-
Tajný level v Diablo III je mnohem světlejší a veselejší, zkrátká skoro takový, jakou si fanoušci...
Já tak tu hru vidim celou. -
Batman: Arkham Knight -- Batmobile Battle Mode Reveal
Představení Batmobilu a jeho výzbroje + odklad vydání na 2015 *13*
www.youtube.com/watch?v=7AykgIIWdPM -
Mac Walters se opět postará o scénář dalšího dílu Mass Effect.
yes !! -
-
To je fakt výhra teda *7*. Lidi hodně rychle zapomínají jak nedotažená byla příběhová stránka ME3.
-
-
MGS V: The Phatom Pain můžete na svou základnu najmout jako elitního pracovníka i Hidea Kojimu. Tady je jeden z návodů jak na to.
Příjde vám normální dávat spoilery do bleskovek? -
-
Spoiler? To snad věděl každej.
-
Já myslím, že to zase takovej spoiler není vzhledem k tomu, že byl už v Ground Zeroes.
-
-
Vyšel update v1.51 pro Battlefield 2142, který mimo jiné zadarmo nabídne všem hráčům obsah a...
Znamená to tedy, že když si teď koupím jen základní verzi, tedy ne Deluxe, nebudu nijak omezen? -
EA si nárokuje právo na grafické plameny nad písmeny, číslicemi a symboly. Z tohoto důvodu došlo u úspěšného...
To si ze mě někdo asi dělá špinavou kurwu!!!! Vystřílet! -
Předobjednávky jsou zlo
Původně jsem to chtěl psát k jednomu komentáři ve článku, ale tady to (asi) uvidí víc lidí. Proč předobjednáváte? Škodíte tím sami sobě a ještě ostatním. Trochu se nad tím zamyslete. Meloun si taky necháte rozkrojit a nekupujete celý, protože může být nezralý a hnusný (příklad, jde o pointu). Potom dostanete nedodělaný odfláknutý produkt a nadáváte. Co kdyby jste konečně některým vývojářům ukázali, že si vaše peníze musí zasloužit. Vy se na ně taky nadřete. -
-
Tohle mi vzdy pripomene south park :D
https://www.youtube.com/watch?v=AV69DyOuzbE -
Já s tebou souhlasim. Tenhle trend předobjednávání úplně krásně nahrává modelu financování těch největších blockbuster her, kdy se daná random společnost, která hru vytváří (řikejme jí zpatra nějak neformálně - třeba Ubisoft) zaměří svým rozpočtem mnohem víc na marketing, než na samotnej vývoj hry, právě v předpokladu, že pod tlakem reklamní kampaně většina lidí podlehne a předobjedná. Já třeba chápu, že někoho zláka preorder sleva a samozřejmě každá hra neni po releasu zklamáním. Ale stálo by za to, když už někdo předobjednává, si o tom projektu něco zjistit a tu koupi doslova "na slepo" si pořádně promyslet. Mě by to bylo jedno, kdyby to uškodilo jenom jejich vlastní peněžence, ale jak jsem psal - nahrává to přesně tomu modelu financování, kterej ve finále uškodí samotný kvalitě (potenciální budoucí) hry.
-
-
Jenom tak na okraj, víš že předobjednávky tvoří 10-15% všech prodaných kopií dané hry v 1. měsíci prodeje (zdroj EA, Ubisoft a Blizzard při prodeji Starcraftu II HoS).
-
-
To je poměrně dost, když vemeš v potaz, že čísla prodejů po releasu bejvaj největší reklamou ať už aktivně (přímo ti to číslo chrstnou do ksichtu v bleskovkách na games.cz) nebo pasivně (prostě vidíš, že si to koupil každej druhej třeba ve tvym steam friends listu). Takže marná sláva, ten princip - a psal jsem skutečně pouze o principu tý logický spojitosti reklamy, preorderu a potenciální kvality hry, nikoliv o nějakejch vytrženejch číslech - ten zůstává..
-
Jo, velmi smutná statistika.
-
-
-
Jak to chceš vývojářům ukázat??? Myslíš, že je naštve, když si nějaký Jarin hru nepředobjedná??? Já dělám předobjednávky u her, o kterých vím, že budou stát za to. Když pochybuju, počkám na recenzi. Mimoto, PC-hráč mi přece nebude určovat, jak si mám koupit hru. Zvlášť, když tu nadávají jen jemu podobní Pcčkáři *8*
-
Pravda, pravda. Už jsem se k tomu vyjadřoval dřív, ale opakování matka moudrosti. Proto zcela selským rozumem přemýšlející člověk dává peníze za celý melouny tam, kde to zná a mám jistotu, že vždy odebere kvalitu. Takový vydřený peníze jdou do oběhu za práci neméně vydřeným prodávajícím lidem a všichni jsou spokojení. Jestli nějaká guma předobjednává kdejakou novou neozkoušenou a tři p*dele naslibující kok*tinu, potom je to jen její blbost. Takovým přesným opakem je ve hrách potom třeba CoD. Co díl, to supr věc, takže u tohoto mě například předobjednávka vůbec nemrzí a nikdy jsem zklamaný prostě nebyl. Zkrátka, kde je kvalitní jistota, není místo pro nářky.
-
Protože některé předobjednávky mě vyšly i o 20% levněji než pak v den vydání? Není to jedno, kdo si to předobjedná a kdo ne? Jaký je rozdíl mít to 1. den vydání na Steamu nebo si to koupit v předobjednávce? Ať si každý koupí, jak uzná za vhodné. Jsou to jeho peníze, ne tvoje. A mimochodem meloun si vždy kupuji celý, stejně tak pomeranč, banán atd. Všechno může být pod slupkou nahnilé dle tvé logiky. Taky si necháváš rozřezávat pomeranče a kupuješ až víš, co je pod slupkou?
A pokud se jedná o počet předobjednávek vs normálních her, tak je to tak 1:25. A moje předobjednávky za posledních pár let: Zaklínač 1,2 a 3, ME 3, Titanfall, Guild Wars 2, Wildstar, AC IV, AC Unity, ME Shadow of Mordor, Wolfenstein The new Order, Diablo III RoS a Starcraft II HoS. A myslím, že kromě Unity a Zaklínače 3, které ještě nevyšly, tak mě žádné z těchto her nezklamala. Ušetřil jsem na předobjednávce, dostal i nějaké bonusy a dárky navíc a hru jsem měl 1. den vydání. A žádná mě po stránce hratelnosti nezklamala, právě naopak. Většinu z nich považuji za to lepší ze svého žánru, ne-li nejlepší.
-
-
GEHOT
Takých ľudí ako sú GEHOT ja osobne milujem myslia si že sú to nejaký Capo di tutti capi ale začať si zo Sony to bola asi chyba a ľutujem aká je Americká Justícia a akých ma sony na .... právnikov.Je to presne taká istá kauza ako Švarceneger proti hrám ten súd sa proste vyhrať nedá.Alebo snaď pán Hecker čital veľa kníh o Jánošikovy alebo Robinovi Hudovi len on ma rčenie Bohatým berie pirátom dáva a pritom to robí zle len podstivím zákazníkom sony pretože sony bude nútená urobiť takú ochranu aby piratstvu zabránila a pritom bude stracať len zákazníkov. -
PS4 verze Kingdom Under Fire II bude mít mnohem lepší grafiku než PC verze.
1) co to je za nesmysl
2) nebylo první kingdom under fire úplně normální strategie? nějak mě uniklo kde se to přerodilo v nějakou japonskou zhovadilost -
-
Tuším velký vliv Sony ...
-
-
EA Dice dělá vše pro to, aby bylo zamezeno zabíjení nepřátel, kteří se zrovna "zrodili" ve...
Nepotvrdili náhodou nedávno, že jakákoliv ochrana hráče po spawnu nebude?