Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak ukázal poslední americký průzkum - zatímco počet mobilních hráčů stoupá (a je to nejpočetnější...

    Svet dostava rozum ? :D
  • Nvidia oznámila spolupráci s Valve na SteamOS.

    Tak co jiného ji zbývá *7*.
    • To je stara vec. A nechapu tvuj podton, sama nVidia o to pri jednanich celkem usilovala a nabidla Valve sve nastroje a plnou podporu :)
  • Lukass
    Planuju koupit novo grafiku, a zajimal by me nazor na vyrobce Gainward, konkretne GTX 1060 6GB od tohodle vyrobce. Cena je velice slusna
  • Mrkněte na fotky počítače, jehož komponenty stály 11000$ (=187000 Kč).

    A za rok to neprodá ani v bazaru :D
  • Black OPS3 - 50GB

    Tak co, kdo vyzkouší? Nebo tu někdo šel rovnou do origo ?
    • To si děláte srandu ? To jako po tom všem co se kde děje vypustili další paskvil do světa? :(
      • Lukass
        Precti recenze na Steamu, hra nejedo dobre snad nikomu. Na 980 jede 10 FPS :-)
        • na konzoli v klidu *15*
          • Lukass
            V klidu myslis 30FPS a 900p?
            Ja to pisu uz nejakou dobu, pc je zamerne dehonestovany aby lidi koupilu ty pomaly krabice a vyvojari si pak mohli delat co se jim zamane.
            Musime ted jako pc hraci tuhle stvavou kampan Sony a ostatnich vydrzet, bude zase lip.
            • Mohli bychom na ně zaútočit naprosto masivní letákovou kampaní.
            • 30 FPS a 1080p na PS4 lepší než propady k 10FPS na 980Ti.
            • Draken69CZ
              Přesně ještě je 5 fps a 180 řádku nad možnostmi člověka, co víc chtít.
    • oktavius66
      Nevím co si mám myslet... Na Steamu to má 54% a urputně si stěžují na velice špatnou optimalizaci. Někomu to jede sotva 10 FPS na LOW a to má i7-4790k a GTX-980ti. To už je hodně zlé... Nemůžu tvrdit ze své zkušenosti, ale nejčastější mínusy jsou: Propady až k 5 FPS, Freezování, Program přestal pracovat, Lagy, Black Screen a příběh zatím nic moc. Až na ten příběh se to dá všechno opravit nějakým Patchem. Uvidíme v následujících dnech.
      • Draken69CZ
        Doba páčkovačů je tu *14*
        • oktavius66
          Není to konzolemi. To je ta největší p*čovina jak můžeš multiplatformní hru obvinit. Konzole za nic nemůžou. Jenom vývojářům se nechce optimalizovat. Existují i velice povedené porty z konzole na PC. Všechno jde, když se chce. To, že mají konzole nízký výkon se mi zrovna taky 2x nezdá. A vůbec... nebýt konzolí, tak by nebyli tak vysoké tržby z her. Chtěl bych vidět, jak by to dopadlo, kdyby konzole neexistovali a bylo by jenom PC (tím neobhajuji konzole, jenom fakta). Nemůžu všechny házet do jednoho pytle, to ani nechci, ale řekněme si to na rovinu. 50% PC hráčů si hru stáhne. A teď do mě solte -, že to není pravda.
          • Draken69CZ
            Ale ne, tak to nemělo vyznít. Postupem času se na konzolou verzi začalo vynakládat větší úsilí až to dospělo do bodu kdy hry na PC jsou nehratelné a na konzolích to jede jako po másle i přes nižší výkon tak jsem to myslel.

            Ani GK cenou za obě konzole hru neutáhne, tak to bude asi problém jinde. Pirátění ok, ale že by zrovna oni neměli peníze na optimalizaci a taky to nedělají prvně.
            • Jako po másle myslíš těch cca 20-30fps ve 1344xXXXp ? s medium detaily a celé rozmazané? Opravdu jako po másle.
      • Lukass
        Pisu to tady uz nejakou dobu, nastala doba temna hrani na PC.
        Na vyrobce her neni zadna paka a tak zameerne vydavaji rozbity hry, vono je dost sado maso si koupit Call of Duty, natoz si koupit jeste rozbity Call of Duty (ze hra vypada odporne je vsem jasny) vetsi forma sebeposkozovani uz na svete neexistuje.
        • Musím souhlasit, konspirační bratře. Bohužel, PC scéna je opravdu záměrně poškozovaná dohodou iluminátů z MS, rosenkruciánů ze Sony a zednářů z Nintenda. Každého šéfa od vydavatelů mají dost dobře pojištěné a pokud neposlechnou, tak jim hrozí velká nebezpečí nejen pro ně, ale i jejich blízké. Je jen otázka času, kdy to schytá i Chris Roberts.
    • Lukass
      No lidi si na forech stezujou na optimalizaci I7 a GTX 980 a borec pise ze hra nedrzi 30 FPS ani na low nastaveni, a podobnech lidi je mraky :-D.
      • Nepřekvapuje mě to... PCčka nestíhají drtivému výkonu next-gen konzolí! Na PS4 hraju naprosto plynule!
    • Singl zatim nic moc, i když ve dvou to neni zly. Multiplayer skvelej. Zombiky jsem jeste nezkousel
  • Ringwraith

    Výsledky EA ohlášené na včerejší konferenci

    Tak prosím:
    http://files.shareholder.com/downloads/ERTS/1856845903x0x566945/3aaa2f1a-342b-4cbc-b067-c974f720ecc1/EA_News_2012_5_7_General.pdf

    Jinak výsledek:
    http://www.pt-news.org/electronic-arts-inc-nasdaqea-forecasts-misses-estimates-stock-plunges-ea-thqi-atvi-ttwo/121632/
    • Cahir
      Takže Mass Effect vydělal 200 mega, podle Vgchartz prodal něco ke 4 milionům kopií (ti to mají ale často dost nepřesné). SWTOR má v současnosti 1.3 aktivních hráčů. To je docela slušné, ne? ME pravděpdobně překoná výdělky obou předchozích dílů a SWTOR kdosi věštil, že v květnu s ním bude amen.
      • Ringwraith
        Ale EA stocks padají pořád níže a níže.

        Jo a ten 1,3 mega ber s rezervou. Protože jak jistě víš, EA dali většině hráčů měsíc hry zdarma, což samozřejmě znamená, že jim byla aktivována subscribtion.

        Takže jen těžko můžeme odhadovat, kolik z těch 1,3 mega už hrát přestalo a počítají se jen kvůli měsíci zdarma.

        No uvidíme jak to půjde dál.
        • MrSanta
          Sub nebyl aktivován zdaleka všem (mě třeba ne), ale určo to vliv má. Já si pořád myslím, že v EA budou spokojeni, když bude mít SW:TOR stálý meloun. Cokoli nad je už bonus. On i ten meloun je docela služný číslo, když člověk vezme v úvahu jiné hry.
          EDIT: jestli je ta zpráva aktuální k 31. březnu, tak by tam ani ty obnovené suby být neměly.
          • Ringwraith
            Hmm, no jo, je fakt, že to je k 31.3.
            Tím pádem má chyba a beru zpět.

            No tím pádem se nabízí otázka, proč ten měsíc zdarma lidem dali, pokud ne k nafouknutí tohoto čísla. Protože pokud si někdo myslí, že z dobroty srdce, tak je opravdu velmi naivní.

            No Troll už předtím říkal, že to je dobré PR. A na první pohled určitě je. Jenže žádná společnost by neobětovala několik mega dolarů za měsíční poplatky je tak, pro nic za nic. Nemohu si pomoct, ale zavání to snahou si udržet lidi, co mají... ale pokud mají dobrá čísla, proč by dělali takovéto extrémní kroky.

            Zase nejsem nějakej analytik, takže bůhvíkde je pravda a moje závěry si může každej vyložit jak chce.
            • MrSanta
              Oki. Máš vůbec čas na jiné hry, když každou chvíli žhavíš nějakou betu *15*
            • Ringwraith
              Nam So-Yoo z Blade & Soul.

              Tak nějak jsem se dostal do třetí korejské uzavřené bety, tak to mírně oslavuju.

              Hmm, jistě, nepochybuju, že je Grimrock velmi dobrá hra, ale když už jsi ji nadhodil, tak jsem si nemohl pomoct než vyjádřit svůj názor.
            • MrSanta
              Ringo: LoG byl jenom takový příklad na odlehčení situace. Slováci včera porazili USA - to je taky třeba zázrak *15*
              Co to máš za stvoření na nové ikonce?
            • Ringwraith
              Legen of Grimrock není žádný zázrak. Možná z herního hlediska, to nevím, ale pochybuju, když je to návrat ke starým dungeonům.

              Ale zázrak hlavně určitě není úspěch a hodnocení, kterých hra dosáhla. Autoři prostě dobře odhadli situaci v herním světě a než aby dělali další XXX pro masy, tak se rohodli zacílovat na početně menší skupinu nespokojenců s mainstreamem a připravit jim hru na míru.
            • MrSanta
              Třeba se jenom stal zázrak a EA si řeklo, že je třeba zlepšit pošramocenou pověst a rozhodli se k tomuto kroku. Zázraky se někdy dějí, podívej se třeba na Legend of Grimrock *4*
    • Trol.diskuzni
      Ty jsi do té EA nějaký zapálený... Nebo jen mylný dojem? *4*
      • Ringwraith
        Možná trochu. Ale ono je to hlavně celé fascinující, to, co se kolem EA děje.

        A bonus na zamyšlení. Jsme na Games,cz, kde všichni v diskuzích pořád nadávají jak jsou nové hry špatné a jak vše bylo kdysi lepší.

        Tož zamyslete se, jaké série jste v minulosti na PC milovali? Podívejte se, kdo byli jejich autoři. A pak se podívejte, kdy je koupili EA a kdy je rozpustili a zrušili. Schválně kolik takových každej z vás najde...

        Jo a toto video je sakra chytlavé: http://www.youtube.com/watch?v=7T_LT8-uuX4
  • Driver atd

    chtel bych se zeptat redakce kdy tak asi bude recenze WRC2? mimochodem vyborna videorezenze jako vzdy. taky sem se dneska poprve dozvedel o ghost recon online a presto ze free to play nesnasim (sice hraju ale nesnasim), tak se tesim. hlavne se mi libil ten designer s jeho nazorem na dulezitost kvality map versus pocet hernich modu...
  • MrSanta

    Dungeon Lords MMXII

    Vyšla upgradovaná verze Dungeon Lords. Prubnul to už někdo? Původní hra byla tak nějak nedodělaná, u této verze slibují opravu všeho špatného...
  • Jack1947

    Na STEAMu, PSN a Xbox Live vyšla demoverze motocyklových závodů RIDE.

    Wow, po delší době demo, tleskejme přátelé *5*
    • vyzkoušeno a je to bída

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit