Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War

    Blizzard nabízí navýšení levelu postavy ve World of Warcraft na level 90 za 60$.

    To bude asi preklep nebo tu cenu mysli vazne??
    • Nelíbí se ti "mikro"transakce? Je to asi normální cena za černý lvl 90 char.
      • God-of-War
        Příde mi to jako dost...
        • Spades
          Je to kvuli toho, aby to zas nemel kazdej. Nechcou na to primo vydelavat tak jako jine F2P tim, ze to prodaji co nejvice lidem, ale radsi mene lidem za vic penez, aby to nebyl standard.

          Kdyby prodavali treba XP boost na mesic za 1€, tak to je hned brano jakoze kdo expi bez toho je blbec.
      • spis se mu to zda levny, ale tohle je jenom dalsi dukaz soucasny dekadence

        nejdriv prisly grindovacky (diablovky), pak to preslo online, dokonce az do MMO

        a aby toho nebylo malo, tak ve hre, kde zalezi hlavne na tom, kolik u toho stravite casu, si ted muzete koupit, abyste tuto jedinou herni napln vynechali za poplatek

        ze masochisti jsou ochotny grindovat az do mrtva, to jsem stezi chapal, ale tohle nechapu uz vubec...
        • nekromant33
          No, levny...blizzard tim omezi prodavani postav na aukcich, ze kterejch nemaj ani korunu, navic je to i pro ty, kterejm se nechce expit pred dalsim datadiskem. WoWko me je uz celkem ukradeny, ale nevidim v tom velkej problem. Nic tim clovek neziska krome casu, spis naopak. Ja levelovani bral jako seznameni s classou, takze kdyz pak prijde nejaka "cerstva" 90ka nebude vedet co mackat, tak to je jeji boj. Ackoliv zrovna u wowka, kde je treba pve zalozeny na rotaci 2-3 spellu na tom asi tak nezalezi.
        • Jack1947
          Postupne prisly na to ze hraci nebudou odporovat kdyz budou moci utratit v mikrotransakcich mnohokrate vice nez nechali za zakladni hru. *5* Njn, Wow.
  • Kompletní seznam tratí které budeme moci profrčet v Shift: Unleashed.

    Brno Circuit! HELL YEAH :))
  • Majitelé PC verze Batman: Arkham Knight označují hru jako neoptimalizovaný odpad. Na vině je pravděpodobně zabudované Denuvo DRM.

    Tak aspoň až mi zase bude někdo vykládat, že konzole jsou jenom osekaná PC, že na PC je hraní ve všech ohledech lepší a sluníčkový, že jsou konzole jenom pro chudáky nebo líný lidi a další podobný nesmysly, tak vím na co ho odkázat :-) není to poprvé a ani naposled
  • Keyz

    GTA V - Testy GPU a CPU

    https://i.imgur.com/AxJshdW.jpg
    http://i.imgur.com/zitpBd7.jpg
    https://i.imgur.com/Xnuvdqo.jpg
  • keigi
    Tenhle víkend na GOGu slevy pro adventuristy. Syberie, Still Life, Altantisy ...
  • GT6

    Gran Turismo 6 oznámeno na PS3 v holiday season (Vánoce?)
    • Holiday season jsou vánoce ... No doufám že globálně a né jenom Japonsko
  • GTA, mno.. hraju teď Sleeping Dogs a mnohem lepší zatím, než ty poslední GTAčka... ja kgraficky, tak hratelnost.

    A k těm cheatům... je vidět, pro koho ta hra je :)
    • sleeping dogs meli lepsi akorat meele souboje, ty me tam bavily...jinak je lepsi gta
  • Umělá inteligence v Crysis 2 rozhodně není na nejlepší úrovni - kdo nevěří, ať se na videa...

    Vsak opak tvrdila jen zdejsi recenze, ne? : ))
  • DayZ Cosplay

    http://imgur.com/a/qEkrm
    • Velmi kreativní minus.... Kotaku to postuje a vy nehodíte bleskovku... Smutné vzhledem k tomu, že vlastní obsah tenhle web nezažil léta...Copy PASTE 4ever!!!!
      • Vždyť to za bleskovku ani nestojí, co je na tom že si pár lidí vyrazí do Ústeckého kraje. (Nehledě na to, že v tom ani žádnej cosplay nevidím.)
        • braveman
          Za chvilku budeme bičováni, že neházíme fotky z Aghánistánu, páč "je to něco jako cosplay Kal of Djůty". *7*
  • ringmancz

    Letní nálož 80. let v Rocket League

    Krotitelé duchů, Knight Rider, ET, Goonies a další.

    • SalemCZ

      Tak doufám že to nebude only Epic store

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit