-
Koupil poslední dobou někdo něco zajímavého v dobré ceně na PS Store? Prosím o doporučení, já tam asi neumím hledat nebo co. -
-
Flower za 80,-
-
-
O tom jsem uvažoval, díky. Asi to vezmu. Ale není to nějaké staré? Mám pocit, jestli s tím nemachrovali na startu PS3
-
-
Ano vyšlo to i na PS3, ale to snad neni problém ne?
-
-
Není, jen jsem si nebyl jistý, jestli je to ono.
-
-
-
-
zajímavých her je tam podle mě dost, něco bych koupil, ale dojíždím ještě pořád nějaké staré resty, takže předpokládám, že k takovým hrám jako Bloodborne a Dark Souls 2 se ještě nejméně rok nedostanu.
-
-
no nakonec jsem toho Bloodborna koupil :) do PS+ to dle toho, jaký tam dávají hry, nejméně 2-3 roky nedají, a cena už o moc níž taky nepůjde, letos to zapařím.
-
ty resty by měly počkat, jelikož Bloodborne je zjevení, podobná hra s takovým uměleckým cítěním tu dlouho nebyla. Dark Souls 2 vynech úplně, to je škoda času.
-
-
prostředí v DS2 se mi popravdě líbí víc než to v Bloodborne. to je na mě moc temné a depresivní (což mě ale od hry neodrazuje :) ). každopádně bych před Bloodborne ještě rád zahrál Demon's Souls a Dark Souls (a možná i to Dark Souls 2 :) ). na tom pořadí vyloženě nelpím, ale říkám si, že bych jakousi posloupnost s tím, jak to vycházelo, u této série dodržovat mohl.
-
Škoda času? Přijde mi, že všichni hrozně dramatizujou že to je nejhorší souls hra. Pořád je to ale skvělá hra.
-
-
Je to dobrá hra, ale není tam to, co dělá Bloodborne, Demon Souls a Dark Souls výjimečné. Přesah hry byl v DS pro mě poměrně malý.
-
-
edit v DS2...
-
-
-
-
-
Mne se už 3 dny nejde připojit, takže ani nemam šanci.
-
goty bloodborne a je to jeste lepsi, nez se o tom rika
-
-
Netvrdím, že je špatná, ale takovou hru právě nechci hrát.
-
-
-
Rychlost netu
Překonán další milník. Právě ode mě odešel technik UPC - vyměňoval mi rychlejší modem. http://www.speedtest.net/result/4817260891.png . Balíček: Internet 200+, TV 50+6 bonus sport kanálů. Cena 749 Kč s DPH včetně pronájmu Horizon HD Mediaboxu a wifi modemu. -
-
http://www.reactiongifs.com/r/but-why.gif
-
-
Já vím trapný. Jen mě to udělalo radost. Tak sorry... Kaju se...
-
-
Sranda *1* Já stahuju 100x pomaleji a žiju.
-
-
-
Gratuluju ti.
-
-
Dík
-
-
-
Rise of the Tomb Raider dohrajete na 100% zhruba za 40 hodin.
Už to vidím 40% za kampaň, 20% za zajímavé prídavky (jako v rebootu - různé skryté lokace) a zbylých 40% blbosti jako najděte 50 pochodní, zničtě 30 hliněných hrnců, atd. -
-
Tak i kdyby to mělo být 15-18 hodin tak dost dobrý.
-
-
To je zase jednou diskuse. Jedni zamindrakovani fanatici se navazi do jinych zamindrakovanych fanatiku. U nekterych jedincu si lze dokonce vsimnout jistych pokusu o sarkasmus a ironii. Jen tak dal kluci. *1*
*z kuchyne si prinesl popcorn s colou* -
-
A vede to zakomplexovaná pc-pyča obecná predátor.
-
Pravdu díš, čeká tě konzolové nebe.
-
-
PnP kompatibilní (neplést s plug and play) - Páčka Na každém Prstě
-
-
-
StarCrafts Mod Begins! (Indiegogo Crowd Funding Campaign)
https://www.youtube.com/watch?v=5xmaPTrQ6CE
Tohle člověk musí podpořit:) Geniální. -
-
psp emulator
existuje nejakej funkcni psp emulator? neco jako doxbox *4* -
-
JPCSP, ale vyžaduje opravdu silné PC a hry mohou být spousty bugů.
-
Pro tebe ne, ale mám ti vyřídit, že Strýček Jedlička na tebe čeká.
-
-
Video: Grafické porovnání Xbox One a PS4 verze Far Cry 4.
Jaké grafické porovnání?? Dyť tam nejsou záběry ze hry samotné. To co ukazují je normální Video, takže i na mojem Notebooku to jelo luxusně (pač to je video) Jakmile se ale začne hrát tak na noťasu mam asi 5fps... takže nevim proč jako porovnávají videa :D *1* *1* -
-
Tedy johnny nechci ti brát iluze ale dneska máš asi svůj den. Pozor, pozor aby se tu někteří tebe nakonec nezačli obávat.. *15* V poho piš dál... zajimá mne taky pohled jinejch lidí. Zfailovanejch trollů je tu beztak fůra.
-
-
Jen tvrdim jak to je. A pravda je že to uvodní video, neni realtime render ;)
-
-
krmení
... a za ním je pak porovnání gameplaye. Nehledě na to, že i to úvodní video není sice "real-time" render, ale stále je to render, nikoli např "avi" či teda spíše většinou "bink".... -
-
a ten render jako počítá co? klidně mi to vysvětli zajímá mě to.
-
-
-
-
-
Zenimax/Bethesda prohrálo soudní spor s Mojangem, který se týkal zákazu použití názvu Scrolls...
Chtělo by to správně přeložit. Je to jen předběžné rozhodnutí do skutečného soudního procesu, které Mojangu prozatím umožňuje používat název "Scrolls". -
The Saints Row: The Third Initiation Station
Vytvorte si svoju postavu pred vydanim hry, najlepsia postava vyhra plnu hru:
http://www.gamespot.com/event/codes/saintsrow-pc/
It gives you a key to enter into Steam. Its a 938MB download. !! -
Batman: Arkham Knight ve slevě
http://www.greenmangaming.com/vip/
30 evri