Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přestože k vydání Gears of War 3 vyjde až za šest dní, zřejmě první fanoušek již čeká...

    C'moon! C'moooon!! (Cartman)
  • DD

    Tak DD zatím fakt fantastické, neměl jsem minulou generaci, takže fakt překvápko. Grafika sice taková archaická, ale strašně se mi líbí, fakt se na to dobře dívá, navíc stylizace a atmosféra je jak ze Skotska a Anglie, fakt parádní atmosféra středověku. Takovou atmosféru jsem přesně čekal od Z3 a nedostal. Docela bych chtěl podpořit vývojáře, ale nevíte jestli to vyjde i na PS4, přece jenom nemám rád Steam apod.
    • PS2 grafika, AI Co ignorguje krádeže a vůbec v těch osadách to je chytrost...
      V boji sice nějak bojují ale nic extra.

      Minimálně grafiku mělo vylepšit. Textury lepší apod. 810Kč *15*
      Na konzole před roky to mohlo být slušné. Také na poměry konzole a co zvládne ale na PC?
      • Jack1947
        Klasický japonský port, bud ber a nebo nech být *3*
  • nekromant33

    Pro 1999 mód v BioShock Infinite nemusíte hru dohrát, stačí (minimálně na konzolích) v hlavním menu...

    good ol' console cheats
  • Draken69CZ

    Anketa/soutěž

    Nevíte jak jednoduše udělat na webu anketu/soutěž aby mi to posílalo výsledky na email, ale zároveň abych kvůli tomu nemusel vytvářet webovou stránkou?

    Předem dík.
    • Google

      Google formuláře ;)
    • Keyz
      http://www.survio.com/cs/
  • Steam down

    Servery steamu padly... celosvětově *3*
  • Linuxáci, za hraní Diablo III ve svém oblíbeném OS ban nedostanete, při používání cheatů...

    Vzhledem k počtu postižených na fórech WINE se mi moc nechce věřit, že to byla pravda.
  • Lurok
    Tak sem asi divnej, ale me se ty hry proste hrajou lip na packovaci.
    • Proc bys mel byt divnej? Kazdymu vyhovuje neco jineho a jen hlupak muze nekoho odsuzovat na zaklade toho, na cem se mu lepe hraje. *3*
      Me zase vyhovuje vice PC, takze pokud mam moznost vyberu, tak beru pc verzi.
  • Radioaktivni_surikata

    PC betavere Battlefield 4 se dočkala 61 MB patche.

    A docela pomohl. Snímkování se zlepšilo o 5 - 10 fps a jede to plynuleji. Až zoptimalizujou ještě ovladače, protože kvůli lagům jedu na WHQL verzi, která ještě s BF 4 nepočítala, tak to bude pohodička.
    • rancor1223
      Jen jestli se ti to jenom nezdá, protože ten patch vůbec framerate neřeší. Jen to opravuje nějaké pády a hlavně má zkrátit ty šílené nahrávací časy. (zdroj: http://battlelog.battlefield.com/bf4/forum/threadview/2955065214325961401/1/)
      • command42
        veru nezda lebo tiez je to poznatelne plynulejsie...predtym to trhalo cele a fps dost klesala :) teraze je to uz docela ze slusne a predtym mi to moc tiez nepadalo a teraz uz vobec
      • Radioaktivni_surikata
        Nezdá, mám to měřený frapsem. Vím, že v tom prašným ostrůvku jsem měl u silnice 35 fps a vím to proto, že mě to neskutečně štvalo. To už je u mě za hranicí únosnosti, blbě se v tom míří. Teď tam mám snímků 40 - 45, aniž bych měnil cokoliv v systému. Odehrál jsem teď jedno kolo ze zvědavosti, takže to buď byla nějaká divná náhoda, nebo to fakt o něco zvedá snímkování. Naopak loading je naprosto stejnej. A že se vyresetovalo grafický nastavení jsem si samozřejmě všimnul a dal ho do původního stavu :D
        • trolo

          Podívejte se, jak by vypadal rozdíl mezi rozlišení 720p a 900p v Battlefield 4.

          stal sa zazrak
        • Z tvých komentářů jde soudit že jsi zaslepený fanboy EA,tahle hra je s.it a každý normální hráč to vidí hned po prvním hraním.
  • E3: Dontnod Entertainment se chystá ukázat futuristické akční RPG pro PS3 s krycím názvem Adrift,...

    co zprava to preklep.. fakt prd3l cist doslovne.. :D jinak arty z tehle hry vypadaji masakrozne tak su zvedavej co ukazou. :)
  • Draken69CZ

    Název hry

    Ještě nevyšla, hlavní postava pan Myš, přirovnávaný je to k Souls hrám, poradí někdo?
    • Morraw
      http://www.ghostofatale.com/
      • WOW! To vypada skvele!
        • Draken69CZ
          Mi povídej doufám že se jim to povede dotáhnout do zdárného konce a jestli udělají kolektorku s postavičkou té myšky tak beru dvě *15*
      • Draken69CZ
        Jo to je ono díky moc, já když to hledal tak mi to buď našlo nějakou dětskou knížku nebo mouse fix na DS jedničku *15* ještě jednou dík *3*
    • Mr. Mouse and his soul?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit