Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • peterka
    pokračování Miner Wars ? http://www.jobs.cz/pd/542982730/?rps=233§ion=positions
  • Lukyz

    Witcher 3 - tento týden vyjdou další dvě menší DLC

    1) Alternativní vzhled pro Yennefer
    2) Quest - Pohřešování horníci
    • to zas bude quest, kde budu hledat červené stopy po hornících. *15* Už se těším, takový quest tam ještě totiž není.. *15*
  • Aliens: Colonial Marines se v tomto roce nedočkáme. Vývojáři se momentálně věnují Duke Nukem...

    Ha, vyvojari venujici se Dukovi a Alienum?! Hmm, jedna z nejdele vyvyjenych her a druha ji v tom bude za chvili konkurovat, to jsem zvedav, jak to teda zvladnou. Ja tipuji Duka tak na jaro 2012 a Alieny nejdrive na konec roku 2012, spise 2013 *3*
  • Dnešní Steam Sale

    http://i39.tinypic.com/1563byr.jpg

    Kupte si následující:
    Cave Story+
    E.Y.E. Divine Cybermancy
    Railworks 2012 Complete DLC
    • keigi
      K tomu jen dodám, že Cave Story se vyplatí koupit na http://www.humblebundle.com/ , protože za stejnou cenu člověk dostane dalších 11 her :)
    • Tou hrou, na kterou pracují vývojáři z Ruffian Games prý není Crackdown 3.

      A co že nám to zakázali ..... RAGE ?
      • Ano.

        Ale ten na Steamu nebyl u nás ani při vydání. Nejlíp najít nějakýho kamaráda v Rusku, co ti to koupí za levno za rubly a pošle ti to... pokud o to máě zájem.
  • locksley

    Persona 4: Golden

    V jednom z minulých podcastů se Petr zmínil o recenzi Persony 4: Golden. Za jak dlouho bude zde na webu?
  • Obrazem: GTA V s rozpracovaným fotorealistickým modem.

    Fotorealistický? Spíš Instagram filter mod.
  • Izmæl
    Vyšlo nový video z The Last of Us a vypadá to kurevsky dobře. Ale musíte si ho najít sami, protože když jsem ho sem postnul, tak to na YT napsalo, že video je nedostupné (možná, proto, že je to zatím ,,neuvedené video" či co, nevím...).
    • braveman
      -> http://video.tiscali.cz/the-last-of-us-the-sky-has-turned-grey-trailer-6042 <-
  • Trpoico 3 zdarma

    Tropico 3 zdarma na humble bundle storu
    • Si chrápal někde v lese ? *1*
  • GameTrailers po třinácti letech končí

    https://twitter.com/GameTrailers/status/696858020215586816
  • Odulin
    Tak tohle je ta novinka Nvidie?! (a nejedná se o grafiku) :)

    http://www.geforce.com/whats-new/articles/introducing-nvidia-g-sync-revolutionary-ultra-smooth-stutter-free-gaming
    • Ahaaa, tak o tomto rozpraval Carmack v keynote :)
      • Jack1947
        Zadna slava. *7*
        • Ale tu pisu ze to je slava, takze budem verit radsej niekomu fundovanejsiemu ako trolovy z internetov, lol

          http://www.anandtech.com/show/7436/nvidias-gsync-attempting-to-revolutionize-gaming-via-smoothness
          • Jack1947
            To pise Anonym trololo, tak jestli jo tak urcite to bude "pravda". *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit