Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na toto jsem nebyl připraven

    https://www.youtube.com/watch?v=x9dOhmPe_3U

    o_o
    • Koukal jsem na livestream, když to hrál (dneska v noci) InsideGaming.. Je to neskutečnej paskvil
    • Miserius
      *11* *11*
    • Jack1947
      Budgetove (velice) Uncharted. Dostupne i mimo pc,konzole soucasne generace na mobilni zarizeni.

      http://me.ign.com/en/review/11594/unearthed-the-trail-of-ibn-battuta-episode-1-review

      http://www.thesixthaxis.com/2013/05/29/unearthed-trail-of-ibn-battuta-episode-1-review-psn/

      http://n4g.com/news/1311130/unearthed-trail-of-ibn-battuta-review-g4mers

      Ovsem to nedopadlo nic moc, ( uz je to celkem stare.)
  • The Black Mesa je zase o něco blíže k vydání?! Asi ano, co jiného by naznačovala twitter zpráva...

    Jo a tomu budeme věřit od človkěa co má 1 tweet a 3 followery...
    • RakeW
      A proč by asi někdo vytvářel takovou mystifikaci? Mrkni na jeho web.
      • The Black Mesa je zase o něco blíže k vydání?! Asi ano, co jiného by naznačovala twitter zpráva...

        Myslím, že kdyby byl mod hotový tak něco napíšou vývojáři, kteří twitter nepoužili 400 dní nebo by reagovali na fóru aspoň. Možná může mít kompletní hudbu k tomu a teď jde na jiný projekt. Ale to že je hudba hotová neznamená, že i modifikace je hotová.
        • RakeW
          To přece ani nikdo netvrdí :).
  • Ostrá verze ochrany Steam Guard je venku a je tak skvělá, že jsme ji na redakčním Steam účtu...

    Redakční účet? To by mě zajímalo, za kolik takovou specialitku Steam nabízí *5*
  • 30 nejočekávanějších her roku 2013 podle časopisu Famitsu.

    To sestavoval "znalec"
    • z toho neznám snad nic :D ale naštěstí je mi to úplně jedno :)
      • Tak treba GTA 5 snad znas ne? :D Ale jinak vetsina naprosto neznamy veci pro me taky
  • WhySoSad
    Poslední týden jsem byl mimo civilizaci, stalo se v herním světě, popřípadě na games něco zajímavýho co mi uniklo ? *3*
    • Warriosparky
      Snad jen ty kavky
      • Draken69CZ
        Jaké kavky, Jean?
    • kennyB
      Řekl bych, že nic zajímavého se nestalo. Snad jenom to, že je tady první pořádná ukázka hraní z Bloodborne *3*
      • Draken69CZ
        Za mě vcelku zklamání, Souls hra přes kopírku hozená do Londýna a výraznej posun k zjednodušování, ale stále zajímavá to hra. Uvidíme jak to společně s Lords of the Fallen dopadne.
        • kennyB
          Pravda, na Lords of Fallen jsem taky hodně zvědavej. *3*
  • Porovnání minimálních a maximálních detailů v SHIFT 2: Unleashed.

    Kdy vlastně bude recenze na SHIFT 2 ?
  • Jack1947

    Společnost Capcom si zaregistrovala novou ochrannou známku "Umbrella Corps".

    Že by nějaký ten resi prequel/sequel. ( ale prequel by byl lepší) *7*
    • Já si stejně myslím, že to celé bude o zaměstnanci v továrně na deštníky, který bude chtít vstoupit do odborů, ale osud mu to zkomplikuje.
      • Jack1947
        Nojo... *7* srandy kopec.
  • Cosi

    Majitel Xboxu360 s červeným kruhem smrti se rozhodl vzít konzoli na střelnici a tam se s ní definitivně...

    Nebylo to tu už jednou?
    P.S Pěkné dělení novinek po celých hodinách.
  • DeathFish

    Nový Commandos 2 HD Remaster prý nebude mít MP/CO-OP mód, i když ho původní verze z roku 2001 měla. Pokud nesouhlasíte, dejte o tom vědět v petici - http://chng.it/ttFbqCvX

    🙂

  • 767MB patch pro PS3 verzi Battlefield 3 už je na síti.

    Tak jsem zvedavej jestli taky nebude opravovat nic jako 500MB patch pro PC

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit