Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FB

    http://www.facebook.com/pages/Players-world/151378421653823
    nej zpravodajství na FB koukněte sice začínaj ale vypadá dobře
    • co je jsou fakt dobrý je to začatek nové stránky
      • Miserius
        *1* jsem zvedavej za kolik dni to zakladatele (tebe?) prestane bavit *11*
        Nej zpravodajstvi na FB *8* :D A postujes si tam videa z roky stary hry, bez zvuku...
        • :(

          Ty jsi na mě zlíí *13* Kvůli tobě jsem s tím skončil *13* bůůůůůůůů
          • hej já jsem autor Musdick mene
  • Demoverze Battlefield 4 běžela na počítači s dvěma grafickými kartami Radeon HD 7990 (= 4 GPU a 12 GB...

    No vlastně správně je se 6GB, protože sice jich tam je dvanáct, nicméně při CF je jich použitelných z hlediska hry právě tolik, kolik jich je na jedné z nich
  • oktavius66

    Nioh - Gamescom 2016 Beta Demo Trailer

    Japonský Geralt vrací úder v Beta traileru: https://www.youtube.com/watch?v=yjwZRxPUd1g
  • Baldur52

    konkurence Kickstarteru pro hry, založená bandou herních vývojářů

    http://venturebeat.com/2015/08/18/bailey-schafer-fargo-and-urquhart-create-a-kickstarter-competitor-built-for-games-and-equity/
  • vlastik.plaminek

    Devadesátiletá babča navštívila virtuální svět skrze 3D brýle Oculus Rift.

    Tak tohle už je fakt "Bleskovka"
  • God-of-War

    David Cage (Quantic Dream): The Dark Sorcerer znázorňuje tu nejnižší kvalitu, kterou můžete od PS4 dostat.

    Necekane... Rikal to uz v Unoru.
  • Capcom chce zkrátit vývojový cyklus nových dílů svých herních sérií.

    My víme, protože úplně stejná bleskovka tu už jednou byla, dejme tomu třeba tak půl roku nazpátek. Už by to chtělo nějaký oznámení RE7. Vím, že za rohem je Evil Within, ale já chci v jedný hře Leona, Chrise, Claire a Jill.
  • http://www.ea.com/cz/news/predstavujeme-ea-access-pro-xbox-one-nejlepsi-zpusob-hrani-her-ea

    zajímavé
    • lepe http://bit.ly/UJl7aM

      předplatné od EA
  • Miserius
    18.5? Jde se na MAXE! *1* *5*
    • http://www.youtube.com/watch?v=RQYENa-7Lak&feature=g-hist
      • Miserius
        Videl jsem, parada... Presne v tom je sila Euphorie :) Doufam ze to casem bude v vetsine her, ne jen R* :(
  • Neoficiálně: Ti, kteří si objednali Halo: The Master Chief Collection, dostanou možnost od 9. prosince vyzkoušet multiplayerovou betaverzi Halo 5: Guardian.

    Microsoft už to oficiálně popřel. Termín podle jejich mluvčího zůstává stejný. Od 29. prosince 2014 do 18. ledna 2015.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit