-
pokračování Miner Wars ? http://www.jobs.cz/pd/542982730/?rps=233§ion=positions -
Witcher 3 - tento týden vyjdou další dvě menší DLC
1) Alternativní vzhled pro Yennefer
2) Quest - Pohřešování horníci -
-
to zas bude quest, kde budu hledat červené stopy po hornících. *15* Už se těším, takový quest tam ještě totiž není.. *15*
-
-
-
Aliens: Colonial Marines se v tomto roce nedočkáme. Vývojáři se momentálně věnují Duke Nukem...
Ha, vyvojari venujici se Dukovi a Alienum?! Hmm, jedna z nejdele vyvyjenych her a druha ji v tom bude za chvili konkurovat, to jsem zvedav, jak to teda zvladnou. Ja tipuji Duka tak na jaro 2012 a Alieny nejdrive na konec roku 2012, spise 2013 *3* -
Dnešní Steam Sale
http://i39.tinypic.com/1563byr.jpg
Kupte si následující:
Cave Story+
E.Y.E. Divine Cybermancy
Railworks 2012 Complete DLC -
-
K tomu jen dodám, že Cave Story se vyplatí koupit na http://www.humblebundle.com/ , protože za stejnou cenu člověk dostane dalších 11 her :)
-
Tou hrou, na kterou pracují vývojáři z Ruffian Games prý není Crackdown 3.
A co že nám to zakázali ..... RAGE ? -
-
Ano.
Ale ten na Steamu nebyl u nás ani při vydání. Nejlíp najít nějakýho kamaráda v Rusku, co ti to koupí za levno za rubly a pošle ti to... pokud o to máě zájem.
-
-
-
Persona 4: Golden
V jednom z minulých podcastů se Petr zmínil o recenzi Persony 4: Golden. Za jak dlouho bude zde na webu? -
Obrazem: GTA V s rozpracovaným fotorealistickým modem.
Fotorealistický? Spíš Instagram filter mod. -
Vyšlo nový video z The Last of Us a vypadá to kurevsky dobře. Ale musíte si ho najít sami, protože když jsem ho sem postnul, tak to na YT napsalo, že video je nedostupné (možná, proto, že je to zatím ,,neuvedené video" či co, nevím...).
-
-
-> http://video.tiscali.cz/the-last-of-us-the-sky-has-turned-grey-trailer-6042 <-
-
-
Trpoico 3 zdarma
Tropico 3 zdarma na humble bundle storu -
-
Si chrápal někde v lese ? *1*
-
-
GameTrailers po třinácti letech končí
https://twitter.com/GameTrailers/status/696858020215586816 -
Tak tohle je ta novinka Nvidie?! (a nejedná se o grafiku) :)
http://www.geforce.com/whats-new/articles/introducing-nvidia-g-sync-revolutionary-ultra-smooth-stutter-free-gaming -
-
Ahaaa, tak o tomto rozpraval Carmack v keynote :)
-
-
Zadna slava. *7*
-
-
Ale tu pisu ze to je slava, takze budem verit radsej niekomu fundovanejsiemu ako trolovy z internetov, lol
http://www.anandtech.com/show/7436/nvidias-gsync-attempting-to-revolutionize-gaming-via-smoothness -
-
To pise Anonym trololo, tak jestli jo tak urcite to bude "pravda". *4*
-
-
-
-