Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NVIDIA stahuje své prohlášení o GTA V, prý netuší, jestli a kdy PC verze hry bude, příspěvek jen vyjadřoval...

    Ať si Rockstar ráčej políbit řiť.
  • SalemCZ

    Ve 52 letech zemřel Dmitrij Diačenko, kromě rolí v seriálech měl na kontě přes 30 herních dabingů v různých dílech Call of Duty, Falloutu 4 či The Last of Us.

    Dneska nějaký morbidní bleskovky RIP

  • Jack1947

    Dying Light pro současnou generaci konzolí nabídne na jedné obrazovce stejný počet zombie jako verze...

    Narez, to je neskutecne co jeste dnesni old gen dovede *4* *5* .
    • TY už buď taky zticha prosimtě, spamuješ tady šílený sra**ky. Zapni mozek, to nemá s tím, že by současná generace byla kdovíjak výkonná. Volně přeloženo to znamená. Uděláme na obě verze stejný počet. Samozřejmě na nextgenu (4x výkonnějším hw) by to jelo s mnohem víc objektama, pokud by chtěli.
      • Jack1947
        Nojo, hlavne zesi ty zareagoval a radne mi to nandal vid. Ty Antikonzolisto az za hrob *15* .
        Neprestan hateovat, a delat ze sebe vola. *3*
        • Druhá várka PS4 (First Limited Pack) konzolí byla v Japonsku vyprodána během čtrnácti hodin.

          Nejhorší je, že vlezu do diskuze a vždy vím, že uvidím avatar Max Payne.

          Neber si to osobně, někdy jsou tvoje komentáře v pohodě, čili k tématu. Většinou jsou to ale úplné výkřiky do tmy, opakované fráze. Třeba že jsi nevěděl, že se chystá Assasin's Creed na Wii U. Ale co my s tím? Nemáš nějakou sociální poruchu, že potřebuješ diskutovat s lidmi za JAKOUKOLI cenu i tím, že budeš komentovat úplně všechno? Jestli ano, tak se to dá pochopit, ale jinak tomu nerozumím. Určitě nejsem sám, komu tvoje "duchaplné" komentáře vadí.

          A když už jsme u toho psaní - moje učitelka němčiny měla dysgrafii a společné poruchy k ní, a dokázala se naučit 3 jazyky. Co takhle zkusit na sobě zapracovat, než to jen svádět na poruchu?
          • Jack1947
            Beru si tuto vytku , k srdci a zkusim se polepsit. *3*
          • Jack1947
            Tak co vas , stve /s-re . Ja nebo Avatar Max payne. Socialni porucha mozna , nevim a nevim proc neco schazovat na moji poruchu uceni, proc ji vubec vytahovat a zapracovat hmm . Priznam se, ze jen obcas ... ne pokazde jen obcas mi to prijde smesne, neco bych vynechat mohl no a -... Kdyz ja nemohu, on nikdo nenapise nic k 50% neli vic bleskovek a pak mi prijdou ze uplne tak nesplnily svuj ucel. Na vsechno zase prr nereaguji. Nevim zkusim , vydrzet nez nekdo napise predemnou. Budu se snazit. *3*
            • ringmancz
              vypadá to tady potom jako tvůj twitter účet, kam píšeš věci, co nedávají smysl - viz. tvůj příspěvek Nintendo/Sony
            • Uvidíš, že tu na tebe budou i lepší reakce, když to nebudeš moc přehánět ;)
        • ringmancz
          mě už to taky sere
  • Vypadá to, že si v multiplayeru Battlefield 3 budete moci změnit vzhled.

    To šlo už i v betě.
  • SA-reg

    Extrémně tuhé hardcore RPG (Oblivion 2:) Skyrim dohráno za dvě a čtvrť hodiny.

    http://www.bethblog.com/index.php/2011/10/13/jeff-vs-sam-ii-the-skyrim-speedrun/
    • Ve stejný den, jako se (každá) PSV hra objeví v obchodě, půjde zakoupit i z PSN. Handheld bude...

      A jednička teda byla Oblivion: Oblivion, nebo Oblivion: Morrovind, nebo Oblivion:Dagerfall, nebo Oblivion: Arena?
      • SA-reg
        Ne, série byla Arena, Buggerfall, Morrowind, Oblivion, Oblivion 2: Skyrim.
        A první díl Falloutu byla trojka. A první Final Fantasy sedmička.
        • *1*
    • :-o

      Oblivion 2: Skyrim? Au!
  • Miserius
    Kdyby tu nahodou někdo měl US account na X360 nebo PS3 napište, mám 2 kody pro DLC do Most Wanted/Medal of Honor Warfighter/Dead Space 3
  • Kupte si NWN Complete za 0.00$

    http://www.gametap-shop.com/buy-download-pc-games/Dungeons-&-Dragons---NWN-Complete-2244-25.html

    Ale zatím lidi dostávají "Payment refused". Asi velkej nápor na servery.
    • jindra.veliky
      takova blbost *15*
      • blbost ses ty

        a ty tvoje prispevky, tvoje nazory, tvoje demetni fotka :D sry chlapce ale ty ses proste vyplej :D
      • EuroSamurai
        Dej si facku za blbost a pak si dej facku za mně a za ostatní RP hráče NVM multiplayeru.
    • A neblokují regiony?
      • uz se to nekomu podarilo ziskat?.. bylo by to super, mne taky pise - refused
        • Koncept art pro The Legend of Zelda: Echoes of the Future, což je fanouškovský počin představující...

          :( Tak nic , free proxy nezabírá a placenou nemám ..... škoda
  • ringmancz

    Rocket League Championship Series

    hraje tady někdo a chtěl by dát dohromady tým na ten turnaj? registrace začíná v pátek. já hraju spíš Doubles, ale rád bych zkusil štěstí. kdyžtak mi napište na steamu (stejný jméno)
    • Zahral bych, ale mas odehrano docela malo hodin, to by asi nefungovalo :P
      • ringmancz
        já se učím rychle
    • SalemCZ
      hodně štěstí
  • danny_the_hound

    Steam oficiálne spustil klienta pre Linux

    Ponuka hier síce nie je veľmi veľká, ale sú tam aj zaujímavé tituly, pri príležistosti spustenie v rovnako zaujímavej akciovej cene *5*
    • Nepočítám-li Valve, tak tam není snad ani jedna AAA hra. Jinak je tam celkem jen pár desítek her. To už i na ten MAC je jich víc.
      • este sa to len rozbieha tak co si cakal ?...50 stran AAA titulov ?
    • ucho
      jen nakupovat mi ted nejak nejde, nenacte se stranka s placenim :)

      edit: tak nejde mi jen FF, ve Chrome to šlo
  • Veskoslav

    The Incredible Adventures of Van Helsing III

    Kdyby někdo chtěl 66% slevu na Van Helsing III, pošlete mi mail. Platnost na Steamu je do 20.4, tak ať to zbytečně nepropadne:)
    • ringmancz
      a první dva díly v bundlu za 4 dolary

      https://www.indiegala.com/spring

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit