Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PC sestava

    Zdravím PC maniaky, poprosil bych o malou radu/tipy. Potřeboval bych složit nějakou sestavu do cca 15 000 Kč, tak aby se na ni dalo obstojně hrát i za 5 let ve slušné kvalitě. Díky moc
    • Lukyz
      Mrkni sem. Tady se za chvíli akorát rozpoutá bitva zelených proti rudým *1*
      • Díky za tip :) Mě je celkem jedno jestli to bude ta či ona značka procesoru, grafiky apod. Zajímá mě výstup, ne kdo ho zařídí *1*
        • ringmancz
          a potřebuješ úplně všechno nebo máš třeba skříň a disk?
          • Jelikož je to staré cca 5 let, tak je tipuju zbytečné to použít pro nové PC.
  • RavenHolm
    Tak dnes od 19:00 to má údajně začít. No uvidíme.
    • Už se to tam sype *1*
    • Jazz
      údajně ?
      Promiň, ale midweek deal nekončí v 10 AM PST jen tak "náhodou".
      • RavenHolm
        To jistě, ale tu náhodu stále 100% vyloučit nelze. Pravda se ukáže dnes večer. Jediný problém je, že se moje debetka klepe strachy v rohu místnosti.
    • Miserius
      Steam? To doufam, doufal jsem ze uz to ted bude *9*
      • Jako kdy teď..myslíš jako po obědě?nejdříve musí skončit Midweek mad. a denní akce.
  • Femto

    Evolution Studios - konec

    http://gematsu.com/2016/03/sony-closes-driveclub-developer-evolution-studios
  • skaven123

    Maximální detaily ve hře Battlefield 3 pořádně otestovaly jedenáct grafikých karet od firem...

    ltt, ale zahram na plne :)
  • MrSanta

    Pokud by se Sackboy připojil k Temné straně, už víme, jak by zhruba vypadal.

    Má tam toho víc, mě se hodně líbí tento Terminátor: http://sadecekaan.deviantart.com/gallery/#/d1wo7ta
    • Pilgrim66
      Vypadá jak Lukáš Grygar *1*
  • zdeeneek

    První patch pro Killzone: Mercenary je 1.2GB veliký, celková velikost hry tak nabobtná na 4.5GB.

    1.2 GB - peknej macek *1*
    • zdeeneek
      Vidim, ze jste se zamerili na to nejdulezitejsi ... carka nebo tecka - to je oc tu bezi *1*
    • takže my už přejímáme i cizí psaní desetinný tečky místo čárky?
      • A neni to jedno? *7*
        • Hloupému možná jo, tečka je totiž blbina v českém jazyce.
          • Vzhledem k tomu, ze se plno materialu (v ramci ruznych oboru) prebira z anglickeho jazyka a spousty vypocetnich a modelovacich programu jsou v anglictine a tudiz i vystup a vstup v anglickem formatu, tak mi v dnesni dobe zamena desetine carky za tecku neprijde jako takova tragedie.
            Chapu, ze to v nekterych situacich muze mast, ale zrovna u tohoto konretniho prispevku je asi kazdemu jasne, o cem je rec.
  • Hideo Kojima předpokládá, že v budoucnu zmizí termín videohra - hry, hudba a filmy se sloučí...

    Zajímavá myšlenka
    • No z toho clanku uplne nechapu jak presne to myslel, ale urcite bych to nebral doslova.
      Minimalne hudba proste musi (a BUDE) existovat oddelene, to je snad jasny.
      A i filmy, ktery staci jen pustit a sledovat, budou urcite porad pro vetsinu lidi lepsi volba, nez interaktivni hra.
      Dr.Crook predpovida, ze ke skutecnemu propojeni her a filmu dojde nejdrive za nekolik generaci. A i tak bude porad existovat film jako takovej.

      Docela by me zajimalo, co presne tim chtel rict. Takhle mi to zni jako kardinalni hovadina.
  • Potvrzeno: Alien Isolation nabídne podporu Oculus Rift (helma pro virtuální realitu).

    ....A opravdu to bude helma ?;)
    • Ještě dvě generace a bude to helma s protistřepinovým účinkem.
  • Gran Turismo 6 na PS3 ještě letos potvrzeno...
  • wildlands

    Ahoj nemá někdo pozvánku do GR:Wildlands na PC ?
    • Radkaa
      Ahoj, nemá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit