Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PES je letos připraveno vyzvat sérii FIFA na souboj.

    Tak doufám že vyhraje
  • Třeba Fahrenheit (k sehnání na GoGu za slušný peníz)
    http://www.gog.com/gamecard/fahrenheit_indigo_prophecy
    • Tohle měla bejt reakce na Nože.
  • Marquis

    Pokud nebude The Legend of Zelda: Skyward Sword nejlepší Zelda hrou, herní série zanikne.

    Řekl bych že kecy, LoZ je pořád jedna z největších dojných krav Nintenda, přece by ji nezahodili...
    • Oni tím jen říkají, že to je "nejlepší" díl a jen to chtějí popdpořit "pádným" argumentem. *3* *1*
  • MickeyMutant

    Spekulace: Bethesda pracuje na HD remaku hry Fallout 3 pro PS4 a Xbox One.

    "Vše, co se dá vyvinout, už bylo vyvinuto, proto rušíme oddělení vývoje a pracovní síly převádíme do oddělení HD remaků našeho kompletního portfolia. Do roku 2018 jsou plánovány nové verze Skyrimu, Oblivionu, Morrowindu, Daggerfallu, Areny a Terminátora. S nástupem další hardwarové generace kolem roku 2018 nás čeká práce na remodernizované verzi hry Doom 2016 a opět Skyrim, Oblivion, Morrowind atd. Nová politika firmy tímto krokem odstraní největší výdaj, jímž se podle interního auditu ukázal být předimenzovaný vývoj, a zároveň přinese aktuální verze osvědčených klasik, za které se naši fanoušci nebudou muset stydět ani na nejnovějších generacích videoherního hardwaru."

    Zdroj: tisková konference Bethesdy 2016 pořádaná na počest Charlese H. Duella
    • pripadny remake F3 bude urcite iba novinka do poctu na e3 podobne ako vlani dishonored
    • Jen skoda ze HD verze Falloutu a TES udelali moderi uz pred nekolika lety *1*
      • MickeyMutant
        Ty Bethesda teď pro jistotu zažaluje, aby se to pak nepletlo s jejich HD verzema.
  • Tram-tada-dá..

    https://youtu.be/D2-bWotLKqo
    • Fremencz
      Tak snad vyjde i PC verze *3*
  • Microsoft (alespoň v zahraničí) začal nabízet při prodloužení zlatého účtu Xbox Live o rok...

    Halo: Reich? A to jako vážně? :)
    • ups, díky
      sy kluci, máte pravdu (jako vždy ). Nechal jsem se omámit těmi dalšími novinkami...
      Díky za upozornění... opraveno *3*
      • Všiml jsem si, že záměrně používáš "sy" namísto klasického "sry" Snažíš se plout proti proudu? *1*
        • Tak nějak *4*.
          Bleskověji se napíše "sy" než "sry" a myslím, že to pochopí (snad) každý.
          • splash
            To e fjn...
    • Ataker

      Crytek: „Crysis 2 nebude podporovat kooperativní hru, ale kampaň pomůže vytvořit ze hry "must...

      To je teda hodně zajimavé... :)
      • už je tam Reach, za chvili dostaneme omluvu typu : "sy kluci, máte pravdu (jako vždy ). Nechal jsem se omámit těmi dalšími novinkami..." nebo "ups, díky " nebo "Díky za upozornění... opraveno" *3*
  • Veskoslav

    Elite Dangerous Distant Worlds - Sagittarius A* Gathering

    Jak vypadá, když více lodi provádí skok najednou?
    https://www.youtube.com/watch?v=_I9Bl2bsObA
  • Tilwaen

    Update: Playstation 4 kamera dokáže rozpoznávat hlas, jestli pomocí něj půjde i konzoli hlasově ovládat...

    "Playstation 4 kamera dokáže rozpoznávat hlas, jestli pomocí něj půjde i konzoli hlasově ovládat, je nejisté."

    Kdyby to nešlo, tak na co by tam ta funkce vůbec byla? *2*
    • Lawliet
      Ono se to tak občas dělá. Uděláš napůl funkční polotovar a buď to tvýmu produktu bodíky přida nebo už to tak moc horší nebude..
  • Přejeme krásné prožití vánočních svátků a ať dnes večer pod stromečkem každý najde, co si přál.

    Nápodobně gamesáci!
  • Zítra (9. července) odpoledne po čtvrté hodině nás čeká první video se záběry z hraní Grand Theft Auto...

    Mrtě se na to těším i když nevím jestli se na to koukat, abych si nezkazil dojem ze hry :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit