Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales

    Šikovní moddeři vydali nový (neoficiální) patch pro Thief 2 a System Shock 2, který vylepší...

    Luxus, funguje, paráda :)
    • MrSanta
      Ještě klika že nejsem v Shocku moc daleko. A druhá klika, že už to nandali do nové verze SS2toolu. Dneska to asi po šichtě reinstalnu.
    • DangerousDave

      Šikovní moddeři vydali nový (neoficiální) patch pro Thief 2 a System Shock 2, který vylepší...

      škoda že to vydali spolu, teraz neviem čo skôr spustiť ...
  • Jaroslav Beck - Tvůrce hudby k světoznámým herním trailerům

    https://www.stream.cz/slavni-neznami/10005865-jaroslav-beck-tvurce-hudby-k-svetoznamym-hernim-trailerum#nejnovejsi
  • Jack1947

    Agents of Mayhem dokončíte nejdříve po 20 hodinách hry.

    Ty jo a já myslel že většina her se dá dokončit už v polovině ! na druhou stranu je to celkem pecka ... jsem čekal spíš 10 maximálně 12hodin.
  • velice dobra recenze na Anno 2205

    https://www.youtube.com/watch?v=mD5lZGswygw
  • Lukass

    Project Cars

    Dnesni incident ve SPA :-)

    https://www.youtube.com/watch?v=rpu2HDFhj-4
    Mimochodem ten patch 3.0 je uplne bozi, takhle ma vypadat update. Fakt za Project Cars bych byl ochotne vyplaznout i 2000 jako nic. Skvele, mam jenom slova chvaly.
    Pokud je nekdo kdo chce zazavodit tak se ozvite. PC verze samozrejme.
    • takhle umí "vyškolit" i 5 let staré Gran Turismo...
  • ringmancz

    Tomb Raider "zadarmo"

    když si koupíte Temple of Osiris. a třeba v dnešním podcastu probíraný Invisible War za 1,75E
    https://store.eu.square-enix.com/emea_europe/games/pc-windows-download/Lara-Croft-and-the-Temple-of-Osiris.php
  • drasta

    ARMIKROG

    ARMIKROG coming August 18, 2015
  • Spuštěná stránka nového Tormentu...

    http://www.gamebanshee.com/news/110757-torment-tides-of-numenera-official-website-launched.html

    https://torment.inxile-entertainment.com/
  • WoW free to play ?

    Zdravím, jako bývalý offikář jsem dnes dostal email od Blizzardu:

    Deathwing has been unleashed! Players that have the original game now automatically get all of the content, races and features of World of Warcraft: Cataclysm. Battle your way to level 85, conquer the Elemental Planes and face Deathwing the world breaker.

    See you in Azeroth!

    Nemám nějak super angličtinu, ale co jsem z toho poznal tak mi píšou že hráči, kteří měli nějakou origo verzi hry tak můžou hrát na ofiku do lvl 85 bez omezení ???
    Předem děkuji za jakoukoliv odpověď, kdyžtak se omlouvám pokud jsem si to špatně přeložil
    • Co jsem já pochopil tak se jedná o to že když si koupíš World of Warcraft hru tak v ní už budou zakomponované datadisky až po Cataclysm takže nemusíš kupovat každý datadisk zvlášť.
      • takže myslíš že tímhle mysleli že mi k mýmu Wotlk co jsem měl naposledy koupený dali Cataclysm a řekli klidně hraj catu, ale stejně plať každý měsíc jak blb ?
        • Miserius
          Samozrejme, proste uz nemusis kupovat Cata, to je vše
        • Přesně tak! =))
  • SalemCZ

    Tak už je venku

    Star wars, traileru myslím na hru 

    https://youtu.be/NhaGN6rK2Eg




    P. S. Kam zmizela ta diskuze s dopoledne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit