Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz

    Apple cenzura

    http://toucharcade.com/2015/06/25/apple-removes-confederate-flag/
    http://www.ultimategeneral.com/blog/our-game-has-been-removed-from-appstore
    *11*

    Někdo ukáže historicky věrnou hru a problém, příště řekne, že 5 je číslo 5 a problém, protože to někoho urazí.
    Kvalitní firma....
    • ringmancz
      vlajka Konfederace je pro Američany něco jako hákovec pro Němce
      • Pokud někoho uráží vlajka Konfederace, pak hlavně potřebuje pár lekcí z historie.
        • Magister_Peditum
          Ještě ale jakých. Předpokládám, že v USA zrovna problematiku občanské války a otroctví atd. probírají poměrně dost, jen bude asi problém v tom, že u Unie tam politicky korektně budou dělat Mirky Dušíny, co do toho šli je a pouze kvůli nebohým černým mužům, co pod bičem otrokáře žili.
      • Chim
        imo není, ale i kdyby byla, znamená to že ji vymažeme z naší paměti a historie?
      • Rozhodne to neni to same, dokonce i dnes je u spousty vidlaku na jihu USA ta vlajka treba doma a nikdo to nebere jako neco strasne spatneho
      • Lukyz
        Kolonie se vzbouří proti Anglii, vyhlásí si nezávislost jelikož na ni mají od boha právo a když se pak chtějí osamostatnit od unie jižní státy tak je to nepřípustné *1* Zabalme to do krásné historky, že šlo o zrušení otroctví a nikoli o ekonomiku, přestaňme pomalu o konfederaci mluvit, učit a nakonec ji zakažme aneb historii píší vítězové *7*
    • Kozy
      To je, akorát se chtějí zavděčit, bohužel pak vypadají jako pitomci. Co je to za svět, když se bojíme vlajek a symbolů.
      • Keyz
        Neuvěřitelná zoufalost. Dnes se bojí něco historicky přesného pustit ven aby z toho nebyl problém. Zejména v USA.

        Strašný hnus. Apple tomu ještě pomáhá *15* Přitom nevyšel žádný zákon který by to zakazoval ale jen je nějaká debata a proto ihned "šup", historicky přesné -> vyhodit. Již v minulosti takto něco dalšího Apple cenzuroval aby tam něco nebylo vidět.
        • C-BEAM
          stačí si přečíst tu diskusi která dokonale reflektuje současný stav v Americe plný rasového napětí, hyperkorektnosti a nenávisti k majoritě a to všechno se bude stupňovat. Amerika končí tak jak ji známe, levicové ideologie jsou na vzestupu, vzdělanost klesá, průměr IQ klesá. a když budou o pár dekád běloši v USA menšinou, budeš tam mít 3 silné etnické skupiny které budou soupeřit o vliv. Amerika už nebude tým co byla a nikdy se již nevrátí na vrchol, struktura populace to nedovolí.
        • jakubc
          Jo, Apple tohle hyperkorektní hnutí táhne a je napřed. Otázka je, jestli o tom rozhodují jen pitomci, nebo jestli to reflektuje smýšlení běžného Američana, kterého to potěší.
  • Pokud ve svých třiceti letech stále hrajete videohry, jste podivíni! :)

    tak to jsem asi divnej a doufam ze budu az do smrti,boze co je tohle za stupidni nazor.hry si zahraju kdyz mam cas a naladu,neovlivnuje to muj normalni zivot.spis by se melo resit co hraji deti do 15 let a o nas mladiky at se opravadu nestaraji
  • Tento víkend můžete přes STEAM zdarma vyzkoušet Worms Reloaded. Pokud se Vám bude líbit, můžete...

    s zadnou hrou problem nemam ale tenhle worms v menu laguje jak svina. natoz abych si to pak jeste koupil :(
  • Steam - Slevový kupon 50% na CRUSADER KINGS

    Nemá někdo zájem o slevu 50% na steamový Crusader Kings? Vyměním za jinej kupon nebo pár Steam kartiček. Na steamu jsem jako VojtCZech, tak si mě přidejte nebo pošlete "trade offer".
    • ucho
      myslím, že ten 50% slevový kupon na crusaders kings2 dnes nepřišel jen tobě...
      • Aha, ona je to hromadná akce, přišel mi krátce po vytvoření vánočního odznaku, tak jsem myslel, že je to nějakej bonus. No nic :-)
  • Chystané DLC pro LittleBigPlanet 2 umožní ovládat PS3 verzi hry přes PSV. Displej PSV bude sloužit...

    Som totálne nadšený, totálne presvedčený, že mám doma naj konzolu na trhu a to čo predviedli s PSV... waw... Wii U alebo nejaký Smartglass.... heh:) Super úžasne som nadšený... oznámenie toho že jedna hra bude hratelná cross na ps3 a na psv za jednu cenu... luxux
    • Me napriklad to teda nenadchlo.Vsechny tyhle kravinky jsou jen zpusob,jak umele prodlouzit zivotnost soucasnych konzoli a vetsina uzivatelu to stejne nikdy poradne vyuzivat nebude.
      A je jedno jestli mluvime o MS a jeho smartglass nebo Sony a jeho cross platform gaming apod.
      Stejne tak kinect,move atd.
      • Z časti tebou rozhodne súhlasím, fakt je ten, že novej konzole sa ja osobne tak trošku desim takže preto ma každé rozšírenie ps3 teší. Hlavne sa bojím ceny nového ps ka ale snád to nebude také strašne. Moje nadšenie z konferencie je sposobené skor tým ako sa paradne dokázalo sony prisposobit a to práve cez psv. Takže si myslim, že človek ktorý plánoval kúpit Wii U a videl toto video tak si myslím, že svoje plány prehodnotil.
        • Jasny,to chapu.Ja osobne display na gamepadu nepotrebuju.Umim si sice u nekterych her predstavit smysluplne vyuziti,ale rozhodne to nepotrebuji tak moc,abych si porizoval PSV nebo WiiU.
          Ze Sony dokaze flexibilne reagovat na aktualni stav trhu(novinky konkurence) je fajn,ale na druhou stranu to je jaksi predpoklad pro zivotaschopnost dane spolecnosti/produktu.
          Me jen prijde,ze pro vetsinu uzivatelu Xboxu nebo PS jsou tyhle vychytavky a hracicky docela zbytecne a vetsina lidi je stejne vyuzivat nebude.
          Koho neco takoveho zajima tak uz nejspis davno ma Wii.
          Ale treba se pletu. *3*
          • Ja vlastním Move, jediny kto to v baráku používa je priatelka alebo ked sa nás zíte partia ale na zahranie po práci ... stači ovládač a dobrá hra.
  • Veskoslav

    Obrazem: Mody dokáží grafiku The Elder Scrolls V: Skyrim dotáhnout téměř k dokonalosti.

    Vypadá to fakt pěkně. Podle mě největší výhodou Skyrimu není rozlehlý svět, ale právě možnost módů a různých úprav. Věřím, že sami tvůrci by pak mohli mít problém uvěřit, že se jedná o tu samou hru.
    • Presne, naco vubec delat dobre hry, staci kdyz jsou dost popularni u moderu a pak uz si moderi udelaji hru dobrou misto vyvojaru a hra je hned hodnotnejsi (A prachy jdou vydavatelum).

      Nerikam, ze modovani je spatny, ale je treba si uvedomit, ze tim moderi podporuji prodej her a zisk mozna i lidem ktery si to nezaslouzi. radsi kdyby lidi psali kritizujici clanky misto toho *1*
      • Jack1947
        To je tezke kdyz je jinak vsechno PODPLACENE *15* , mody jsou jedina moznost jak hry zadarmo vylepsit.
    • Souhlas. Skyrim by se dalo říct že je hra neomezených možností díky obrovské komunitě moderů(mody) "skyrim konzole"atd...
    • Khanemis
      Je pravda, že samozřejmě je důležitá možnost snadného vkládání nových modelů a textur, což je nesporná výhoda TES her, nicméně většinu dojmu (světlo, stíny, barvy, efekty) na screenech obstarává především dobře nastavené ENB, které je dostupné i pro řadu her, které nejsou tak otevřené modifikacím. Spousta chvály tak patří především skvělé komunitě kolem ENB:)
      Samozřejmě modifikovatelnost Skyrimu a dalších her ze série je úžasná věc, sám mám v něm asi kolem 70 aktivních modů a bez nich si to už ani neumím představit:)
  • Kdo se teď dívá na fotbal - Burnley vs Chelsea, všimli jste si, co měl ten chlápek ( čtvrtý rozhodčí?) za čarou na sobě za logo? EA Sports.
  • Project Cars bylo oficiálně odloženo z letošního listopadu na 20. březen 2015.

    No to je prostě dokonalý.
  • WhySoSad

    Rada

    Zdravím, sháním nějakou povedenou pěkně graficky zpracovanou textovou adventuru, alespoň s nějakou hratelností. Možnost rozhodovat kam se posune příběh podle toho jak se v různých situacích rozhodnu, nemyslím teď walking dead a podobný akční adventure, ale spíš něco jako byl Organ Trail atp.

    Nevíte o něčem takovým ?
    • myslíš "textovou adventuru" jako opravdu "textovou adventuru"? jako z minulýho tisíciletí? nebo jen adventuru, kde se hodně žvaní? :)
      • WhySoSad
        TEextovou adventuru, kde bude nejakej gameplay, takze ne jen ciste text, ale aspon moznost se pohybovat po mape nebo tak. Na druhou stranu opravdu dobrou textovou adventuru jako z minulýho tisícileti bych bral taky :)
        • Kozy
          Zkus Sorcery! na mobily.
    • ja teda adventury nejedu, ale neni ten wolf among us neco takovyho? (mezi ctenari to vyhralo myslim adventuru roku)
      • WhySoSad
        Tohle není úplně to co mám na mysli, je to realtimová akční adventura, samozřejmě to znám, ale není to úplně to co hledám. Spíš fakt hodně textu, možnost ovlivňovat příběh, nelineárnost, nevím jak to ideálně přiblížit... :D
        • jj, ja jsem si to tvoje blbe precet, az jsem si myslel, ze chces prave neco jako walking dead, to je od stejnyho studia myslim *5*
          • Jack1947
            Tam je fakt textu hodně navíc to s klasickou adventurou asi má tolik společného co zemlbába s hovězím vývarem. *1*
        • Sunless sea není to sice adventura, ale je tam fakt hodně textu a je to nelineární. http://store.steampowered.com/app/304650/

          Nebo jejich prvotina Fallen London, to by mohlo splňovat všechny tvé požadavky (nehrál jsem) a je to zdarma v prohlížeči
          http://fallenlondon.storynexus.com/
        • Pethulla
          Lone Wolf *1*
  • Mahcake

    Phil Spencer (Microsoft): Je jednodušší prodat single-playerovou offline hru pro jednoho hráče na konzolích...

    Prosim vás, kdo tohle psal? "Prodat SINGLE-PLAYEROVOU hru pro JEDNOHO HRÁČE."

    Jak vidím, tak úroveň tohoto "prestižního" herního webu rychle upadá...
    • Sice to nemění nic o úrovni, ale už věty typu - Tenhle web rychle upadá - jsou tu už asi 4 měsíce nebo dýl. To není rychlé upadání, ne?

      To už je obyčej, že si bleskař po sobě nic nečte..
      • Jack1947
        Tak jim to neber no... kdyz si obcas kazdy rypne ? Nebo ne?
    • ucho
      nesouhlasím, tohle je u bleskovek zcela normální...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit