-
Pokud věříte tomu, že jsou dnešní válečné FPS nereálné, pak vám to video ze skutečné bitvy...
Raději se koukněte na Restrepo. -
-
dík za tip :)
-
-
nepodarilo se vam nekomu rozjet Soldier of fortune pod windows 7 64? ja se dostal nejdal do menu a tam jsem mel pak uplne rozj*bany barvy a takovy ty veci jako spustit jako sprvace nebo v rezimu xp jsem zkousel. *5*
-
Camelot Unchaned (DAoC2) !!
Nechápu, že tato několik dní stará zpráva není v newsech na homepage!! Mark Jakobs is Back!!! Za mesic by s tím měl jít na Kickstarter a bude se jednat primárně o RvR MMORPG s teritorialnim systemem a spousty craftu..... -
SC II LoTV
Blizz hlásí milion prodaných kopií:) RTS a ještě pouze na pc. Skvělý úspěch skvělé hry. -
-
Jsi tam limitován blizzard účtem. To je rts na prd. RTS má mít lan a možnost hrát jak chceš a kdy chceš. Je řeč o MP. Klidně direct ip aby jsi to nemusel řešit přes hamachi apod.
-
-
Kdy jsi naposledy hrál nějakou hru přes LAN? Fakt časy, kdy jsme se sešli parta a šli hrát celý víkend přes LAN je dávno pryč.
-
-
A čí je to chyba? Hráčů určitě ne
-
-
Jako kdyby to dávali do her, tak to lidi využívají?:) Prosím Tě, LAN párty jsou v dnešní době pro mnohé hráče něco, co si ani neumí představit. Jo jednou za čas fajn, ale že by to bylo něco, co by chybělo, to se říct nedá. Ono se to přestalo dávat, protože to přestali využívat a je mnohem pohodlnější jet přes net a následně je pak mnohem snazší dokázat, že daný člověk podváděl.
-
-
-
-
-
tož nevím, já si to koupil na iMaca. Počítám se do PC nebo ne?
-
-
Californium
http://californium.arte.tv/en/#/
Hra inspirovaná romány P.K. Dicka, tim pádem pro mě asi nejočekávanější hra příštího roku. Zatim to vypadá skvěle. -
Shadow Warrior
Slibuji, že už nebudu zabíjet ty sladké králíčky, protože ten démonický králík, co se občas pak objeví, to je průůser.
Děláte si prdel, že slovo průůser je zakázané? -
-
To sis vsiml az ted ? Sak , demokracie ustoupila a vratil se Komunismus a toto je jedna z jeho soucasti. *15*
-
-
Tohle už ale musíš dělat schválně.
-
-
Součástí komunismu je průůser. Náhodou, alespoň malou, i když prapodivnou myšlenku teď má *1*
-
-
-
-
The Order: 1886 zabere na pevném disku PS4 29,4 GB místa.
Na tohle je BD média škoda když si vezmu že i na PS3 ty hry měli pomalu i více... takže stín pochybnosti nad kvalitami tohoto titulu posiluje. ( Ano vím že jer jednovrstvé médium ale u takovéhle hry by člověk čekal i 50gb 30 je docela málo). -
-
Jako polemizovat o kvalitě hry na základě toho kolik místa na HDD zabere je extrémní idiocie i na tebe Jacku ...
-
Hodnotíš hru podle toho kolik ti zabere místa *15* založ si ten blog pls.
-
-
Mimojiné...
-
Čím víc giga, tím víc adidas.
-
-
-
Tak už nám na GOGu prodávají Duke Nukema ... toho z roku 91 .... no retro ano ale za 6 USD ?
Abandonware třes se !!! -
Walking Dead EP4
10.10. by měla být dostupná pro X360 a PC. Na PS3 by měla být už od 9.10.
Nemůžu se dočkat! Schválně jestli se jim znovu podaří vystupňovat atmosféru! -
-
Poslední zprávy, které jsem já zahlédl mluvily pouze o vydání v US. Evropské datum dosud nebylo oznámeno.
-
-
Pokud vím tak Walking Dead vychází v Evropě i USA stejně. Alespoň já tedy už hraji.
-
-
-
Něco pro milovníky Dark Soul II:)
http://www.youtube.com/watch?v=mYsqfLp0HAc#t=270