Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tilwaen

    Origin & Black Friday

    Malý tip k právě probíhajícím slevám a Originu: změníte-li si IP na americkou, přepne se vám měna do dolarů a na některých hrách ušetříte třeba až polovinu ceny (třeba ono C&C). Platba projde bez problémů, i když máte jako region nastavenou ČR. Třeba se to někomu bude hodit.
    • zajimavé že tady svítí ten post vybízející hráče k podvodnému konání, ovšem prispevek ktery na to upozornil byl smazan :))
      • Draken69CZ
        Když se tu může propagovat nacizmus proč ne tohle.
    • Tohle už je za hranou. EA sice nevadí, když si změníte lokalitu kvůli dřívějšímu hraní, ale tohle už ano. Rozhodně je to přinejmenším riskantní. Neřešil bych, jestli je to fér, nebo podvod, spíše důsledky, které z toho mohou plynout.
      • Keyz
        Záleží přes co a a jak to měníš. Když to děláš přes Hola a určitým postupem tak to projde. Je na to někde návod a také mi to prošlo i když to nedělám pravidelně.
        • WhySoSad
          Podle mě je teda spíš nefér když nabízí v různých regionech o 50% jinou cenu...
          • Keyz
            Tak jinak by to tam dobře neprodali. Lidé doporučují nakupovat u Originu přes Mexiko :)

            Cenu dávají prostě podle toho na co tam lidé mají atd. Něco jako The Big Mac index.
            http://www.economist.com/content/big-mac-index

            Ten také nestojí všude stejně. Tam je ale problém, že je obtížné kupovat Big Mac z jiné země *4* U digitálního obsahu to jde i přes jejich nefungující regulaci a nucení toho, že musíš nakupovat za ceny kde žiješ. *11*

            Vůbec tohle je k zamyšlení. Jestli je dobré vytvářet cenové zóny a nutit lidi nakupovat tam. Když máš svobodu volby ve většině zemí. Tohle je zcela proti tomu. Klidě kdyby jsi to měl bez lokalizace ale s legální možnosti to koupit přes orio obchod jinde.
            • Ono asi byla myslenka, ze mene rozvinute oblasti to budou mit levnejsi, kvuli mensim prijmum. Ale z nejakeho duvodu to funguje presne opacne. Takze v tom nevidim problem to jakkoli obchazet a nakupovat co nejlevneji.
            • Draken69CZ
              Tak to u nás teda nějak nefunguje když vemu průměrnej plat a cenu hry.
  • V PlayStation Store nyní můžete realizovat platby i přes PayPal.

    Ja už som na snažil si dobyť peňaženku pay palom cez web, ale nemohol som. Lebo pay pal účet je pre Slovenský účet a store je US. Je v tomto niečo nové pre slovákov ?
  • Tafaraj

    Soubory digitální PC verze GTA V o velikosti 65 GB můžete začít na STEAMu stahovat 7. dubna, tedy týden před oficiálním vydáním.

    Nejen na STEAMu ale i R* Warehouse toto umožní ;)
  • Multiplayer Battlefield 4 obsahuje tajemství. Že by v tom hráli svoji roli dinosauři?

    Pro vsechny milovniky dinosauru doporucuji tuto literaturu:

    http://www.amazon.com/Christie-Sims/e/B00CMBW1PC

    Pro lepsi predstavu bych si dovolil pastnout co o ni napsali jini:

    It is very uncommon to find accurate depictions of dinosaur on woman sex. If, like me, you have found it increasingly difficult to satisfy your need to recount old times, then this literary masterpiece is for you. No other author has truly been able to both arouse and entice my intense desire to mate with a T-Rex as accurately and successfully as Christie Sims. I would not be surprised if this book outsells the Bible and brings about a new age of literary enlightenment.
    • Všechny verze Titanfall budou využívat možnosti sdíleného cloudu.

      Skoro se bojím zeptat, ale jak jsi na to narazil? Ani ve snu by mě nenapadlo, že něco takového existuje!
      • http://z0r.de/141
  • Vývojáři Crysis 3 prý byli při vývoji omezováni možnostmi současné generace konzolí. Kdyby hra vyšla...

    Dokud bude v Cryteku platit: "Hlavně vydělat co největší balík", tak se moc z místa nepohnou...
    • Jak už jste si možná všimli, testujeme novou verzi videopřehrávače. Dejte nám v této diskusi vědět,...

      A tu elektřinu, platy, nájem, vodné, stočné jim bude platit kdo? Peníze holt dneska hýbou světem, nic se s tím neudělá a je to jedna ze základních lidských vlastností co nejvíce vydělat a každý z nás by na jejich místě udělal to samé.
      • Spades
        Není pravda... Radši menší výdělky, ale kvalitnější produkt.
      • Vis, rozdil mezi dobrym vyvojarem/vydavatelem je hlavne ten, ze jeden ma ten vydelek jako jedinou prioritu, zatimco ten druhy se snazi i o kvalitni produkt.
        Tyhle reci typu "asi to jeste nevis, ale o penize jde vsem" vazne miluju. *1* To je snad jasne kazdemu, kdo ma vsech 5 pohromade. *15*
        • *mezi dobrym a spatnym* vypadlo mi tam slovo *3*
  • Hledám hru

    Najde se tu někdo kdo hraje nebo hrával lovecké hry? Hledám jednu konkrétní kterou jsem kdysi hrával.
    Byly tam spousty zbraní včetně luků, několik obrovskejch map kde se dalo jezdit na čtyřkolce. Mohly jste měnit denní dobu i počasí, od bouře až po vánici. A hlavní věc co si vybavuju byla že jste si sebou mohly vzít úkryt nebo posed co jste přidělaly na strom. Můžete mi říct co to bylo za hru popřípadě poradit novější co má podobné mechaniky. projíždím tu lovecké hry ale nemůžu to najít.
    • nebol to nahodou Hunting Unlimited 2010 ?
      Viem ze tam slo jazdit na stvorkolke. Kedysi som hraval tieto hry ale uz si tie nazvy moc nevybavujem.
  • Jack1947

    COD:GHOSTS DX10 ...Reseni.

    1.) Spustit c:\windows\system32\dxcpl.exe (pokud tam tento soubor nemáte musíte si nejdříve stáhnout a nainstalovat toto sdksetup.exe
    Je to sice pro win8 ale ja to nainstaloval na win7 a vse bez problemu..
    2.) Kliknou na "Edit list"
    3.) Zadat cestu k příslušnému souboru.. (C:\Hry\Call Of Duty Ghosts\iw6sp64_ship.exe)
    4.) Kliknout na Add, pak OK
    5.) Nastavit Feature level limit na hodnotu 11_0 nebo 11_1 a zaskrtnout Force Warp
    6.) Kliknout na OK..
    7.) Spustit hru..
    Otestovano hra jede velice sekane na kartach Dx 10!
    Pro ty co jako ja maji , jen DX10 grafarnu... zkusim. http://cdn.cztorrent.net/image/original/otiptiUnEfbf_Dhh Me to beztak nejede, pisou tam na foru ze jede... dam to beztak na Xboxu at mam klid. *4*
    • Inquisitor
      Takže už je fix na ramky, teď i na directx. Nějak jim ten nextgen nevyšel. Plus teď ta zrecyklovaná scéna. Fakt trapas.
      • Jack1947
        Moc lidi jim to zatim nezere / moc lidi to naopak zere a moc. *3*
        • Tilwaen
          Tak žerou nebo nežerou? *15*
          • MickeyMutant
            Jack neříká tak ani tak, ale na jeho slova dojde,
            když někomu ujede vlak, tak se zaručeně projde.
            • Jack1947
              Vlak uz jim odfrcel davno... *7* *15*
            • A jestli procházka nepomůže, tak pak už nic nezmůže,
              pokud Jack může, tak nůž na krku určitě neklouže.
              Yo czech this out!
    • Miserius
      Cztorrent?... To se to "nakupuje"
      • Jack1947
        Nebejt screenu tak by to ani nikoho nenapadlo *7* ... jinak vypovedni hodnota je zrejma...
      • Koupíš za plnou pálku, dohraješ singl, zkusíš mulťák a pak prodáš se ztrátou dvou tří stovek?
  • Alex81
    "Recenze" Nintendo Switch od Petra Máry.
    https://www.youtube.com/watch?v=vAj8BxJgd2g
    • Kozy
      No minimálně s tim, že provedení a design Switche je fakt zoufalej se dá souhlasit, obzvlášť když je člověk zyklej na Apple.
    • 0011
      ježiš to je eman *1* nejlepší jak srovnává hry na ios za pár korun s novou zeldou, která mimochodem stojí stejně jako nové hry na ostatní konzole a na konci jí chválí. A taky ta část, kde je vidět že neví, že switch má eshop - klasickou digitální distribuci a většina současných her se dá koupit jenom tam, ale chápu, kliknout na hned druhou s šesti ikon, která má na sobě svítivě oranžovou nákupní tašku je pro některé jedince problém
    • residentevilfans
      Petr iPad Mara *7*
  • Joshua

    Grim Legends 2: Song of the Dark Swan

    ....................................IGM0F-CR6HN-WHEFN

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit