-
SpecOps ?
https://www.humblebundle.com/gift?key=D2uBKb24Amn6TpyZ -
-
Děkuju
-
-
Steam na Ubuntu
http://www.phoronix.com/scan.php?page=article&item=valve_linux_dampfnudeln -
-
nejak se ten odkaz ve schrance podelal, tady je to spravne http://www.phoronix.com/scan.php?page=article&item=valve_linux_dampfnudeln&num=1
-
-
No jo, to jsou ty středníky, na které jsem upozorňoval před půlrokem. Já to říkal!
*1* -
-
jo nakonec mi to taky došlo :D
-
-
aha, tak to przni games, proste je to na prvni strane tady http://www.phoronix.com/
-
-
-
Engine PSV hry Killzone Mercenary má být téměř totožný jako v PS3 hře Killzone 3.
Ehm, no jasně. To jsem naposled slyšel o Mortal Kombatu. Dokud to neuvidim v pohybu na vlastní oči, tak neuvěřim. -
Windows edice hry Final Fantasy XV nevznikla jako pouhý port konzolové verze, byla od základů vytvořena přímo pro PC hráče.
https://www.gamersnexus.net/game-bench/3224-ffxv-disingenuous-misleading-benchmark-tool-gameworks-tests
samozrejme, otrasna implementacia "works", ktora po vypnuti nemeni stupen vizualizacie, len zerie gpu vykon
minuskarom: kedze ten benchmark shutteruje aj na gtx1080 pri fullhd, asi je nieco zhnite v tom kralovstve konecnej fantazie *7* -
Unreal Engine 4 - »Infiltrator« - Tech-Demo zur UE4
http://youtu.be/kr2oHPSJ0m8
Ještě bych dodal, že to údajně beží 30FPS na GTX680 -
Zaklínač
Ahoj,
mám dotaz: Zaklínač 2 na konzole řešil rozhodnutí z jedničky jak? Šlo je aspoň nějak navolit, nebo aspoň trochu upravit? Jde mi o to, že jedničku jsem xkrát skoro dohrál, ale pak jsem si do dvojky stáhnul aspoň savy někoho jiného, kdo postupoval stejně na Nexusu, jenže vážně uvažuju o nové konzoli a tím pádem nechci vrážet peníze do herního PC, přičemž to moje by Zaklínače 3 neutáhlo naplno.
Myslíte, že bude nějaká šance si svůj postup z PC promítnout do konzolové verze? Nebo třeba sehnat si savy z dvojky z konzole a importovat do trojky? Vím, že takové věci na konzolích asi moc nejedou, ale je to CD Projekt, tak mi nepřipadá nereálné, že by to mohli vyřešit. -
-
Ahoj
1)editovat nebo navolit - ne nešlo
2)Z PC do konzolové určitě ne sežeň si savy
3) není pravdou že jsou tam minimální vlivy..je to kravina jak zvon minimálně v tom jestli se ti tam některé důležité postavy oběví nebo ne (Třeba Sigfrid) kdysi jsem psal návod na to aby šla jednička i dvojka dohrát tak aby to dopadlo pro sever ( a nelidi dobře) ale už si nepamatuji moc kde je. -
Chystané sci-fi RPG Cyberpunk 2077 od CD Projektu půjde hrát z pohledu první i třetí osoby.
Sam uz jsem to hledal a dokonce jsem to i linkoval tady na games v nejaky zaklinacsky diskuzi (taky resim prechod PC - prvni a druhy Zaklinac, PS4 - Zaklinac treti). Odkaz uz nevim, ale v rozhovoru tam tvurci zminovali, ze konzolova verze to nejak resit bude, tudiz si nejakym zpusobem svoje rozhodnuti budes moci prenest cross-platforme.
I kdyz to pravdepodobne nebude mit moc vliv na hru samotnou, kdyz se trojka posouva daleko za ovlivnene deni v predchozich hrach. Osobne doufam minimalne v ilustrovane storyline animace (jako ve dvojce), ktere by ta rozhodnuti reflektovala a elegantne je navazala na trojku.
Na druhou stranu jsem nezjistil, jak to bylo v pripade Xboxove dvojky. Jestli se do ni daly naimportovat PC savy z jednicky. -
http://www.examiner.com/article/the-witcher-3-wild-hunt-ps4-and-xbox-one-save-import-feature-discussed
Nějak to asi vyřeší. I když podle mně dopady budou minimální jako ve 2.
-Btw jestli chceš konzoli pro zaklínače a nechceš dávat prachy do PC aby to utáhlo na plno, tak můžeš dát prachy do PC aby to utáhlo na úrovni konzole. To není drahé.
Navíc aby hra jela na plno, tak to bude určitě dost náročné ale taky to bude jinak vypadat. To potvrdili i tvůrci. -
-
Konzoli chci kvůli zcela jiným hrám, ale chci přejít komplet, tudíž už nechci do PC vrážet peníze, ale trilogii Zaklínače si chci užít i tak se vší parádou, proto ta schizofrenie. :)
-
-
-
NVIDIA stahuje své prohlášení o GTA V, prý netuší, jestli a kdy PC verze hry bude, příspěvek jen vyjadřoval...
A jsme konecne doma, ( teda ja uz byl predtim no.) *3* . Jako vtip nebylo zly... i kdyz prokouknutelny uz od zacatku. -
Rocksmith kytara
má tu někdo zkušenost? chtěl jsem si koupit bundle 2014 s kytarou, ale pak jsem objevil původní verzi s kytarou, která je levnější i když si 2014 hru dokoupím, jinak v tom není žádnej rozdíl, že? kromě barvy kytary -
-
Podle mě vyhozený prachy. Hrát tě to nenaučí a zábavný jako guitar hero to není.
Spíš bych se přihlásil někam na výuku kytary, nepotřebuješ žádnej kabel, ani hru.
Jako kytarista jsem si Rocksmith koupil, i 2014, ale velký zklamání. Špatný tracky, tuna drahejch "DLC" (songů) a nic jsem se novýho dohromady nenaučil. Pro úplný začátečníky to možná, možná nějakej marginální smysl má. Pokud to ovšem chceš jako párty hru, tak to určitě spíš GH. -
-
asi je to individuální, co jsem se díval, tak většina lidí si to chválí. na klasickou výuku nemám chuť ani to nemyslím s hraním tak moc vážně
-
-
Rockmith
Rozhodně doporučuji, Guitar Hero s tím nemá nic společného. Přitelkyně byla schopná po pár hodinách zahrát základ songu. pokud umíš, využiješ pady a spoustu dalších možností.
-
-
-
A co si koupit kytaru (lepší) zvlášť? Klidně z bazaru, za podobný peníze budeš mít něco co ti vydrží i do budoucna. Jinak rocksmith 2014 je o hodně lepší "hra" než původní, takže když si koupíš lepší kytaru a rovnou 2014 nemuselo by to vycházet ani o moc dráž. (nezapomenout na kabel spešl co je k tomu, to je to hlavní)
-
-
za tu cenu, cca 2000, je pro začátečníka dobrá, ne? a když mě to chytne, tak můžu koupit lepší
-
-
Jestli za dva tisíce, tak to je cajk. Čekal sem že za to chtějí víc, na začátek je lepší než samostatný kytary za 2000.
-
-
-
-
Borderlands Handsome Collection zdarma na xboxu one
https://www.microsoft.com/en-us/store/p/borderlands-the-handsome-collection-unlock-bundle/bvrk77xxgbwb