-
Anonymous se dnes v 18:00 chystali zaútočit na stránky Ochranného svazu autorského (OSA). Stránka...
Tak jo teď tvrdí opak, takže si měl pravdu no sry :D *16* -
Rust 2017 - Fanmade trailer
https://www.youtube.com/watch?v=gcvDUxdmntw -
Drama Storm Brews Between Generations of Diablo Game Devs
http://www.tomshardware.com/news/Blizzard-Gazillion-Diablo-Jay-Wilson-David-Brevik,17068.html
Edit: Pořád tu koukám nefunguje tohle linkování. Hrm. tak tady: http://tinyurl.com/95oc64d -
-
http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/25244360.jpg
-
*1* Nice! Koukám, že v Blizzardu panovali/panují velmi křehké vztahy... Jay Wilson to trochen přestřelil
-
husty...
-
-
Ty voe tady to nějak blbne, nedá se reagovat :(
-
-
To je rukama
-
-
Asik jo *9*
EDIT: ale na třetí pokus už se mi to podařilo *1*
-
-
-
Volby
Lidi, co máte rozum, zejtra jsou volby, běžte volit! A volte hlavou, ať máme příští sezónu u kormidla co nejmíň estébáků a ruskejch švábů.
EDIT: Vízletki -
-
Až se divím že Okamura dopadl celkem dobře... že by mozci byli ve volbách aspon trochu *4*
-
-
Jacku koho jsi volil?
-
-
ved ludia, volte piratov...kto iny nez pcmasterrace by ich mal volit? *1*
-
-
To je strana, která sedne do vlady klidně i KSČ, pozor na to, používejte mozek PCMR a přečte si aspoň program stran
-
-
a co kdyby jsi ho nejdřív použil ty? Na stránkách https://www.pirati.cz/program/psp2017/povolebni-strategie/ si můžeš zjistit povolební strategii… na rozdíl od ostatních stran.V žádném případě nepodpoříme vládu s účastí subjektů ohrožujících základy liberální demokracie nebo s historickým dědictvím likvidace demokracie v této zemi, tj. zejména s účastí KSČM, SPD nebo s převahou ANO.
-
-
Sám Babiš si vládu s Piráty umí představit, jelikož předseda Piratu má dost blízko anarchistum a jestli se nepletu, jsou dokonce nějaké informace, ze podepsal antifu, tak je potřeba poradně cist mezi řádky, taková osoba bude pravděpodobně preferovat levicové strany.
Proti Babisovi se vyjadřuje každá strana, nejsem si jist zrovna u Pirátů, ze to mysli vážně. -
-
Podepsal antifu? Babiš jako levicová strana? Bartoš anarchista? To je generátor náhodných slov, nebo politologická analýza štábu SPD?
-
-
-
-
-
https://www.youtube.com/watch?v=YcWvqfiA-Yc
-
jasnačka, SPD získá nejmíň 10 %.
-
-
tak jsem měl koukám pravdu.
-
-
Tak to bylo snad jasné každému mimo Prahu.
-
-
Ja volim Babise
-
-
a bude líp.
-
-
určitě *3* když za poslední čtyři roky v politice rozšířil svůj majetek v mld přesně dvojnásobně, když bude premíerem, tak bude za chvíli utočit i na Kellnera *4* , třeba se s námi rozdělí, když má tedy tu smlouvu s občany.
-
-
Kalousek!
-
-
-
-
-
Volit určitě půjdu a mám koho. *4*
-
Samozřejmě volit půjdu.
-
Není koho. *9*
-
-
Závodní akční PS3 hra Twisted Metal vyjde 4.10.
konecne,uz se nemuzu dockat -
Tady máte video do nového roku.
https://www.youtube.com/watch?v=uKEJShhhEiI
Zajímavější myšlenky něž ten šílenec který se zaměřil na módu (vzhled) a omezenost výrobků (aneb jedna velikost sedí všem)
*3* -
Rockstar pracuje na vyřešení problému náhodného mizení aut v GTA V.
Hmm... Tak to mam asi stesti ze se mi to snad ani nestalo... Teda jednou jsem vezl na privesu lod, zastavil u silnice a sel zmlatit lupiče a kdyz jsem prisel k autu prives byl prazdnej a nepredpokladam ze by mi ji nekdo odnesl *1* -
-
Spis , se tam krade jak v zadnym GTA , sel jsem si "zalovit" s brachem Kletusem, vybaveny natuneny auto, zrovna to ( co nevidam tak casto) odstavil u motelu, na parkovisti, vratil jsem se azto pryc ale ta bugina co stala vedle nej, ta tam samozrejmne zustala. *4*
-
-
Tak to si zrovna myslim ze to je to bugnuty mizeni co chtej opravit... Ale to nic nemeni na tom ze se fakt krade dosti, kdyz necham vytuneny auto stat na chodniku v Grove Street a jdu za roh behem pul minuty se tam zacnou ochomejtat typci *1*
-
-
Neboj , jeden nebozak pokusil Michaelovy ukrast to cervene (nevytunene) , i pres vyhozeni se pokusil znovu, po treti uz neriskoval, komicke bylo ze to bylo primo za zady. *15*
Bug, no mozna si nekdo stezoval, tak vydaj radsi zaplatu mne to kor , v LA prijde dost realne a pridava to aspon na Autenticite. *3*
-
-
-
-
Dotaz
S'up redakce,
budete věnovat nějaký článek dojmům z TERy? Sice to není SWtOR, ale stejně si to myslím zaslouží nějaký malý článeček. Tedy pokud někdo z vás hru přes víkend zkoušel...
Já právě ano, a dojmy mám velmi pozitivní. Hrál jsem Lancera a do lvl 19 to byla příjemná, ač velmi lehká, vyvražďovačka mobů, ale po 19 víceméně MMO Dark Souls!
A to má potenciál. -
-
-
-
Ty jo, připadám si hloupě, ale ani jsem nevěděl, že něco takového tady je.
No, v budoucnu to budu v podobných případech používat.
Díky
-
-
-
trine 2 trailer
Nevim,jestli uz to tady nebylo,ale mel by to byt novej trailer ukazujici prostredi v trine 2.
http://www.youtube.com/watch?v=Hc-dybz9k6Q
Ja se uz nemuzu dockat,puvodni trine byl perla mezi indie hrama a dvojka vypada,ze chce vse posounout jeste o level nahoru.