Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aoe 3

    na greenmangaming.com je sleva na steam verzi Age of empires 3 kompletní kolekce, a pokud použijete ještě voucher O3H7FE-D4NFO0-F0LIGK , dostanete se na cenu 200 Kč ( 7,2 eur, normálně i na steamu stojí 37 eur)
  • oktavius66

    Neoficiálně: V Exo Survivor módu hry Call of Duty: Advanced Warfare narazíme na zombie.

    Tak vážení to tu ještě nebylo ! Zombie v COD tady jsou od 5 dílů. Bůh ví jestli ne dřív v nějakém modu. Tentokrát budou mít na zádech jetpacky a rotačáky na předloktí *15* ...
  • JardaP

    V Něměcku se doposud prodaly 1,2 miliardy konzolí PS4 a 270 tisíc konzolí Xbox One.

    Je to určitě 1.2 miliardy? Protože to zavání slušným úspěchem a totálním debaglem Xboxu *1*
  • MishKonn

    Prodeje Medal of Honor: Warfighter jsou slabší, než EA očekávalo.

    Taky jim to patří, je to shit, kterej se přiživuje na značce, která už sama o sobě vaří z vody dobrejch pár let. Pokud recyklujete recyklát z recyklátu z recyklátu z recyklátu z recyklátu, nemůžete očekávat, že ze stroje vypadne zlatý prase.
  • AC: Unity

    Vím, že je všude přeassassinováno (divný slovo :D) a nemam zdání, zda jsem to jenom někde nepřehlídnul (jestli jo tak sorry), ale nějak jsem tady vůbec nepostřehnul (jako vždy solidní) cinematic trailer novýho AC: Unity

    http://www.youtube.com/watch?v=xzCEdSKMkdU
    • trapné, muj nazor
  • Veskoslav

    Monthly pack of fantastic games at an awesome price!

    https://www.g2a.com/game-deals?banner=main&shop=global
    • ringmancz
      mám dilema. Superhot bych si zahrál, a vím, že zrovna tihle vývojáři přes G2A prodávají, ale co zbytek? klíče na Dirt jsou beztak vybraný z té akce na Humble
    • Hanzales
      DiRT 3 Complete Edition: B62QY-RHX86-JBVKT
  • ucho

    Obrazem: Čeští vývojáři z Dreadlocks představily vylepšené animace, nové lokace a hlavní cover art ke kyberpukovému RPG Dex.

    vývojáři představily?
    • braveman
      Makali na tom tvrdě *4*
      Díky za opravu.
  • Vogon

    Dark Souls 3 - Nový trailer

    Konečně, klasický gameplay Fromsoft trailer s boží hudbou.
    https://www.youtube.com/watch?utm_campaign=engagor&utm_content=engagor_MzgyODU5OA%3D%3D&utm_medium=social&utm_source=facebook&v=fVBFjrH-kIc.
    • Veskoslav
      Je pěkná collectorka:)
    • safra, ono se to blíží! A mně pořád chybí jedno projetí na platinovku u Bloodborne...
      • Vogon
        Double post
      • Vogon
        Díky za bolestivé flashbacky na farmení Pure Bladestone v Demon's Souls.
        • jj, tak platinovka u Demon Souls byla trošku horší, ono u Bloodborne to není zrovna dvakrát nějaký problém, vím, že se dá nějak hrát se sejvama, ale chybí mi jenom špatný konec bez One Third of Umbilical Cord, takže to dojedu poctivě :)
    • Draken69CZ
      Předobjednáno *14*
      • WhySoSad
        Do hajzlu, koupeno, bude lets play a hotovo...
        • kennyB
          Paráda *3*
        • Draken69CZ
          Tenhle (k)anál já miluju *15*
      • Vogon
        Po té sekundě co se tam blýsknul Elite Knight set jsem se usmál, co by to bylo za Dark Souls kdyby se Miyazakiho oblíbená zbroj nevrátila.
  • 17minutové video z Battlefield 4 má vyšší návštěvnost než jakýkoli trailer, který odhaloval předešlé...

    Třeba někoho napadne, že dobrý gameplay video je mnohem lepší trailer, než nějaký übercool cinematic splácaniny, který s výslednou hrou maj společný možná tak logo na konci a muziku
    • V Battlefield 4 by prý neměl být žádný kooperativní mód. DICE se chtějí soustředit jen na na singleplayer...

      On to není zas takový rozdíl, vzhledem k tomu že 70% toho videa byly übercool cinematic sekvence.
      • Pokud pak budou i ve hře, tak v pořádku. Ale třeba cinematic trailery na Old Republic jsou ukázkovej příklad, všechno pěkný, ale s výslednou hrou to nemělo skoro nic společnýho
  • ucho

    Humble Bundle WB Games

    bonusy budou:
    - Mortal Kombat Kollection
    - F.E.A.R.
    - Gotham City Impostors Free to Play: Professional Imposter Kit
    - Guardians of Middle-earth, s DLC Smaug's Treasure
    - Batman: Arkham Origins DLC
    • Taky jsem to na netu zahledl. Jen aby to byla pravda, v EA bundlu se taky psalo, ze bude jako bonus Dead Space 2 a nakonec clovek dostal Populous :D
    • Veskoslav
      Na ty Guardians jsem zvědavý. Ta hra má šílený neúspěch. Přitom silná značka.
      • Miserius
        Na PS3 mi z toho bylo během 5-ti minut blbě z asi tak 10 důvodů
        • Veskoslav
          Tak jako uvidím, jestli to dostaneme. Ta hra mě lákala, ale odmítám platit za Moba hru, která má takovou hráčskou základnu, kolik má Linux v pcv sídle Microsoftu.
          • Jack1947
            Jenze tato MOBA, ma ojedinely system ktery z toho dela i tzv."SOBA" na kolik je to dobre pro hrace, by bylo predmetem nemnoha diskuzi...
          • Miserius
            Hlavně mě sralo že max lvl byl 11 a to jsem měl za 10 minut a pak to byla jen tupá klikačka a každej zápas zas od začátku (zas celých 10 minut! *1* )
    • Hraje vůbec někdo Gotham City Impostors? Minulý ten jsem to chtěl vyzkoušet a nikoho na hraní mi to nenašlo.
      • Já to hrál tak cca měsíc nazpátek přes Steam, dal jsem si čtyry hry a pokaždý byl server plný. Buďto jsem měl štěstí nebo ty smůlu.
    • To zní až moc luxusně *8* Fear 1 jsem čekal, ale to ostatní mě hodně překvapilo... Kde jsi to viděl?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit