-
Nemá to telefon - já to taky říkal ;)
-
Naval action
Nevim jestli to znate ale vypada to absolutne skvele!
https://www.youtube.com/watch?v=54G7DBGcJKI -
-
Tady mate jeste jeden hezkej fanouskovskej trailer jako bonus https://www.youtube.com/watch?v=d3S6nTEw8O8
-
nuda
-
-
Attila: Total War - Slavic Nations Pack announcement trailer
https://www.youtube.com/watch?v=QiVx6yBp4fg -
Mafia 3 ve slevě
za 1/3 původní ceny, takže cca 450 korun. to jen o pár dní starší Civka 6 je jenom -20 % -
-
stejnak drahý, za DLC k Mafii 2
-
-
-
-
Každýmu tady na tý točně říkám: Nepředobjednávej, nepředobjednávej, nebo se z toho zblázníš! Ale je to marný, je to marný, je to marný...
-
-
Hra od Valve jak můžeš nepředobjednat :D
-
-
protoze to jsou po*ebany karticky
-
-
-
-
The Controller: Battlefield 3 - Episode 1 "Boot Camp"
Sledujte prvu epizodu reality show The Controller:
http://www.youtube.com/watch?v=_s-xPwnOoYw -
-
Chachá tragédi, co nemají ani dolar v rozpočtu, ale na kraviny pořád mají - typický USA posledních let.. Kdyby se stejnou vervou investovali do vzdělání, tak by možná nevznikali takový 3,141592653589793oviny .
-
Retardované jako každá americká reality show. Kdybych to měl vidět celé, cítil bych minimálně dalších 24 hodin znatelný úbytek IQ *11* Totální sra*ka.
-
-
Každá reality show ničí mozek, nejen americká.
-
-
To radsi tejden bez nedele...
-
Gaympad .. no co dodat. *11*
"have a lajf" brejlatej ramsey out ouje *16*
Teď ještě ta "ou maj gad" bič, uneployed meehican a gay stylist.
-
-
CZ vyvojari AAA Games na Kickstarteri
Pred par dnami zacala kickstarter kampan od ceskych vyvojarov z AAA Games, na CZ/SVK hernych weboch o tom nie je nikde ani zmienka coz je ostuda. Tak nech sa paci:
http://www.kickstarter.com/projects/aaagames/tremulous-2-0 -
-
jestli je ten vteřinový střih ze hry (nezdá se mi), tak to vypadá dobře. trochu mě ale zaráží, že to dokončí až koncem roku 2014. to je na čistě multiplayerovou hru podezřele dlouho. taky by mě zajímalo, kde na to berou finance, protože ten milión na rok a půl je dost málo. předpokládám, že to má většina lidí z týmu jako bokovku a spíš jen koníček... ale vzhledem k nízké částce by to mohli vybrat...
-
-
No bud maju normalnu pracu alebo su velmi nenarocni, a dokazu sa uskromnit. Vzhladom nato ze kopa obycajnych ludi zarobi napr. 400€ za mesiac a nejak z toho preziju tak napr. tych 18 mesiacov * 400€ = 7200€ vyjde na jedneho clena tymu.
Ciastka nie je vysoka, prezentacia projektu je podla mna OK a s tym novym videom aj celkom vtipna, len to rozhodne potrebuje vacsiu medializaciu. Lebo ani nie 20 ludi za prvych par dni je hrozne malo. Kicktraq zatial ukazuje ze ak by to islo stale takym istym tempom tak vyzbieraju len nieco cez 3000$. -
-
ten hlavní říkal, že dal výpověď, ten jede tedy na full... každopádně píšou, že jich je 7. milión na 18 měsíců je 55 tisíc na měsíc. vůbec neřeším další náklady a jen na platu to je tedy 8 tisíc na jednoho (hrubýho). to není uskromnění, protože po odečtení dalších nákladů to je prostě ještě méně... to znamená, že buď mají další zdroj peněz a tedy zakladatel do toho jde s dalšími svými penězi nebo to má většina týmu jako koníček... jen mě to zajímá, částečně by mi to vysvětlilo i to, proč ten vývoj bude trvat tak dlouho... i když jestli se nepletu, programátor je jen jeden nebo dva, ostatní jsou grafici...
edit: ještě by mě zajímalo, kolik stojí licence UE3, u komerční hry počítám engine zadarmo není ne? -
-
No tak to je fakt dost malo, ale dokial tu nebol kickstarter tymi nezavyslych vyvojarov dokazali spravit dobre hry aj bez takejto financnej pomoci, robili to ako hobby. Takto to vyzera ze to bude teda mozno hybrid tych 2 moznosti, niekto bude makat na plny uvazok a niekto po praci cez volny cas.
Podla tohto som pochopil ze je to asi tak, ze im staci licencia za 99$ dolarov, a ked zacnu zarabat na hre nad 50k $ tak musia odvadzat 25% zo zisku.
http://www.unrealengine.com/udk/licensing/licensing-faqs/
-
-
-
-
-
Hi-Rez je připraveno i budoucí tituly zasvětit světu Tribes a Starsiege.
Starsiege a Tribes potřebují hlavně PR aby se ti zabedněnci u Battlefieldu opět mohli púodívat na frenetickou akci ;) -
"nelíbil"
Omlouvám se. Za to může Chrome a jej automatická oprava textu. -
Hráči budou při paření Dishonored překvapeni, co jejich (PS3) konzole dokáže, říká vývojář...
jojo plejstejšňáci budou... oni jsou překvapení naprosto vším co ta jejich konzerva dokáže :D PC hráče to ale nechává chladnými a spíše se smějí :D -
-
Hráči budou při paření Beyond překvapeni, co jejich (PS3) konzole dokáže, říká vývojář...
Smej sa:) ja sa budem ked si na pcčku pustiš maximálne film alebo nejakú nablblú online hru:) -
Dokonalý příklad dvou fanatických skupin. Upalujte se hádat na pískoviště a nechte hráče hrát.
-
Co těm vysmátým PCčkářům taky zbejvá když jim tam ty hry nevyjdou.
-
-
OWNED!
a ty |Blues drz picu! fetaku zasranej.
-
-