Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Majitelé PES 2016 dostanou zdarma UEFA Euro 2016 DLC a EA by to vydalo jako novou hru :-D
    • Mart9
      A proč to ti blbci neoznámili před tím, než všichni koupili FIFU?
    • jakubc
      Fakt? Paráda!
  • Uncharted 3 bylo na E3 odměněno dvaceti nominacemi, Battlefield 3 jich má třicet jedna.

    To je sice pěkné jak se nám plácají kluci po hýždích, ale o pořádnou hru člověk dneska zakopne jen náhodou :(
    • no zrovna tyhle dve hry budou urcite poradny pecky :-)
  • Jack1947

    D4 Dark Dreams Dont Die -Season One-

    Hoodně zajímavá hra, hlavně to ovládání pouze myší... kam se na ně hrabe telltale games hehe. To jsou žabaři... navíc to je možná i propracovanšjší. Aspon ty možnosty si mi zdají... hlavně to je zas jiný druh interaktivního filmu. *3*
  • nový LEVEL

    škoda, Giana Sisters bych chtěl, ale na GOGu... ale koupím a mrknu, co kluci vyvedli... chtěl by pak někdo vyměnit steamovej kód za kód na GOG? :)
    • ucho
      na GOGu už to bylo tak za 3 dolary ne?
      • šetřím a hry teď nekupuju, ale potřebuju čtení na dovču...
  • Firefox (64bit) používám cca 5 let a za tu dobu mi spadl 0x
    • Žádná oficiální verze 64bit Firefoxu nikdy nevyšla a pokud myslíš tu neoficiální, tak ta tu rozhodně není 5 let... takže nelži...
      • myšleno 64bit windows ty lamo. to snad dá rozum.
        • Spades
          Tak to si id1ot. Windowsy nemají s browserem nic společného. 32bit software jede na 32bit i 64bit windowsech úplně stejně... demence toto.
          • IQ200...to hovoří za vše *3*
  • Veskoslav

    Obsah datadisku O víně a krvi (Zaklínač 3)

    http://postimg.org/image/umugcqu8r/
    • Draken69CZ
      Trochu podrobněji https://www.youtube.com/watch?v=Y5-RYD436zQ
  • kostejnesmrtelny

    Banner Saga: Factions

    Samostatnej multiplayerovej spin-off chystanýho vikingskýho RPG Banner Saga (zafinancovanýho z Kickstarteru) je venku. Zatím to působí moc pěkně, jak po výtvarný, tak po taktický stránce *4*.
    A taky je to zdarma, jestli se nepletu.
  • cumpi3

    Star Wars Jedi: Fallen Order vás na své zítřejší oznámení navnadí sedmisekundovým teaserem.

    zítřejší asi ne ;)

  • Bezdrátový Dualshock 3 ovladač ve zlaté barvě bude v německém Amazonu dostupný od 29. června...

    hmm za 32E si ho fakt klidne hned koupim :-) bohuzel za 32 asi nebude
    • braveman
      Díky za upozornění, nějak jsem netrefil klávesu. Alespoň že ty koruny seděly *4*
      • Máš klavesu 32 a 61? :)
    • Ellendway
      Bude za 61€.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit