-
Akce "Zaplať kolik chceš" na indie titul Voxatron, pokud dáte více než průměrnou částku (nyní...
Oukej, vím že je Notch na indie scéně nejtvrdší negr, ale i tak bych takhle štědré donace od něj snad ani nečekal. -
-
Notch vždycky dává kolem 2000 dolarů na každou HB. Někdy i 2500.
-
-
na launch bundle indieroyale dal "jen" 214 €...
-
-
Notch
Taky mne to překvapilo .... Ale Indie Royale je taková hodně loterie , takže má recht .
Stejně se nám s těmi akcemi nějak roztrhl poslední dobou pytlík .... -
Ta nedává nic na charitu pokud vím, tak ju asi kašlal.
-
-
-
-
Gamers Changing The World
Celkem zajmave: http://www.youtube.com/watch?v=bmTdZP-J7t4 streamuje na twitch LoL a vsechny penize ze subscription dava na charitu. Na idnes a novinkach to asi neuvidime jako clanek :) -
-
Uvidíme co s tím udělám :)
-
-
Mario Kart 8 překonává v prodejích skoro dvojnásobně svého předchůdce.
To znamená, že už se prodaly dva kusy? *1* -
-
Jedna, dvě Luigi jde, jde si pro tebe...
https://www.youtube.com/watch?v=PpxDuNFBVj8 -
To jako že 62. nejprodávanější hry se prodal jeden kus? To by na tom herní průmysl asi hodně špatně.
-
-
No jestli je to 62. nejprodávanější hra, tak je na tom herní průmysl opravdu špatně. A hlavně klid, jen popichuju *3*
-
-
Poslední info bylo přes 1,2 mega worldwide.
-
-
Eurogamer.net ruší číselný hodnocení!
Holt někdo na to ty koule má *3* -
-
K čemu na to potřebují "koule"?
Recenze se budou psát stejně jak je píšou, jen tam nebude číslo ale nějaké znáčky. Navíc tam nemají databázi kde lze třídit podle hodnocení, tedy žádný problém jím to nenadělalo. -
Aha, .net tak beru zpět.
-
-
Eh?
-
-
-
Oddworld Abe’s Oddysee HD se prezentuje na prvním screenu.
Love it! Love everything about it. -
Bear Simulator
Doufám, že bude gamesplay :D
https://youtu.be/AODEoNQusyA -
-
Bear Driving Simulator
-
Už jsem si říkal, že nám chybí jen rabbit simulator, Wolf simulator fox... Mysliveckej simulator ( ne ten bych nechtěl aha on vlastně je Deer hunter ale já měl na mysli kompletní ne jen střílení).
-
-
Jason Statham ... should slow down...
http://mobilnihry.idnes.cz/sniper-x-with-jason-statham-dpf-/mobilni-hry.aspx?c=A151110_165337_mobilni-hry_lys -
EA zvažuje Cross Buy (PS3 a PSV verze za jednu cenu) pro Need for Speed Most Wanted.
Dobrý krok... hlavne by hry konečne mali aspoň trošku reálnu cenu. -
Trailer a první / druhé gameplay video z očekávaného Counter-Strike: Global Offensive.
Doufám, že zvuky zbraní nejsou finální, protože ty současné nemají s realitou absolutně nic společného. Až je mi s podivem, proč nepoužili zvuky z CS:S... -
-
ono celkove CS s realitou nema spolecnyho nic :)
-
-
To skoro zadna hra. fbk
-
Trailer a první / druhé gameplay video z očekávaného Counter-Strike: Global Offensive.
CS je spíš taková pseudo realita, částečně si na ni hraje, ale reálný to neni :D.
Jinak, kolega ze slovenska, který byl tenkrát ve Valve říkal, že hra je jako HL2DM a že mapy jsou lineární a menší... Takže podle všeho hrál jinou hru? Mě se naopak zdá, že mapy jsou stejný, trochu rozšířený a bylo přidáno krytí. Takže asi tak...
-
-
-
Doporučte mi prosím nějaké zábavné, ale možná trochu opomíjené tituly pro xbox 360. Něco co třeba neprávem zapadlo a podobně. Děkuji mnohokrát.
-
-
Lost Odyssey
-
Jesus Christ Superstar Forever Edition
-
Shadow complex to je spíš XBLA, fakt těžko říct dobrá a opomíjená hra... těch asi tolik zas nebylo nebo jo. První Dead rising ten byl parádní... Condemned2:Bloodshot? Vikings, to je těžké když si nehodil nějaké specifika jako že co preferuješ atp... mě se třeba na PS2 líbilo Katamari Damacy a na X360 taky bylo no. To je myslím opomenutá lehce hra. Terminator nebyl zlej jinak nevím. Nevím jakej žánr, Project gotham racing... Full auto2 ( obdoba Twisted metal black).
Bourne až na ty "závody" byl taky super. -
Deadpool
-