Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ringwraith

    Harry Potter Kinect

    http://www.youtube.com/watch?v=OXizEuYzLRI

    A pak, že Star Wars Kinect vypadalo blbě...
    • Kdyby videohry s tématikou Harry Potter nebyly jedněmi z mých (tak trochu) guilty pleasures, tak bych řekl, že je srágora... Ale... *6*

      (doufám, že jednou neudělají na kinect nic s Pokémony, to by pak teprve nastal epický souboj se svědomím)... *7*
  • Jazz

    Pokud jste ještě nesmazali své finální savy z Darksiders,tak dobře pro vás, protože jejich...

    Finální savy ?
    A na co, když je to podle achievementů ?! *7*
  • Pekne autickove video

    http://vimeo.com/31518339

    C.A.R.S. proste rulujou!
  • Vojta_Ilavsky

    Reklama

    Možná to shledáte úsměvným.
    http://kotaku.com/stormtroopers-make-sure-japanese-children-plant-rice-1712499449
  • Stejně nelepší videohra byl Jazz Jackrabbit, to mělo všechno. RAVE
  • Zdroj blízký IGN informoval, že PS4 má mít střeva složená z APU AMD's A8-3850 (čtyřjádrový...

    http://i.imgur.com/suriN.jpg
  • Cosi

    Uplay slevy

    Když má Ubisoft na Steamu ty slevy, tak jsem koukal na Uplay, a taky tam jsou pěkné akce. Například Ghost Recon: Future Soldier za 5 euro
    Assassin’s Creed Liberation HD 5 euro

    Tedy levněji než na Steamu
    • Future Soldier jsem už koupil ve slevě před delší dobou, asi před měsícem to rozehrál a zklamaně odložil po pár misích, protože se to tak nějak hraje samo.
      • Cosi
        To jo no, taky jsem si říkal. Když nejsou lidi, s kterými se to dá hrát, tak je spíš o tom označit dronem nepřátele a vydat příkaz ke střelbě.
    • future soldier byl celej den na štýmu za 3.74 €
  • Fanoušci původních dvou dílů Star Wars: KOTOR se pustili do vývoje třetího pokračování.

    Huch.,...ale na čem to chcou dělat jako engine? Nebo jak to mají právně ???
  • V Battlefield 3 si to budete moci s nepřítelem rozdat pěkně zblízka - jako chlap s chlapem.

    No já budu jedině rád. To trapné seknutí v CODčku je jenom o tom, kdo dřív zmáčkne klávesu. Kdyby to byl nějaký propracovanější systém, tak bych se nezlobil.
  • ringmancz

    Česká hra roku

    http://ceskahraroku.cz/vysledky-2016/

    pořádá to tiscali, ale článek nikde

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit