Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Koupil poslední dobou někdo něco zajímavého v dobré ceně na PS Store? Prosím o doporučení, já tam asi neumím hledat nebo co.
    • Flower za 80,-
      • Mart9
        O tom jsem uvažoval, díky. Asi to vezmu. Ale není to nějaké staré? Mám pocit, jestli s tím nemachrovali na startu PS3
        • Ano vyšlo to i na PS3, ale to snad neni problém ne?
          • Mart9
            Není, jen jsem si nebyl jistý, jestli je to ono.
    • ucho
      zajímavých her je tam podle mě dost, něco bych koupil, ale dojíždím ještě pořád nějaké staré resty, takže předpokládám, že k takovým hrám jako Bloodborne a Dark Souls 2 se ještě nejméně rok nedostanu.
      • ucho
        no nakonec jsem toho Bloodborna koupil :) do PS+ to dle toho, jaký tam dávají hry, nejméně 2-3 roky nedají, a cena už o moc níž taky nepůjde, letos to zapařím.
      • ty resty by měly počkat, jelikož Bloodborne je zjevení, podobná hra s takovým uměleckým cítěním tu dlouho nebyla. Dark Souls 2 vynech úplně, to je škoda času.
        • ucho
          prostředí v DS2 se mi popravdě líbí víc než to v Bloodborne. to je na mě moc temné a depresivní (což mě ale od hry neodrazuje :) ). každopádně bych před Bloodborne ještě rád zahrál Demon's Souls a Dark Souls (a možná i to Dark Souls 2 :) ). na tom pořadí vyloženě nelpím, ale říkám si, že bych jakousi posloupnost s tím, jak to vycházelo, u této série dodržovat mohl.
        • Škoda času? Přijde mi, že všichni hrozně dramatizujou že to je nejhorší souls hra. Pořád je to ale skvělá hra.
          • Je to dobrá hra, ale není tam to, co dělá Bloodborne, Demon Souls a Dark Souls výjimečné. Přesah hry byl v DS pro mě poměrně malý.
            • edit v DS2...
    • Mne se už 3 dny nejde připojit, takže ani nemam šanci.
    • goty bloodborne a je to jeste lepsi, nez se o tom rika
      • Mart9
        Netvrdím, že je špatná, ale takovou hru právě nechci hrát.
  • Rychlost netu

    Překonán další milník. Právě ode mě odešel technik UPC - vyměňoval mi rychlejší modem. http://www.speedtest.net/result/4817260891.png . Balíček: Internet 200+, TV 50+6 bonus sport kanálů. Cena 749 Kč s DPH včetně pronájmu Horizon HD Mediaboxu a wifi modemu.
    • Morraw
      http://www.reactiongifs.com/r/but-why.gif
      • Já vím trapný. Jen mě to udělalo radost. Tak sorry... Kaju se...
        • Morraw
          Sranda *1* Já stahuju 100x pomaleji a žiju.
    • Gratuluju ti.
      • Dík
  • Rise of the Tomb Raider dohrajete na 100% zhruba za 40 hodin.

    Už to vidím 40% za kampaň, 20% za zajímavé prídavky (jako v rebootu - různé skryté lokace) a zbylých 40% blbosti jako najděte 50 pochodní, zničtě 30 hliněných hrnců, atd.
    • Draken69CZ
      Tak i kdyby to mělo být 15-18 hodin tak dost dobrý.
  • To je zase jednou diskuse. Jedni zamindrakovani fanatici se navazi do jinych zamindrakovanych fanatiku. U nekterych jedincu si lze dokonce vsimnout jistych pokusu o sarkasmus a ironii. Jen tak dal kluci. *1*
    *z kuchyne si prinesl popcorn s colou*
    • A vede to zakomplexovaná pc-pyča obecná predátor.
    • Pravdu díš, čeká tě konzolové nebe.
      • PnP kompatibilní (neplést s plug and play) - Páčka Na každém Prstě
  • Veskoslav

    StarCrafts Mod Begins! (Indiegogo Crowd Funding Campaign)

    https://www.youtube.com/watch?v=5xmaPTrQ6CE

    Tohle člověk musí podpořit:) Geniální.
  • jindra.veliky

    psp emulator

    existuje nejakej funkcni psp emulator? neco jako doxbox *4*
    • Ringwraith
      JPCSP, ale vyžaduje opravdu silné PC a hry mohou být spousty bugů.
    • Pro tebe ne, ale mám ti vyřídit, že Strýček Jedlička na tebe čeká.
  • Johnny

    Video: Grafické porovnání Xbox One a PS4 verze Far Cry 4.

    Jaké grafické porovnání?? Dyť tam nejsou záběry ze hry samotné. To co ukazují je normální Video, takže i na mojem Notebooku to jelo luxusně (pač to je video) Jakmile se ale začne hrát tak na noťasu mam asi 5fps... takže nevim proč jako porovnávají videa :D *1* *1*
    • Jack1947
      Tedy johnny nechci ti brát iluze ale dneska máš asi svůj den. Pozor, pozor aby se tu někteří tebe nakonec nezačli obávat.. *15* V poho piš dál... zajimá mne taky pohled jinejch lidí. Zfailovanejch trollů je tu beztak fůra.
      • Johnny
        Jen tvrdim jak to je. A pravda je že to uvodní video, neni realtime render ;)
        • Hanzales

          krmení

          ... a za ním je pak porovnání gameplaye. Nehledě na to, že i to úvodní video není sice "real-time" render, ale stále je to render, nikoli např "avi" či teda spíše většinou "bink"....
          • Johnny
            a ten render jako počítá co? klidně mi to vysvětli zajímá mě to.
  • MickeyMutant

    Zenimax/Bethesda prohrálo soudní spor s Mojangem, který se týkal zákazu použití názvu Scrolls...

    Chtělo by to správně přeložit. Je to jen předběžné rozhodnutí do skutečného soudního procesu, které Mojangu prozatím umožňuje používat název "Scrolls".
  • The Saints Row: The Third Initiation Station

    Vytvorte si svoju postavu pred vydanim hry, najlepsia postava vyhra plnu hru:

    http://www.gamespot.com/event/codes/saintsrow-pc/

    It gives you a key to enter into Steam. Its a 938MB download. !!
  • ringmancz

    Batman: Arkham Knight ve slevě

    http://www.greenmangaming.com/vip/

    30 evri

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit