-
Majitelé PES 2016 dostanou zdarma UEFA Euro 2016 DLC a EA by to vydalo jako novou hru :-D
-
-
A proč to ti blbci neoznámili před tím, než všichni koupili FIFU?
-
Fakt? Paráda!
-
-
Uncharted 3 bylo na E3 odměněno dvaceti nominacemi, Battlefield 3 jich má třicet jedna.
To je sice pěkné jak se nám plácají kluci po hýždích, ale o pořádnou hru člověk dneska zakopne jen náhodou :( -
-
no zrovna tyhle dve hry budou urcite poradny pecky :-)
-
-
D4 Dark Dreams Dont Die -Season One-
Hoodně zajímavá hra, hlavně to ovládání pouze myší... kam se na ně hrabe telltale games hehe. To jsou žabaři... navíc to je možná i propracovanšjší. Aspon ty možnosty si mi zdají... hlavně to je zas jiný druh interaktivního filmu. *3* -
nový LEVEL
škoda, Giana Sisters bych chtěl, ale na GOGu... ale koupím a mrknu, co kluci vyvedli... chtěl by pak někdo vyměnit steamovej kód za kód na GOG? :) -
-
na GOGu už to bylo tak za 3 dolary ne?
-
-
šetřím a hry teď nekupuju, ale potřebuju čtení na dovču...
-
-
-
Firefox (64bit) používám cca 5 let a za tu dobu mi spadl 0x
-
-
Žádná oficiální verze 64bit Firefoxu nikdy nevyšla a pokud myslíš tu neoficiální, tak ta tu rozhodně není 5 let... takže nelži...
-
-
myšleno 64bit windows ty lamo. to snad dá rozum.
-
-
Tak to si id1ot. Windowsy nemají s browserem nic společného. 32bit software jede na 32bit i 64bit windowsech úplně stejně... demence toto.
-
-
IQ200...to hovoří za vše *3*
-
-
-
-
-
Obsah datadisku O víně a krvi (Zaklínač 3)
http://postimg.org/image/umugcqu8r/ -
-
Trochu podrobněji https://www.youtube.com/watch?v=Y5-RYD436zQ
-
-
Banner Saga: Factions
Samostatnej multiplayerovej spin-off chystanýho vikingskýho RPG Banner Saga (zafinancovanýho z Kickstarteru) je venku. Zatím to působí moc pěkně, jak po výtvarný, tak po taktický stránce *4*.
A taky je to zdarma, jestli se nepletu. -
Star Wars Jedi: Fallen Order vás na své zítřejší oznámení navnadí sedmisekundovým teaserem.
zítřejší asi ne ;)
-
Bezdrátový Dualshock 3 ovladač ve zlaté barvě bude v německém Amazonu dostupný od 29. června...
hmm za 32E si ho fakt klidne hned koupim :-) bohuzel za 32 asi nebude -
-
Díky za upozornění, nějak jsem netrefil klávesu. Alespoň že ty koruny seděly *4*
-
-
Máš klavesu 32 a 61? :)
-
-
Bude za 61€.
-