-
Markus "Notch" Persson plánuje sanboxový vesmírný titul inspirovaný obchodním simulátorem Elite...
sanboxový? a proč je název seriálu Firefly psán FireFly? -
-
A proč se to s tímhle kypřícím práškem vždycky povede?
-
-
Nvidia ANSEL 360
Tak Mirrors Edge prvni hra s ANSEL funkci
2x 360° screeny https://goo.gl/photos/KeHGvnpwoL4mpoYZ8 -
-
nvidia nech radsej vyladi tu hru pre gtx 970/ultra, a nie hovadiny tam dava *7*
-
-
Takze kdyz jede hra hur na nvidii, tak je to chyba nvidie a musi si to vyladit, zatimco kdyz se ti sekal F4 na amd, tak to byla.... chyba nvidie? Zajimavy doublethink.
-
-
-
Záběry v Uncharted 4 E3 videu pocházely ze hry, nejednalo se o CG trailer.
Nejednalo se o CG? CG = Computer Generated. Co podle vás ten obraz vygenerovalo, když ne počítač? -
-
Co to meleš? Kde žiješ poslední dekádu? To jsi nepostřehl, v jakém významu se výraz CGI používá?
-
-
engine (neříkám, že zrovna v tomhle případě jo)
-
Konzole... ?
-
-
Generální manažer Windows Live divize zmínil na videu, žeMicrosoft hodlá vydat „další Xbox“....
Kreté..teda Kréťan *1* . -
Project Cars
Pro LV
http://i.imgur.com/uzKLdow.jpg
A to sem jeste udelal hloupou chybu v te zatacte pod kopcem, nekam k 2:13:700 bych se mohl dostat, ale to bude asi strop.
EDIT: Ja uz sem jel cas na urovni 2:13:700 protoze na tenhle cas mam zapnutyho ghosta, a jel sem na jeho urovni mozna kousek pred nim, ale v posledni levotocive sem to neuhlidal sel pozde na brzdy a nedobrzdil :-) -
-
Hezký, já mám zatím 2:14.337 *1* Ale ono to půjde níž, až bude trocha času :)
-
-
NiGHTS Into Dreams
Užij te si hru.
https://www.humblebundle.com/gift?key=7vH6PU6mRruecBXA -
-
Ďakujem.
-
-
Pupeteer Demo
Na japonským storu už je nějakou chvíli demo Pupeteera pro PS3. Demo je krátký, ale výborný. -
Vývojáři z Kaos Studios už prý mají spoustu skvělých nápadů do Homefront 2.
Super, škoda že je nedali už do jednotky a neudělali kampaň tak na 20 hodin. Další nadějná FPS (bráno z pohledu čistokrevného singlisty) opět zklamala. Fňuk. Ale co, život jde dál a Duke Nukem Forever a Deus Ex se blíží *2* -
Zkouška přehrávače
Ten váš novej přehrávač je naprosto,ale naprosto hodně dobrej *1* !!!!!!!!!! ještě bych dal na výběr v 480p v 750p se to kouše jako vůl.Holt nemám na to PC ale jinak je fajn.!!!!!!!! -
-
Coo? To se na to koukáš na kalkulačce ne? Ikdyž i některý dnešní kalkulačky by to zvládly
-
-
Ne.A jestli se mě budeš smát,tak to řeknu mámě.Videa na YT se mě nesekají v 720p ale ve full HD už jo.Mám prostě starý PC tak se prosím nesměj.Prostě byl takovej hardware tak byl.No vidíš.Každý nemáme na obnovu. *13* až doslouží,tak si taky koupím i5 nebo b7ku *13*
-
-
No, tak promiň...pošlu ti pugét
-
-
včera jsem narazil na kalkulačku co zvládá emulovat GBA, takže video by nemuselo být tak náročný
-
-
-
Vyzkoušejte technologii pro zpracování obličejů od Nvidie - stáhněte si demonstraci a sledujte, jak...
To je ten vas "Prey 2" :oD