Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *13* béééhéééhéé, já chci svoji slibovanou flashku *13*. Vy jste říkali, že mi ji pošlete, bééééé, to všechno řeknu mamince, béééhéééé *11*
    • Dobře vám tak. Furt něco chtít zdarma... to mi připomíná ty sociály, co jezdí na marketingové zájezdy, kde musí neustále poslouchat různé nabídky a pak si stěžují, jak to bylo otravné. I když takový zájezd aspoň má nějakou hodnotu, na rozdíl od flasky za pár stovek.
      Tak jen pokračujte v naříkání, těší to mé zvrácené choutky.
    • No mě hlavně vadí, že i poslední dobou se v komentářích u některých článku objevovali otázky na toto téma, ale redakce games.cz bude dál zarytě mlčet. Kdyby aspoň napsali "nestíháme" nebo "nic nebude".
      • janchor
        Že se to nestíhá padlo opakovaně v podcastu, každopádně flashky už se balí: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=526529604047782
        • Dark knight RISES!
        • Nojo, my co se ba podcast nedíváme...
      • montatatana
        Dyt uz to psal blixak nekolikrat, ze se to bude rozesilat az buhvi kdy. Snad unor neboco.
        • Psali, že začnou rozesílat začátkem ledna, pomalu je únor a nikde nic.
        • Jsem tu četl že v lednu (...a mají dost času...) , už je z tohu únor .... ;) Kterého roku ?
          Navíc je to akce Games , nebo vzhledem ke komerčnímu označení původního článku se logem Games zaštítilo cz.nic ?
          Jak jsem už psal dřív , Moje(jejich)ID jsem registroval také za protislužbu na jiném serveru a také z toho nic nebylo . Osobně kostrbaté Moje ID snad i kvůli dojmu jaký na mne udělali nepoužívám a měnit nebudu ;)
      • Nestíhaj. Si vem jak dlouho jim trvá dojít na poštu s výhrou z soutěže, radši se pak o měsíc později omlouvaj a že to pošlou co nejdřive.
    • Co když na ni opravdu někdo čekal ?
  • http://i.imgur.com/CmvLhK9.jpg?1

    http://i.imgur.com/P580E4A.jpg?1
    • Miserius
      Zajímavé...Hlavně ten poslední obrázek s opičkama... Jenže je to přesně naopak :D Opičky - některi pc hraci co jen vytvareji podobne obrazky a "vtipy" a zbytek lidi co stoji okolo jsou normalni hráči at uz hrajou na pc, konzolích nebo na 3DS a jen nevericne koukaj, ze to nekoho porad bavi
      • Souhlasím. Negumové myšlení má stále svou jedinečnou sílu a čest těm, kteří jej praktikují. Ale zatěžko tím nevidět prostý fakt, že PC komunitu tvoří onanové neschopní si vytáhnout klávesnice a myši ze svých zatvrzelých čoko-tunelů. Vždycky a všude se ukáže nějakej orangutan, kterej sebemenším způsobem potvrdí, že u téhle komunity převládá jeden velkej nevěstinec, od kterýho nelze očekávat nic rozumově bombovýho.

        Proto jsem téhle smečce gum ukázal prostředníček a přešel na nemejstrým, a připojil se ke komunitě kalkulaček a hybridních zařízení.
        • Za to ty jsi se ukázal jako inteligence sama *7*
          • Podle čeho tak vyvozuješ?
            • Hanzales
              No jestli se musíš vážně ptát po tom co jsi napsal (taky vážně?), tak jsi to akorát potuploval a pozinkoval. PS: Ty jsi PCčkář? Pač svým jednáním a psaným projevem škodíš akorát tak pověsti "konzolistů" ;o) Jen tak konstatuji....
  • Veskoslav

    Time Splittlers 2

    Pamatuje někdo tuhle PS2 hru? Lze si ji zahrát v Homefront "2", když najdete herní automat:)
  • https://twitter.com/KarrullD/status/507161923147030529

    http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/3c/Pig_in_a_bucket.jpg
    • Lukyz
      A kdo že je Lerak?
      • Inquisitor
        Kája Drda
  • MickeyMutant

    MOBA titul King of Wushu poběží na PS4 v rozlišení 1080p při 30+ fps a na Xbox One v rozlišení 900p při 30+ fps. Pokud se zadaří, bude titul podporovat cross-platform hraní.

    Co to je 30+ fps? 30 plus kolik? Možná 30 + 30, tedy 60. Nebo se tím naznačuje, že se máme nechat překvapit? Třeba by stálo za to napsat "30+?" jako kvíz - doplň dle víry. Ale snad tím jen chtějí naznačit, že pod třicet to nikdá nespadne. Hmm. Samé spekulace / nepotvrzeno.
    • 30+ fps na konzoli znamena propady ke 20, jak v zaklinacovi. *3*
    • cmd42
      Možno tým mysleli minimálne 30fps resp. 30 a viac
    • Jack1947
      To by mohl bejt v MObě celkém problém kdyby to zakolísalo. Jinak asi myšleno 30-+ FPS jen to bleskař zapoměl to mínus dopsat. 30+ Fps by moghl bejt boost kterej by byl až náá 60! *5*
      • MickeyMutant
        Tak nějak to bude, Jacku. Bleskař zapomněl mínus.
        • Jack1947
          https://www.youtube.com/watch?v=QFsX9GCoI1k Tady je jinak Gamesplay no první dojem nic moc takové divnější SMITE (možná to je i kvalitou videa ta není kdovíjak valná).má to bejt krom konzolí i na PC takže to trochu zachytilo i mou pozornost.
      • Veskoslav
        Dobý den fane, já nevěděla, co říkala. Já dobře nepsat česky, já cizinec, moct mě učit?
        • Jack1947
          Tak z Vesnosklava se stal blázen ! Radujme see *7*
  • Update: Tomb Raider: Definitive Edition poběží na Xbox One při 30 FPS a na PS4 při 60 FPS. V obou případech...

    Ohledně Tomb Raidera: Definitive Edition bych jen rád podotknul následující: na PS4 i Xbox One běží v 1080p. Na žádné konzoli neklesá pod 30 FPS. Na PS4 obvykle běží kolem 60 FPS a ohledně framerate na Xbox One nepadlo oficiálně ani slovo (očekává se mezi 30-60 FPS). Snímková frekvence očividně není uzamčená, čili obě konzole budou mít výkyvy.
    • Nepadlo slovo? Ale padlo. Na X1 to běží okolo 45fps.
      • Tak už jsou samozřejmě porovnání - na PS4 opravdu běží kolem 60 FPS (s občasnými výkyvy), na Xbox One 30+ FPS.
      • Prosím o odkaz. Opravdu jsem se to nikde nedočetl (jen něco v duchu "on Xbox One it is rumoured to be around 45 FPS").
      • frantisek_nejezchleba
        na Xboxu přitom ale můžeš sledovat basketbal! Na PS4 jenom hraješ hry, to je už out i pro hipstery.
    • No jestli to není uzamčeno, tak potěš :) V TR jsou v pozdější fázi hry o dost náročnější pasáže, než třeba na začátku nebo v tom vestavěném trapném benchmarku, kde ti to hodí 50fps a potom se ti hra trhá :)

      Aby to nebylo jak v DR3, kde to klealo někam okolo 20 ti .. nextgen jak sv1ňa.
    • fps a px u ps/x

      jedna velká komedie
  • Lukáš Grygar na hlavní stránce iDnes? :)

    http://img88.imageshack.us/img88/7236/gryh.jpg
    • militantni.switcher
      Grygar a vedle Dobrovský, samo sebou. Držím vám pěsti, chlapi !
      • tim Pavlem jsem si nebyl jistej no :)
        • oin.odin
          neviem ale toto vyzerá ako Pan Pavel http://bit.ly/gPtLt5 a toto tiež http://bit.ly/ePQp0L ... http://bit.ly/f72Sxf
        • oin.odin
          no ako potvrdiť by to chcelo ... inač obávam sa že je to boj s veternými mlynmi ... a výsledok mi dava za pravdu ... škoda ...
  • Klamavá reklama na hru Dark Souls 2 - odpověď od FROM software

    Společnost FROM software podala vyjádření ohledně svých nekalých reklamních praktik:
    http://www.mcvuk.com/news/read/from-software-responds-to-dark-souls-ii-graphics-downgrade-concerns/0129831

    Volně interpretována jejich odpověď znamená podle mne asi toto:
    "Nahrabali jsme dost, obecná hráčská komunita jsou ovce a je jim to jedno. Vy všichni kdo byste rádi normální neklamavou reklamní kampaň, trhněte si."

    Opět zde tedy apeluji, aby si zdejší diskutující rozmysleli, zda jim byť velmi dobrá hra stojí za podporu předvedeného přístupu k zákazníkům.
    • Veskoslav aneb kam až člověk může klesnout.

      Veskoslave apeluji, aby jsi začal používat svůj nick. Apeluji, aby jsi přestal psát Ty/Tobě s velkým písmenem, jelikož se to už pár let nepíše ani do dopisů. Apeleuji, aby jsi se začal chovat jako chlap a ne ulísná krysa. Apleuji, aby jsi začal se sebou něco dělat. Apeluji, aby jsi se mnou nehádal, kdo jsi, jelikož to nemá cenu a pravdu nezměníš.
      • Veskoslav
        Jdi do prrdele. Nepsal jsem to já. To, že jsi krypl a myslíš si to, to je tvoje věc. Mimoto já DS koupené má. Sice mi vadila prezentace a následný rozdíl ve finálním produktu, ale už jsem k tomu své napsal. A to, že mě vidíš za spoustou nicků, to už je vážně psychická nemoc.
        • Používat vulgarismy jako argumenty dokáže používát každý .)
          • Veskoslav
            Obvinit bez důkazů dokáže každý. Mimochodem příspěvek byl napsán před 3 hodinami. To jsem měl právě cvičení z Manažerského účetnictví a k dispozici nebylo Wi-fi na připojení na net a nemám v současné době ani mobilní připojení. Jenom by mě zajímalo tedy, jak jsem to napsal.
            • Veskoslav
              Nejsem smrtibabka kryple. Je zajímavé, že to tvrdí stále stejní lidé. Přeji hnusný den.

              Mimochodem náš právní řád říká, že žalovaná strana musí prokázat vinu. Neexistuje to opačně, tak prosím, vesele do toho. Prostě máš potřebu dostat aspoň virtuálního "vítězství", když tam "venku" o tebe nezakopne nikdo.
            • Za ty lži peklu jednou propadneš Smrtibabko *11*
            • Veskoslav
              Už ti někdo někdy řekl hlupáku, že třeba v určitých částech Wi-fi prostě nefunguje nebo vypadává? Ale co se s tebou rozčiluji, evidentně chceš jenom provokovat a pak si zaonanovat, jak jsi mě "dostal". Přeji hnusný den;)
            • Prosím tě nelži. Sám chodím na Mendlovku a wifi je na každé fakultě, co znám. Takové výmysli.
      • kennyB
        To už tady dlouho nebylo *7*
        • Naposledy včera u TitanFail. Rup, rup, ruby teď! jeden z jeho mnoha převleků. Sice je to otravné na to pořád upozorňovat, ale myslím, že to co předvádí pan Veskoslav je už za hranou. Pokud se to někomu libí prosím, ale mě teda ne. *16*
          • kennyB
            A kolik převleků máš ty???
            • kennyB
              Možná Sipecka???
            • Ty jsi tak "humorný"....Která reinkarnace trola jsi? GGG má zabanovaný účet, doktorka to samé. Tak který?
            • Čím pak? Nechápu. Tím, že týden používám jeden nick, jelikož se hodí k nějaké události viz. vydání TitanFall?
            • kennyB
              Teď si ale nějak protiřečíš...
            • Ale do vlákna vždy píšu jen s jedním nickem. Na takové podrazy jsou tu jiní.
            • kennyB
              Ach tak *7*
            • Nemám účet. Takže každý den jiný anomym. To je svoba anonymů. *5*
          • Miserius
            To rozdávaj někde před základní školou papírky který řikaj že pokud má hra v nazvu neco jako Fall tak se to má hend přepsat na Fail a pak budete dost cool? Paka
            • Ano, hra která nabízí za plnou cenu AAA hry tak okleštěný obsah a vše je nachystané na desítky DLC považuji za Fail.
      • ucho
        Trole, apeluji na tebe, aby ses doučil český jazyk. Působí to komicky, když někoho poučuješ a sám ho několikrát przníš...
        • Viz? možná nějaký překlep z rychlo-psaní.
          • "aby jsi"? :P

            Každopádně souhlasím s tím, že velká písmena u obyčejných zájmen jsou totální kravina, pokud se nejedná o hodně formální dopis.
            • Buď přece hodný chlapec a vysvětli to hloupějšímu kolegovi. Proč svoje chyby, které jsou naprosto v rozporu s mluvnící obhajuješ?
            • ucho
              TitanFail: asi tě zklamu, ale neskočím ti na tu tvou hru na hlupáka. a nevím, proč bych měl ztrácet čas u někoho, kdo o to ve skutečnosti nestojí. vše podstatné jsem napsal. pokud to nechápeš, přečti si to znovu. pokud to nepochopíš ani potom, není ti pomoci...
            • Tak mi to vysvětli. Jaký je rozdíl mezi Hyperkorektností a hrubicí?
            • ucho
              TitanFail: opět jsi nepochopil... nevadí.
            • Takže kážeš vodu a piješ víno. Typický zdejší pokrytec. Totálně posereš slovosled věty a uděláš hrubku a to je v pořádku, že ano?
            • ucho
              TitanFail: ano, slang je zcela v pořádku, tobě ale zjevně uniká, o co šlo a obhajuješ neobhajitelné :) co se týče malých a velkých písmen, počítám, že to pro tebe bude ŠOK, ale v diskuzi jde o něco, co lze tolerovat. je to stejné, jako když se někdo rozhodne psát bez diakritiky. světe div se, tolerují se i smajlíky a hovorové výrazy. hyperkorektní tvary však v písemném projevu nemají vůbec žádnou oporu. stále se jedná o chybu.
            • Hlupáka tu děláš ze sebe pouze ty a něco si domýšlíš. Já jsem nikde nekázal, že jsem učitel češtiny. Jen jsem poukázal na Veskoslavo běsnění s oslovováním, protože se to sem absolutně nehodí. Pokud se ti můj psaný projev nelíbí, máš Smolíčka. Já zde budu psát dál slangově a ve zkratkách, protože to sem patří. Problém je, že se nudíš a jsi takový ten přechytralý rozumbrada z wiki, co si myslí, že sežral moudrost světa a ono to není tak úplně pravda. PS. Nová věta začíná velkým písmenem. To se učí na základce. Zkus wiki.
            • ucho
              "jsi" není nespisovná čeština a snáším to velmi dobře. nevadí mi, jak lidé píšou. kdybys četl pozorně, možná by ti došlo, že od počátku reaguju na tvou osobu, tedy jsem se tě snažil upozornit na to, že ze sebe děláš hlupáka, ne abys zapracoval na svém písemném projevu...
            • Bohužel. Nevím, co jiného bych ti měl pěkného napsat. "Jsi" je nespisovná čeština a na forech, v diskuzích se normálně používá. Pokud to špatně snášíš, najdi si nějaký jiný portál o jazyku českém a tam diskutuj, jak je dnešní populace blbá, že neumí v diskuzi o hrách psát spravně jsi/si.
            • ucho
              TitanFail: už se nějak opakuješ. a toaletní papír je zatím v bezpečí.
            • Tak ještě jednou pseudo-chytráčku. Aby JSI SE z toho neposral *5*
            • ucho
              TitanFail: neboj, internetový siláku. dej pozor, aby ti nepraskla nějaká žilka :D

              edit: btw nemám problém s tím, když lidé píšou špatně, je mi to jedno a je to jejich vizitka. navíc jsem tolerantní u diskuzí, kde člověk udělá chybku snadno. pokud však někdo tu samou chybu píše několikrát a současně dává někomu rady ohledně psaní a navíc tu chybu obhajuje jako něco správného, je takový člověk prostě hlupák, který se sám zesměšňuje. ale co čekat od trola, s tím jsi vlastně do diskuze přišel :D
            • Aby jsi se neposral degene. *6*
            • ucho
              TitanFail: hyperkorektní tvary právě ok nejsou nikdy... a ano, je to tedy nespisovné, ale nejedná se o stejnou skupinu nespisovnosti, kterou považuješ v projevu za tolerovatelnou. tedy nemění to nic na tom, že tvá obhajoba o tom, že to člověk může v diskuzi používat, je stále nesmyslná...
            • Pozor na nespisovné tvary typu *aby jsi, *aby jsme, *aby jste, *kdyby jsi, *by jsi ap. V psaných textech jsou velice rozšířené pravděpodobně z důvodu přehnané snahy o jazykovou správnost a spisovnost. Viz Lingea... Takzvaně nespisovný jazyk. Do diskuze naprosto ok. Takže přechytralý pan Ucho mi může políbít.
            • ucho
              TitanFail: "aby jsi" není vůbec nespisovné, jde o hyperkorektní tvar, jehož používání je chyba. Okecáváš to tedy zbytečně a ještě nesmyslně...
            • Používá to ještě Tilwaen a i u někoho dalšího jsem to viděl.

              Není to nespisovné, je to prostě špatně :P . I když ta hranice mezi "špatně" a "nespisovně" asi není pevně daná.
            • Jasně. "Aby jsi" je nespisovné, ale do diskuze o hrách je to naprosto ok. Navíc jsem nikoho nepoučoval, jen jsem psal, že to Veskoslavo "Ty" je jako pěst na oko. Nikdo jiný to tu nepoužívá.
    • ucho
      u her je potřeba mít na paměti, že finální verze se mohou lišit od nefinálních verzí, bylo tomu tak vždy a proto by si každý člověk měl nakonec udělat obrázek o hře až po jejím vydání. koupit něco v předprodeji je pokaždé risk. a co ty víš, třeba takhle bude vypadat PC verze :D ale bojím se, že si nechtěli komplikovat práci a bude to stejné jako na konzolích.
      • "a co ty víš, třeba takhle bude vypadat PC verze :D"

        Hádej jaké screenshoty jsou pro zákazníka k vidění na přebalu konzolové verze hry.
        • Miserius
          Kdys naposledy viděl obal hry? Už ani nepamatuju kdy zezadu byl ingame screenshot
          • Veskoslav
            Metro: Last Light;) Ale je poněkud pravda, že ohledně PS3 lhali v DS2. Protože videa vypadala nejenom po herní stránce, ale i grafické stránce skvěle, až jsem nevěřil, že tak stará mašinka to tak dobře zpracuje.
        • ucho
          hry si opravdu nekupuji podle toho, co je na jejich přebalu (ani nečekám, že by tam měly být nějaké screenshoty....)
          • Tím líp pro Tebe, dělám to stejně. To stále neznamená, že je taková praktika v pořádku. Zlobilo mne to to u Mafie II (na přebalu byly screeny obsahu z GDS2009, který ve hře není přítomen), zlobí mne to i teď a tady u Dark Souls 2. Dobrá hra, totálně degradovaná přístupem vydavatele.
    • Miserius
      Já bych chtěl vědět kolik lidí co se na Dark Souls 2 těšili se těšili kuli grafice... Prosimvás, pokud vás hra nebaví tak vas nebude bavit ani s lepšima efektama a naopak...
      Už dostaň rozum (pokud si myslíš že tim že si postavíš hlavu a budeš odrazovat ostatní od koupě jsi nějakej zásadovej fajnšmekr tak bohužel ne, jsi jen hňup)
      Mimochodem to tvoje "shrnuti" je taky zajímavý, tos používal google translator?
      • http://cs.wikipedia.org/wiki/Klamav%C3%A1_reklama

        Je mi jedno kdo se na co těšil a kdo ne.
        • Miserius
          Jasně, celej svět čeka na nějakýho burana z games.cz než podaj žalobu za nekalou reklamu... kdybys uměl číst tak u předchozích videí uvidíš/uslyšíš že se nejedná o finální podobu a může se to změnit
  • Dinosaur war

    Ahoj redakce. Chtěl by se na vás obrátit s jistým dotazem, protože mi kdysi bylo řečeno, že když bych chtěl udělat recenzi na hru, která nemá udělanou složku, tak se mám obrátit na nějaké e-mailové adresy, které jsem dostal. Rád bych napsal recenzi na android hru Dinosaur war a tak jsem se již 14 dní zpátky obrátil na zmiňovanou e-mailovou adresu a nikdo mi nepomohl. Poslal jsem ještě požadavek na vaši všeobecnou adresu a tam mi také nikdo nepomohl. Chtěl bych vás proto ještě jednou zkusit poprosit touto cestou aby jste profil hry vytvořili, protože se jedná o dle mého názoru parádní věc a rád bych vaše čtenáře s hrou seznámil. Nebudu se ale o vytvoření profilu dožadovat donekonečna. Jistě mi rozumíte. Děkuji
    • braveman
      Chtěl jsem se na to vrhnout a koukám, že už se o to včera večer někdo postaral *3*
    • Na PSN a XBL na Vás čeká demoverze Resident Evil 6.

      Minule som tiež písal do redakcie a tiež sa nikto neunúval...
  • Kdyby měl Nathan Drake z Uncharted svůj profil na seznamce, vypadal by pravděpodobně nějak takto.

    Ty komenty jsou luxusní =D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit