Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    The Edge: Dawnfall

    https://www.kickstarter.com/projects/awakenrealms/the-edge-dawnfall
  • Porovnání Battlefield 3 a Modern Warfare 3 v přehledné tabulce.

    hmm tak ta tabulka je dost fail ..
    • Podle vývojářů hry Hitman: Absolution je potřeba, aby se všechny osoby v otevřeném světě chovali...

      proč.
  • https://youtu.be/K6YIB_bHb_g
  • Keyz

    microsoft press conference 2014

    http://www.gamespot.com/e3/microsoft-press-conference-2014/

    Kdyby se ten stream na games nějak podělal anebo nebyl dostatečně kvalitní. Tam by to mělo snad jen dobře.
    • ucho
      ten gamespot má příšernej zvuk, to se nedá na sluchátkách poslouchat, bolí z toho hlava.
    • braveman
      Věříme, že pokrytí bude dostatečné minimálně od Aše po Novou Sedlici *4*
    • langustyn
      tady dyztak jeste jedna pojistka :)
      http://www.twitch.tv/twitch

      storm is coming...
  • Ringwraith

    PS4 ze kterýho se naděláte do kalhot

    http://ps3.dashhacks.com/2012/05/26/ps4-will-be-massive-gen-jump-least-thats-what-this-leak-says

    Fake? Quite probably. Still interesting.
    • Mechwarrior_bw
      *1* jasne že je to fake ... ale bola by to paráda :)
    • Kdyz chces psat anglicky,tak bez na nejake anglicke fora.Myslim,ze by to mnozi zde dokonce i uvitali *1* .
      • Ringwraith
        Má hluboká omluva tobě. Nevěděl jsem, že pět slov v cizím jazyce může někoho tak zasáhnout.

        Jinak jen připomínám, že Aleš Smutný říkal, že nemáme dělat offtopic ad hominem útoky. A to je přesně to, co jsi ty teď udělal.

        Jinak ti přeji mnoho hodin zábavy v Diablu 3. *3*
        • Neboj,me to nijak nezasahlo,jen mi prijde usmevne,jak se nekteri snazi pusobit cool,kdyz pisnou neco anglicky *3* .
          A ja si zadneho utoku vedom nejsem,pouze sem ti napsal,ze pokud tak rad pises anglicky,tak by ses mohl vyradit na nejakych zahranicnich strankach.
          A pokud mas na mysli tu cast s tim,ze by to nekteri uvitali,tak to neni urazka,ale konstatovani faktu *1*.
          • Ringwraith
            Beru na vědomí.

            Nebudu dále reagovat, neboť se to neslučuje s přáním pána Smutného.

            A tobě přeji mnoho hodin zábavy u všemožných PC her. A buď si prosím vědom, že za fakt může někdo klidně vydávat i tvrzení "lol je blb", když bude chtít. Já bych to samozřejmě neudělal, ale někdo by mohl.
  • Veskoslav

    Warhammer mapa, asi nejpodrobnější, co se dá najít

    http://www.gitzmansgallery.com/shdmotwow.html
    • Kravicka
      no na 75% to vypada jak evropa s kusem afriky
      • Veskoslav
        No a z čeho si myslíš, že Warhammer vychází?:) Z našeho skutečného světa:)
  • ucho

    Call of Juarez: Gunslinger

    http://www.greenmangaming.com/s/cz/cs/pc/games/shooter/call-juarez-gunslinger/

    zajímavý, předobjednávka za 12 dolarů (s kuponem) a dostanete navíc Call of Juarez: Bound in Blood
    jsem nečekal, že ten Gunslinger bude tak levnej...
  • Video: Nový teaser trailer na hru No Man's Sky od redaktorů z Game Informer.

    Sice trailer o ničem , ale stále si nemohu pomoci No Ma´am Sky vypadá z celé velké trojky vesmírných simulátorů zatím nejnadějněj
    • Kozy
      Tak hlavně je nejhezčí.
    • Fanboyové Star Citizenu jsou zde s vidlema za 3...2...1...
      • Hmmm nikdo nikde... zvlastni...
  • Lukass
    Sony otevrelo pro vyvojare moznost 7 procesoru pro PS4 coz povede ke zvyseni vykonu.
    By me zajimalo kde byl ten vykon doted?

    Jeste poznamka k Just Cause, byla to hra kterou sem byl ochotne koupit hned po vydani, ale takhle teda ne pani vyvojari. Hra je pro me po technicke strance neskutecny zklamani.
    Co je tam tak uzasnyho navic oproti dvojce ze narocnost je nekolika nasobne vetsi, tohle moc nepobiram. Cekal sem na 60 FPS na high bez nejakech texh volovin, ale to na 960 nehrozi. Pritom hra graficky prumerna, dvojka byla na svou dobu nadherna a ficela me na 60 FPS na 550 TI.
    De to fakt do kopru, rad bych uz zahral neco novyho ale zadna hra od vydani Zaklinace me nedonutila ke koupi, asi koupim na vanoce konecne to GTA 5 a potom Mad Maxe.

    Vcera sem stahl nejaky mody a rozehral znova Zaklinace protoze vsechny ty Fallouty, Star Wars, Assasiny a CODecka si strcte pani vyvojari nekam.
    • Otevreli sedme jadro ty jelito ne procesor! Kdyz tomu nerozumis vubec se nevyjadruj! *7*
    • 960 má minium 38fps (stejně jako 380 :D), a to má zaplé nějaké vyhlazování, takže vypnout a jedeš v pohodě... větší průšvih je, že ta hra sama o sobě asi nebude kdovíjaká hitparáda.

      Raději si zahrej toho Maxe, to je dobrá hra a nebo GTA 5, to je přímo luxusní hra.
    • Chim
      Takže hru sis nekoupil, pouze stáhnul z torentu a potom co jsi zjistil, že ji nerozjedeš, tak jsi ji vypnul, odinstaloval, z hardisku smazal a už ji nikdy hrát nebudeš. Je to tak?
      • Johnny
        Toto mi přijde jako velmi logické řešení. Když se vydavatelé rozhodli že nebudou vycházet demoverze tak se pak nikdo nesmí divit
      • Hru jsem si nikdy nestahl a ani nestahnu. Moralfagoti mohou pozadat rodice o pohadku kde dobro zvitezilo nad zlem a pak jit klidne spat. *3*
      • Lukass
        Nemam uz moc silu na paka jako ty, ne hru sem vubec nehral s mym netem bych ju tahal tyden, chtel sem koupit krabicovku jak to delam vzdy. Dival sem se na benchmarky, a precetl hromadu recenzi na Steamu.
    • Draken69CZ
      Včera si tu psal že to nejede jen na AMD grafikách prý "od AMD nic ani zadarmo" a teď když to nejde ani na nVidii tak za to můžou vývojáři?

      /bench http://www.pcgameshardware.de/Just-Cause-3-Spiel-9784/Specials/Test-Benchmarks-1179397/
      • Lukass
        Na AMD to nejede vubec .
        Na 960 to jede na ultra v 1080p mezi 60-30 FPS takovy tam sou dropy a prumer bude nekde kolem 45-50 FPS ale pri velkech prestrelkach to pada k 30 FPS a to to hral borec na procesoru I5. Za tohle vyvojari proste muzou, dropy o 30 FPS sou vysmech.
        Jedina karta na ktere to drzi 60 FPS je 980.
        A problemy s problikavanom nebo mizejici vodou a texturama Nvidia nema,to je lahudka AMD a hra na kartach AMD nejede ani tech 30FPS. Podle toho si udelam obrazek o AMD, o vyvojarich i o Nvidii.
        • http://www.guru3d.com/news-story/just-cause-3-engine-incompatible-with-sli.html

          uzivaj si svoju nvidia kvalitu, a uz o tom tukurva nepis!
          • Vtipne, kdyz fanboy amd mluvi o SLI. Nikomu jinymu nez AMD se nepovedlo vyrobit jednocipovou kartu, ktera by stutterovala (7950).
            Ale chapu, taky bych byl nastvany kdybych koupil kartu na ktere se polovina novych her seka. *5*
            • btw, teda suhlasis, ze to sli neexistuje, hoci marketing nvidie tvrdi, ze vsetky jej hry(funny ze ide o gamesworks hru) tj 100% hier podporuje sli ..konecne sa dostavas dalej z fanboyizmu
            • nehram ziadne nove AAA hry, cca pred rokom som zistil, ze ma nebavia(ked vidim na pc konzolove gui, vrazdil by som..tj skyrim, fallout4,dragon age, vsetky tie fpska co teraz vychadzaju...)
              prave sa ulietavam na Mordheime(hoci tiez ma dost gamepad friendly ovladanie) a cakam na total war warhammer
              pcars a maxa, ass-sasinov,a toto co nema sli, just cause ti prenecham, LV *3*
        • Draken69CZ
          Tak já jsem čet že na i7 a 980TI to jede na ultra plynulých 10 (deset) fps takže asi tak. Pro puntičkáře ne všem, ale jsou takové případy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit