebe vola. *3* -
-
Druhá várka PS4 (First Limited Pack) konzolí byla v Japonsku vyprodána během čtrnácti hodin.
Nejhorší je, že vlezu do diskuze a vždy vím, že uvidím avatar Max Payne.
Neber si to osobně, někdy jsou tvoje komentáře v pohodě, čili k tématu. Většinou jsou to ale úplné výkřiky do tmy, opakované fráze. Třeba že jsi nevěděl, že se chystá Assasin's Creed na Wii U. Ale co my s tím? Nemáš nějakou sociální poruchu, že potřebuješ diskutovat s lidmi za JAKOUKOLI cenu i tím, že budeš komentovat úplně všechno? Jestli ano, tak se to dá pochopit, ale jinak tomu nerozumím. Určitě nejsem sám, komu tvoje "duchaplné" komentáře vadí.
A když už jsme u toho psaní - moje učitelka němčiny měla dysgrafii a společné poruchy k ní, a dokázala se naučit 3 jazyky. Co takhle zkusit na sobě zapracovat, než to jen svádět na poruchu? -
-
Beru si tuto vytku , k srdci a zkusim se polepsit. *3*
-
Tak co vas , stve /s-re . Ja nebo Avatar Max payne. Socialni porucha mozna , nevim a nevim proc neco schazovat na moji poruchu uceni, proc ji vubec vytahovat a zapracovat hmm . Priznam se, ze jen obcas ... ne pokazde jen obcas mi to prijde smesne, neco bych vynechat mohl no a -... Kdyz ja nemohu, on nikdo nenapise nic k 50% neli vic bleskovek a pak mi prijdou ze uplne tak nesplnily svuj ucel. Na vsechno zase prr nereaguji. Nevim zkusim , vydrzet nez nekdo napise predemnou. Budu se snazit. *3*
-
-
vypadá to tady potom jako tvůj twitter účet, kam píšeš věci, co nedávají smysl - viz. tvůj příspěvek Nintendo/Sony
-
Uvidíš, že tu na tebe budou i lepší reakce, když to nebudeš moc přehánět ;)
-
-
-
mě už to taky sere
-
-
-
-
Vypadá to, že si v multiplayeru Battlefield 3 budete moci změnit vzhled.
To šlo už i v betě. -
Extrémně tuhé hardcore RPG (Oblivion 2:) Skyrim dohráno za dvě a čtvrť hodiny.
http://www.bethblog.com/index.php/2011/10/13/jeff-vs-sam-ii-the-skyrim-speedrun/ -
-
Ve stejný den, jako se (každá) PSV hra objeví v obchodě, půjde zakoupit i z PSN. Handheld bude...
A jednička teda byla Oblivion: Oblivion, nebo Oblivion: Morrovind, nebo Oblivion:Dagerfall, nebo Oblivion: Arena? -
-
Ne, série byla Arena, Buggerfall, Morrowind, Oblivion, Oblivion 2: Skyrim.
A první díl Falloutu byla trojka. A první Final Fantasy sedmička. -
-
*1*
-
-
-
:-o
Oblivion 2: Skyrim? Au!
-
-
Kdyby tu nahodou někdo měl US account na X360 nebo PS3 napište, mám 2 kody pro DLC do Most Wanted/Medal of Honor Warfighter/Dead Space 3
-
Kupte si NWN Complete za 0.00$
http://www.gametap-shop.com/buy-download-pc-games/Dungeons-&-Dragons---NWN-Complete-2244-25.html
Ale zatím lidi dostávají "Payment refused". Asi velkej nápor na servery. -
-
takova blbost *15*
-
-
blbost ses ty
a ty tvoje prispevky, tvoje nazory, tvoje demetni fotka :D sry chlapce ale ty ses proste vyplej :D -
Dej si facku za blbost a pak si dej facku za mně a za ostatní RP hráče NVM multiplayeru.
-
-
A neblokují regiony?
-
-
uz se to nekomu podarilo ziskat?.. bylo by to super, mne taky pise - refused
-
-
Koncept art pro The Legend of Zelda: Echoes of the Future, což je fanouškovský počin představující...
:( Tak nic , free proxy nezabírá a placenou nemám ..... škoda
-
-
-
-
Rocket League Championship Series
hraje tady někdo a chtěl by dát dohromady tým na ten turnaj? registrace začíná v pátek. já hraju spíš Doubles, ale rád bych zkusil štěstí. kdyžtak mi napište na steamu (stejný jméno) -
-
Zahral bych, ale mas odehrano docela malo hodin, to by asi nefungovalo :P
-
-
já se učím rychle
-
-
hodně štěstí
-
-
Steam oficiálne spustil klienta pre Linux
Ponuka hier síce nie je veľmi veľká, ale sú tam aj zaujímavé tituly, pri príležistosti spustenie v rovnako zaujímavej akciovej cene *5* -
-
Nepočítám-li Valve, tak tam není snad ani jedna AAA hra. Jinak je tam celkem jen pár desítek her. To už i na ten MAC je jich víc.
-
-
este sa to len rozbieha tak co si cakal ?...50 stran AAA titulov ?
-
-
jen nakupovat mi ted nejak nejde, nenacte se stranka s placenim :)
edit: tak nejde mi jen FF, ve Chrome to šlo
-
-
The Incredible Adventures of Van Helsing III
Kdyby někdo chtěl 66% slevu na Van Helsing III, pošlete mi mail. Platnost na Steamu je do 20.4, tak ať to zbytečně nepropadne:) -
-
a první dva díly v bundlu za 4 dolary
https://www.indiegala.com/spring
-