Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ringwraith

    http://www.forbes.com/sites/erikkain/2012/04/17/five-things-we-can-expect-from-the-dark-souls-pc-edition/

    http://www.forbes.com/sites/erikkain/2012/04/17/five-things-we-can-expect-from-the-dark-souls-pc-edition/

    The PC version will be a straight port of the console versions, but with new content.

    For fans excited about a high-definition release of Dark Souls, this is bad news. The game will look pretty much exactly the same, though one imagines the framerate issues in areas such as Blighttown will be absent on modern gaming rigs.

    Some reports are claiming the game will be locked at 30 FPS, and 720P definition. But even if that’s not true, Miyazaki said the game will not get any graphics overhaul for PC. Any hopes that this game will be a serious graphical improvement over consoles can now be dashed.

    Keyboard and mouse support will also be bare-bones.
    “Since it’s a straight port of the console version, we recommend that players use a joypad,” Miyazaki said. “We will support the keyboard, but it will be minimal.”
  • Hledám

    Hledám hru, hraná byla na Win98, takže už staršího data. Indície: Byla to ZOO, která se nestavěla, česká hra od českýho vydavatelství a byly tam vždycky úkoly se zvířatama. Zvířata byly (možná) nemocný a úkolem bylo je léčit, po splnění úkolu sem dostal lék pro to zvíře. Jednoduchá animované 2D grafika z boku.

    Nevěděl by někdo ?
    • Zoo Tycoon?
      • Mart9
        *1*
  • http://www.cnews.cz/testy/megatest-19-grafickych-karet-v-21-hrach-vse-podstatne-od-4000-do-30-000-kc/strana/0/7

    Master Race nVidia 960GTX *15*
  • Firma Microsoft se chystá v pondělí odhalit něco velkého. Bude to něco ohledně operačního systému?...

    Microsoft WinBox 8(20) *3*
  • Jack1947

    Overwatch Pharah cosplay Anubis

    http://www.kotaku.com.au/2016/11/overwatch-pharah-cosplay-is-fully-operational/

    https://www.reddit.com/r/Overwatch/comments/5ahodo/amazing_pharah_anubis_cosplay_by_germia/

    Sice starší ale díky (bonuswebu kde byl rozhovor) jsem se dozvědel že je z čech to je teda něco. Vyhrála Eurocosplay 2016
    *8* (doufám že to zde nebylo)
  • Během prvního dne se do obchodů v Japonsku naskladnilo půl milionu kopií hry Tales of Xillia od...

    V tom by byl čert, aby už při těhle prodejích nezačali připravovat lokalizaci. Když už se rozhoupali s Tales of Graces, tak doufám, že dojde i na tohle. Bohužel dlužej Vesperii na PS3, ale to už bych chtěl asi moc (a X360 jen kvůli tomu kupovat nehodlám).
  • Stahujte mod, který Vaše GTA IV navlékne do kabátku Watch Dogs.

    První hratelná verze WD... Ubisofte styď se!
  • Black Flags bude prostě bomba snad to bude lepší než 3 ale vypadá to že ano
  • Steam slevy

    http://store.steampowered.com/sale/squarepublisherweekend2013

    Ach já idiot, proč jsem si toho deuse kupoval, už včera :( ? Aspoň že tihle vývojáři si ty peníze opravdu zasloužej.
    • zrovna deus je v akci skoro porad

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit