-
Video: Japonská prezentace uřivatelského rozhraní PS4.
No nevím, přijde mi to docela prázdné a i celkem pomalé, než se něco zobrazí apod... -
-
Čisté a to zpomalení je dáno přístupem ke vzdálenému obsahu.
-
-
Slevy
Co zajimave mate zatim koupeno? Mne sa podarilo C&C Ultimate za 3.77 euro...Jinac na stimje nic moc zatim... -
-
Metal Gear: Ground Zeroes, Wolf Among us, Neverwinter Nights 2 s datadiskama na GOGu... jsem spokojen.
-
Wargame: Red Dragon, udelal jsem si radost :D
-
This War of Mine, jinak nic
-
Já jenom posledního Batmana za stovku. A Banished.
-
zatím jen How to Survive. víc jsem dneska utratil za psí sádlo než za hry ve vánočním výprodeji.
-
Zatím se mi daří plnit cíl a nic letos nekupovat. Her k hraní mám takový mraky, takže se snažím si nic nekoupit až do léte 2015.
-
Ja se priznam ze jsem si koupil toho Mordora abych ho konecne zkusil.
-
-
A jaké to je? Za 5€ to někdy taky koupim, jestli je to dobrý.
-
-
Boj je dokonale okopirovanej batman a pohyb po mape a to jak mapa funguje je zase dokonale okopirovanej assasin. Zatim dobry ale bojim se ze jack bude mit tak trochu pravdu.
-
-
Spíš než trochu tak trochu uplnou pravdu. *3* Milý V- ano a co? lol a ty si to ještě ani nedohrál a to si začal hrát jako první tady spamnit jak ti ten skřet nedá spát. *15* Co remcám? gzs.
-
-
Stejně jsi to šlohnul, tak neremcej už pořád.
-
-
-
Rozhodně né tak dobré jak se o tom psalo... unavné stereotypní a i nudné vlastně stále dokola.
-
-
-
No taky nic moc, ale kdyžtak můžem spolu něco vyšmelit *14* *1*
-
-
Smeleni
no jeste tu mam z vanocniho balicku: Deus Ex - The Fall, asi tu udelam na stedry vecer nejakou soutez.. -
-
Má to dost záporné hodnocení, ale je to poměrně novinka
nabízím ti za to 3 hry: Awesomenauts, Dino D-Day a ORION: Prelude. Kdyžtak si mě přidej do Steamu, jsem tam jako Rudysoft *3*
-
-
-
Bastion za 2,75 éček vim sice že ta hra byla už ve více slevách,ale prostě téhle ceně se nedalo odolat .
-
-
Seskládaná mapa GTA V Los santos, podle nejnovějších obrázku speciálních edicí
http://i3.minus.com/jbtDFuphZoWJj0.jpg *3* -
-
viz. http://www.rockstargames.com/newswire/article/50061/announcing-the-grand-theft-auto-v-special-edition-and-collectors.html
-
-
Na STEAMu vyšel očekávaný patch (v1.2) do PC verze The Elder Scrolls V: Skyrim. Bohužel, u nás...
este 4 dalsie a mozno to bude viac menej hratelne? -
-
Chyba bude někde mezi židlý a klávesnicí...
-
-
joj, ako keby bethesda vydavala niekedy dokoncene hry, sa vsetci s tym fanbojovstvom nepokakajte :)
-
-
Aby bača přemýšlel .. to bychom po tobě chtěli moc co? :P *16*
-
-
miluju tvuj nick
-
-
-
Máš pravdu, v tvém pravopisu určitě...
-
-
Na STEAMu vyšel očekávaný patch (v1.2) do PC verze The Elder Scrolls V: Skyrim. Bohužel, u nás...
já sem nahrál od koupě 69 hodin a nesetkal sem se s něčim co by tu hru rušilo nebo brzdilo. vše jede krásně, nepadá to a na važny bugy sem nenarazil... nehrabej se v INI souboru a budeš mit taky pokoj -
.. minuskarom..pravda sekol som sa, mozno aj 6 :)
-
-
A ja snad nekde tvrdil opak?
-
-
Hups, to mela byt reakce na uzivatele ucho. *3*
-
-
Dungeon Keeper 2
dobrý den nejdou mi cheaty zkoušel jsem všechno, caps lock, anglickou klávesnici a stejně nic... verzi mám 1.7, s českým překladem -
Wolfenstein: The Old Blood Trailer
Dnes vyšel trailer, který řekne všechno o novém Wolfovi:
https://www.youtube.com/watch?v=vEl22jp7lW8
A Zombie náckové jsou samozřejmostí *3* -
-
No tak to je parada.... zombici... hiphip hura...
-
-
No jak Return the castle Wolfenstein, tak Wolfenstein z roku 2010 měly zombii a oživování mrtvých pomocí artefaktů. Mimoto nacisté skutečně hledali způsob, jak přivést mrtvé vojáky zpět k životu.
-
RTCW returns! ( i když tam byly spíše mumie nebo co to bylo) *5*
-
-
-
Jsem zmatenej Jsem na dně Blighttownu (jedovatá voda je dost otravná - doslova) každopádně našel jsem snad všechno co šlo a že toho je spoustu asi tři zbroje z toho jedna speciálně pro pyra a vypadá fakt krutě, taková červená s maskou... Jenže teď nevím co dál našel jsem snad jen 2 cesty jedna je těmy výtahy a zavede mě jeskyní do Valley of Drakes (před vstupem do jeskyně která vede do Valley of Drakes byla truhla s klíčem od New Londo Ruins) a ta druhá cesta vede do podivné jeskyně plné pavučin kam se mi popravdě moc nechce :)
-
-
jeskyně s pavučinama....ignoruj ty divný obrovský ořechy na zemi a proběhni dál a bude boss a druhý zvon...pokud je to ta jeskyně kterou hlídaj ty prerostli vrhaci koulí :D
-
-
Jo to je přesně ono... Bohužel jsem tam už vlezl a ty žaludy na zemy rozsekal... Co na to říct nepříjemná zkušenost ale bombyčky to vyřešili... Až porazím bosse tak napíšu jak to šlo...
-
-
Slečna bez bradavek padla na druhý pokus (škoda, úsměv měla hezkej)... Poprvé mě zradil její zadek, nečekal jsem že i zadkem umí šlehat oheň, sice mě to nezabilo ale když jsem pak odběhnul abych se vyléčil tak skočila a za letu na mě plivla pár litrů lávy... Podruhé už jsem si dal mnohem větší pozor pobýhal jsem okolo a sledoval její pohyby abych našel ty správné momenty kdy zaůtočit, kupodivu se dalo útočit i na hlavu když zrovna nezvracela lávu :) Každopádně vypadala děsivěji než jaká byla... Zazvonil jsem na zvon a stalo se přesně to co jsem předpokládal, nebudu spoilerovat... A já si říkal jak dlouho tam ten chodící papiňák hodlá čekat a vařit se :) takže předpokládám že další cesta je tam kam ukázalo video... Vrátím se ještě do Demon Ruins nebo tam mám jít rovnou??? A taky jedna otázečka dost mě znervózňuje ta modrá placka co je na zemy o patro níž pod tím druhým zvonem, vypadá skoro jako výtah, dokonce má i vystouplej kulatej střed ale nic to nedělá...
-
-
Dobrá práce. Paní kellóg ti šla docela v pohodě, jak čtu. Takže blahopřeji k dokončení 1/4 hry.
Ještě můžeš zabít toho bosse s lávovýma chapadlama, pak ta láva ztuhne a můžeš jít dál. Ale dál nechoď, protože tu oblast zpřístupní až dokončení slunného místa z intra.
A ano, ta placka je výtah a zkratka do dolní části demon ruins (ale musíš ji dole otevřít). Takže teď mazej do Sen's fortress, skutečné Dark souls začínají! *1* *2* -
Pod zvonem je myslim vytah a cesta nekam na "lávovýho bosse" kterej hlídá celej set brnění... Teď bys měl jít za papinákem, presne tak, proji tou docela velikou a zradnou oblasti, zabit bosse na hradbach a odletet do toho sluného městečka co bylo už v intru...
Pockat, ted me napada ze pod druhym zvonem ten boss asi neni, tam je mozna neco jinyho...ted uz fakt nevim sorry, hral jsem to pred rokem... Epic ti urcite poradi :)
-
-
-
-
-
Bleskař něco bere nebo dokáže mi vysvětlit, že vzal cenu PS5, že musí stát 470 dollarů minimálně? Sony nevydělává primárně na konzoli. Ale na hrách a službách s ní spojených....Takže klidně ji může prodávat za 399 a na každé prodělat 60 dollarů.
-
-
Bleskař pouze cituje článek, na který odkazuje.
-
Bleskař patrně vychází z toho, jak to bylo u PS4, kde náklady na výrobu se pohybovaly kolem 381 dolarů a konzole se prodávala za 400 dolarů.
-