-
Moonrise
nova hra od undead labs
http://undeadlabs.com/2014/08/news/moonrise/ -
Ví tu někdo jak nainstalovat A.C.E. 2 mod do army 2 našel jsem návody Ale vůbec nevím jak ten mod do hry dostat, když to dělám podle návodů ve kterých píšou že mám použít six updater nebo addon sync tak vždy narazím na nějakej problém... Dá se to udělat manuálně bez programů???
-
-
Na konzoli Ouya si zahrajete i aktuální PC pecky, bude totiž podporovat stream hraní přes OnLive....
Za 1. si kup originálku, pak to budeme řešit dál... -
-
Od kamaráda mám krabicovku army 2 a svoji steam verzi OA, nevím kde jsi četl že mám pirátskou... Vložila ti tu myšlenku do hlavy nějaká vyšší kosmicka síla ?
-
-
Zajdi k nám na TSko poradíme a kdyžtak si s náma i zahraješ (když tě nebude štvát, že jedem trochu reálnějc).
http://www.102-pzpr.com/page.php?9
-
-
-
-
Video: Grafické porovnání PS4 a Xbox One betaverze hry Titanfall. (+ obrazovka s grafickým nastavením...
No já jsem hlavně viděl, jak se ten jejich slavnej Titanfall hraje a upřímě se mi to nelíbilo ani trochu. Pidiaréna s malým množstvím hráčů, tupejma botama, zbraněma co opticky působily jako špuntovky a sice pěknejma mechama, ale viz. problém jedna na pidiprostoru. Proti gustu žádnej dišputát, ale já si to fakt asi nechám ujít. Na to, kolik hype kolem toho bylo, jsem po gameplay videích silně zklamán... -
-
já z videí taky nechápu z čeho jsou všichni tak nadšení, včetně třeba Lukáše. ale když se dostanu do bety tak to možná zjistím :)
-
-
warZ
vypada to ze warZ nekopiruje jen dayZ, ale i ostatni veci (viz obrazek + komentare):
http://www.reddit.com/r/Games/comments/11jk83/the_war_z_terms_and_conditions_copypasted_from/
terms and conditions z league of legends a upgrady zbrani z crysis -
Na novém screenshotu ze Skyrim si můžeme prohlédnoutTemného elfa.
Nemohl sem vystát design elfů v oblivionu a jak tak vidim nebudu moct ani ve Skyrimu. Elfy si představuju prostě trošku jinak než takovejhle znetvořenej xicht :) -
-
...tak to urcite souhlasim
S timto urcite souhlasim ja si elfy predstavuji jako uslechtili a tajemny lid a ne jako skrety. -
-
dvě slova - dark. elf.
-
-
EA si zaregistrovala značku Alpha Centauri pro herní software a online služby. Čeho se dočkáme?
Tak je to DARK elf, tak proč ne? -
-
Na novém screenshotu ze Skyrim si můžeme prohlédnoutTemného elfa.
otec tohto elfa asi sklatil nejaku trpaslicku, podla tej brady :)
-
-
-
Hraní teď
Zahrajete si se mnou někdo třeba GTA Online, teď hned? Budu hrát až do rána, na pivo se jde až zejtra. -
-
ok, jste divný... prostě lidi *16*
-
Tyhle rychlokvašené rádoby hry roku nikoho nezajímají.
-
To jste šli všichni na pivo už dnes? *10*
-
-
Prisel jsi pozde... o par mesicu...
-
-
Pozdě bude až umřu. Dnes mám stále šanci si s někým zahrát.
-
-
Co kdybychom si zahráli my dva? Stačí jenom, když si nastoupíš do mé dodávky.
-
-
-
-
-
-
Další video o pirátech
http://vimeo.com/22541902
Sice o hlavně filmech a v angličtině, ale docela fajn. -
-
Hodně jednostranný názor. A dle nich je hlavní důvod pirátství vydělávání peněz z reklam, z placených účtů share serverů atp., což je imho blbost. Lidi chtějí stahovat filmy ve vysoké kvalitě (nebo malé, ale rychle) bez potíží (DRM a různí klienti) a přehrát je na libovolném zařízení (tedy ať je to v avi nebo mkv). Tohle žádná legální služba neposkytuje.
Že několik jedinců na tom profituje... No, je to důsledek poptávky, vedlejší produkt. Postihněte koncové uživatele a ti si od vás už nikdy nic nekoupí. Postihněte distributory a v tu ránu se vyrojí zase další.
PS: Že hodně lidí by pirátilo, i kdyby existovaly podobné služby (celosvětově), to nelze popřít. Ale v současnosti hafo lidí pirátí, ač kdyby mohli, tak za to zaplatí. -
-
Ano, je to jednostranně zaměřené, samozřejmě. Vždyť to je od nějaké filmotvořící slečny.
Navíc ona se vlastně ani nezabývá problémem že se vůbec stahuje, ale tím, jak to skoro celý internet podporuje. Je to podobně konspiračně laděné, jako třeba Zeitgeist, ale něco na tom pravdy bude určitě.
-
-
-
DayZ
koukam ze ARMA je nejprodavanejsi na steamu,diky DayZ modu.chtelo by to nejaky clanecek,vypada to paradne -
-
http://games.tiscali.cz/tema/zombie-mod-dayz-zveda-prodeje-arma-2-59432
-
-
diky,to me nejak uteklo.nejspis neodolam
-
-
-
Vyšla demoverze Final Fantasy XV (stáhnout ze Steamu / Windows Store / Originu).
20 gb na demoverzi mi příjde až až... ale stáhl jsem dokonce na Winstore uvidíme.
Ono už to vychází příští týden... stejnak.