Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevíte o nějaké hře s muslimy krom Assassina?
    • fifa
      • zabils :D
    • Tilwaen
      Prince of Persia, Aladdin?
      • https://www.youtube.com/watch?v=KfGn5JbiZV4

        jo, alladin je idealni, to jsem dohral i ja *1*

        ja hopsacky moc nehraju, ale bavilo me treba bionic commando rearmed, je trosku narocnejsi jak alladin, ale zadnej prstolam

        http://store.steampowered.com/app/21680/
        • Tilwaen
          Heh, je zvláštní si po x letech znovu pustit byť jen video ze hry a konečně vědět, o čem byly ty haldy textu, které jsme vždycky netrpělivě přeskakovali, protože tomu nikdo z nás nerozuměl *2*

          Ani bych nikdy neřekla, že jsem konkrétně u Aladdina proseděla tolik času. Spíš naopak, byla to jen oddechovka a ne nic, co by bylo nutno pařit pořád dokola. Zřejmě tam ale pár desítek hodin padlo, protože celý první level na videu si pamatuju, jako bych ho hrála včera - kde stojí který protivník, ze kterého okna se hází hrnce, kam skočit... radši pak nepřemýšlet, kolik hodin skutečně padlo u her, u kterých dnes člověk tuší, že je tehdy hrál až nekřesťansky moc *1*
    • Muslim Kid In Evil Land (Islamic Game):
      http://1url.cz/FAiU
      Muslim Massacre:
      http://1url.cz/pAif
  • Koukáte na Re-Play? Half-Life 3 potvrzen *1* *1*
    • Vrook
      Já na Re-Play teda nekoukám, ale je to fakt oficiálně potvrzený? Sem čekal možná větší buzz, ačkoliv je fakt, že Valve svym přístupem za sebou nechává hromady zklamanejch hráčů, tak možná je to nadšení jen extrémně utlumený..
      • shefield2
        Leda houno, v Re-Play udělali fiktivní recenzi "Half-Life 3". Byl Silvestrovský speciál, kde jediná informace nebyla pravdivá. *3* Informativní hodnota tohoto dílu se rovná nule. Ale vtiptný to bylo dost, ne že ne. *1*
        • Vrook
          Aha. *7*
          Nicméně se domnívám, že kolem oficiálního oznámení nebude buzz o moc větší. Valve využilo veškerou energii pro vyvolání zájmu na krabičku a systém, kterej nikoho nezajímá a už x let nejsou schopni ani nastínit, že by pracovali na dalším, doufejme poslednim, Half Lifu, přestože každej včetně Gabena ví, že přijít musí, a přestože prostředků na jeho vývoj má Valve nesčetněkrát víc než je třeba..
          Já teda HL nějak extra k životu nepotřebuju, ale tak nějak doufám, že pokud by tu sérii konečně dokončili (a doufejme, že se pak nebude deset let čekat na čtyřku, ale opravdu to utnou), tak by mohli přijít s nějakym úplně originálnim titulem/sérií, kterýmu by věnovali z toho spektra herního vývoje hlavní část. Zatim to ale vypadá tak, že hlavní část herního vývoje využívaj k mlžení o HL3, natahujou, co to jde a ždímaj zájem hráčů, kteří na další HL čekaj. Ty se jim na to ale můžou taky pěkně v*srat, žejo. *15*
          • shefield2
            Half-Life 3 je mi celkem ukradený. Dohrál jsem všechny díly (včetně jedničky s oběma datadisky, Black Mesa jsem vynechal) a nemám pocit, že bych měl z případného nového HL vyšilovat. Her vychází každý rok spousta, už teď mám co dělat, abych dohrál to, co mám nainstalovaný. *1* Ale neříkám, že bych si to nezahrál. *1*
      • Miserius
        Samozřejmě že neni...
    • Jack1947
      Jen napinali hrace jak ryby na udici ... no a ted se vse vyjasnilo HL3 bude a ne ze ne, kdo si nebyl jisty ted uz nemusi mit pochybnosti. *3*
    • Bože můj už dvojka stála (dějově) za starou bačkoru , a epizody snad ani nevyšly všechny .... Ne Half life je v poločasu svého rozvrácení . Kupte si Metro a říkejte ... Jo kdyby někdo ve Valve chtěl , mohli jsme podobnou hru hrát dávno ...
      (Fear , Stalker, Metro .... vše zadupává HL2 v prach a nebýt modů nikdo už po celém Half-life ani neštěkne )
      • Prosímtě, běž za sestřičkou a požádej ať ti zvýší dávkování. *3*
        • ;) Nebo můžeš taky zkoušet škemrat o dávku u Valve . Už tu má spoustu hráčů absťák a ani neví co by vlastně od nového HL chtěli ...
      • Však taky HL2 vyšlo 2004...
    • shefield2
      Teď jsem si za sebou 3x kýchnul. Half-Life 3 confirmed! *5*
  • Naughty Dog slaví tento rok třicítku a pro nastávající měsíce chystá několik narozeninových oznámení.

    Witcher 1 + 2 na GoG.com za 6USD.
    • Inquisitor
      A taky Riddick za šest dolarů.
  • 16.12 vychazi dlc way of life na crusader kings 2 http://www.greenmangaming.com/s/cz/en/pc/games/strategy/crusader-kings-ii-way-life/#item-s7
  • španělská revoluce s Francouzkou herečkou http://legionofleia.com/2015/02/13/marion-cotillard-joins-the-assassins-creed-movie/
  • Cosi

    Podívejte se na výsledky cen BAFTA 2011, o kterých jsme vás před měsícem informovali.

    Nemůžete dát odkaz na ty výsledky a ne jen na nominace?
    • RakeW
      Pro ty, které zaujalo, že v nominacích chybí RDR: http://www.next-gen.biz/news/no-red-dead-redemption-baftas

      Ve zkratce: Rockstaři od dob Vice City s dalšími GTAčky už nezaskórovali (i přes velký počet nominací), tak se nadurdili (což je spekulace, oficiálně se to neví) a RDR ani nepřihlásili :).
    • budiž dáno
      • Cosi
        díky, jen mě mrzí že hráči byly zvolena nejlepší hra COD: black ops, a kam se poděl Red dead redemtion
        • to se dalo vzhledem k prodejnim cislum nominovanych her cekat *3* ,je to smutny ,ale je to tak.Cloveku nezbyva nic,nez jen nechapave kroutit hlavou nad (ne)vkusem herni komunity
  • montatatana

    Need for Speed: Most Wanted bude na PSV úplně stejné jako PS3 a X360 verze.

    Teda uprimne doufam ze ne. To by PS3 a X360 verze asi byly dost tragicke :)
  • ringmancz

    Velké srovnání téměř všech parametrů Xbox One a Playstation 4.

    Beyond jim tam asi zabloudilo. zajímavý jsou new features, na co se soustředili Sony a na co MS. a překvapilo mě, že nebudou podporovaný PS1 a Xbox hry, když to šlo minule
  • Herní vývojáři pro systém OUYA zaznamenali zatím spíše skromná prodejní čísla svých titulů.

    Uniklé záběry z MP Battlefield 4.

    http://www.dailymotion.com/video/x127ucl_battlefield-4-multiplayer-alpha_videogames#.Ue7oxUpIt9B

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit