-
PES je letos připraveno vyzvat sérii FIFA na souboj.
Tak doufám že vyhraje -
Třeba Fahrenheit (k sehnání na GoGu za slušný peníz)
http://www.gog.com/gamecard/fahrenheit_indigo_prophecy -
-
Tohle měla bejt reakce na Nože.
-
-
Pokud nebude The Legend of Zelda: Skyward Sword nejlepší Zelda hrou, herní série zanikne.
Řekl bych že kecy, LoZ je pořád jedna z největších dojných krav Nintenda, přece by ji nezahodili... -
-
Oni tím jen říkají, že to je "nejlepší" díl a jen to chtějí popdpořit "pádným" argumentem. *3* *1*
-
-
Spekulace: Bethesda pracuje na HD remaku hry Fallout 3 pro PS4 a Xbox One.
"Vše, co se dá vyvinout, už bylo vyvinuto, proto rušíme oddělení vývoje a pracovní síly převádíme do oddělení HD remaků našeho kompletního portfolia. Do roku 2018 jsou plánovány nové verze Skyrimu, Oblivionu, Morrowindu, Daggerfallu, Areny a Terminátora. S nástupem další hardwarové generace kolem roku 2018 nás čeká práce na remodernizované verzi hry Doom 2016 a opět Skyrim, Oblivion, Morrowind atd. Nová politika firmy tímto krokem odstraní největší výdaj, jímž se podle interního auditu ukázal být předimenzovaný vývoj, a zároveň přinese aktuální verze osvědčených klasik, za které se naši fanoušci nebudou muset stydět ani na nejnovějších generacích videoherního hardwaru."
Zdroj: tisková konference Bethesdy 2016 pořádaná na počest Charlese H. Duella -
-
pripadny remake F3 bude urcite iba novinka do poctu na e3 podobne ako vlani dishonored
-
Jen skoda ze HD verze Falloutu a TES udelali moderi uz pred nekolika lety *1*
-
-
Ty Bethesda teď pro jistotu zažaluje, aby se to pak nepletlo s jejich HD verzema.
-
-
-
Tram-tada-dá..
https://youtu.be/D2-bWotLKqo -
-
Tak snad vyjde i PC verze *3*
-
-
Microsoft (alespoň v zahraničí) začal nabízet při prodloužení zlatého účtu Xbox Live o rok...
Halo: Reich? A to jako vážně? :) -
-
ups, díky
sy kluci, máte pravdu (jako vždy ). Nechal jsem se omámit těmi dalšími novinkami...
Díky za upozornění... opraveno *3* -
-
Všiml jsem si, že záměrně používáš "sy" namísto klasického "sry" Snažíš se plout proti proudu? *1*
-
-
Tak nějak *4*.
Bleskověji se napíše "sy" než "sry" a myslím, že to pochopí (snad) každý. -
-
To e fjn...
-
-
-
-
Crytek: „Crysis 2 nebude podporovat kooperativní hru, ale kampaň pomůže vytvořit ze hry "must...
To je teda hodně zajimavé... :) -
-
už je tam Reach, za chvili dostaneme omluvu typu : "sy kluci, máte pravdu (jako vždy ). Nechal jsem se omámit těmi dalšími novinkami..." nebo "ups, díky " nebo "Díky za upozornění... opraveno" *3*
-
-
-
Elite Dangerous Distant Worlds - Sagittarius A* Gathering
Jak vypadá, když více lodi provádí skok najednou?
https://www.youtube.com/watch?v=_I9Bl2bsObA -
Update: Playstation 4 kamera dokáže rozpoznávat hlas, jestli pomocí něj půjde i konzoli hlasově ovládat...
"Playstation 4 kamera dokáže rozpoznávat hlas, jestli pomocí něj půjde i konzoli hlasově ovládat, je nejisté."
Kdyby to nešlo, tak na co by tam ta funkce vůbec byla? *2* -
-
Ono se to tak občas dělá. Uděláš napůl funkční polotovar a buď to tvýmu produktu bodíky přida nebo už to tak moc horší nebude..
-
-
Přejeme krásné prožití vánočních svátků a ať dnes večer pod stromečkem každý najde, co si přál.
Nápodobně gamesáci! -
Zítra (9. července) odpoledne po čtvrté hodině nás čeká první video se záběry z hraní Grand Theft Auto...
Mrtě se na to těším i když nevím jestli se na to koukat, abych si nezkazil dojem ze hry :)