-
Download Stronghold Kingdoms, get StrongholdHD for free.
http://www.amazon.com/gp/product/B0083LD2TE/ref=amb_link_370413182_2?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=12QA6N9EWE1Y9J6FEABJ&pf_rd_t=101&pf_rd_p=1479278002&pf_rd_i=5267605011
Za $0.00. Prej jde zadat úplně random číslo kreditky. Ale nezkoušel jsem. -
Blbne takz někomu u Paradise nastavení zvuku? Mě když najedu do toho menu, tak spadne hra....
-
Ten chlápek, který se objevil na screenu při oznámení Far Cry 4 není hráč ani běloch. Ve hře budete hrát za Ajaye Ghaleam, který se vydal do Kyratu, aby splnil poslední přání své matky. Cestu mu však zkříží občanská válka, jejímž cílem je svrhnutí di
Doufám, že hrdina bude mít alespoň nějaké zkušenosti s bojem (polda/voják cokoliv) a obejdeme se bez 'zajímavého vývoje osobnosti' jako ve trojce. -
EQNL
Dnes začne alpha Everquest Next Landmark ! Jupíííí *14* -
Sledujte přes dvě hodiny záběrů z Far Cry 3 Blood Dragon.
No,škoda jen že release je od včera venku. -
niečo pre milovníkov kockovanej grafiky starých čašou ... siera.net ... staré point and click adventúry priamo v prehliadači ... http://bit.ly/hiRb9Y ...
a troch tej zábavy hneť tak po rane ... http://bit.ly/hItpMq ... načo ich zachraňovať č...y jedny keď si to vôbec nevážia nabudúce sa na ne vys..m ... -
Přemýšleli jste někdy, jak dlouho trvá nejdelší možný volný pád v Just Cause 2? 2minuty a...
Dopadne pokrytej vrstvičkou ledu ne ?:) Grafika jinak dobrá,což se o hře říct nedá -
WH total war II Gotrek a Felix
-
Volný klíč na closed betu Simcity
1. Nainstalujte nejnovější verzi Originu. www.origin.com/cz/download
2. Spusťte Origin a přihlaste se ke svému účtu. Pokud účet Origin nemáte, klikněte na odkaz „Vytvořit účet“ na přihlašovací obrazovce.
3. Jakmile se přihlásíte, zvolte kartu „Origin“, kliknětena tlačítko „Vložit produktový kód“ a poté zadejte vaše unikátní číslo výrobku: 4GZ9-Y8UF-YQGL-XBHJ-FUFH
4. Přejděte na „Moje hry“ pro stažení a instalaci titulu SimCity Beta.
5. Jakmile je instalace dokončena, stiskněte „Hrát“ pro spuštění SimCity. -
-
Děkuji ti pěkně náhodný internetový hrdino! :)
-
-
Překlad prosím?
Přečetl jsem si skoro (celou) debatu he/he c-beam a jejdaska a musím říct že jste odvedli kus práce, taky že vítět není jak známo niksde a nikdy ani ne´bude teda za předpokladu že se nepotvrdí že smrdutí pesanti jsou ti co na ně nadávají tedy ti uhrovití týpci za monitorem ( tak blahé přání no ale omýlat to budu dokola, dokolečka a dokola). -
-
" taky že vítět není jak známo niksde a nikdy ani ne´bude teda za předpokladu že se nepotvrdí že..."
souhlas -
Podle mýho Jackův komplexní způsob, jak říct, že jsme slušná grupa debi*ů.
-